Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Staszku co u Ciebie słychać? Pani Alino czekamy na wieści:)
  2. Cześć Rusałko:) Agata - konto już poszło - sorki za niedopatrzenie:razz:
  3. Witamy Romka :) i pierwsze 100 zł przekroczone:) i dalej zbieramy:)
  4. ok to działaj dalej:) trudno się mówi(Nikon wybacz mi) a ja mam dobre wieści.Rusałka pojedzie do hoteliku:)
  5. wszystko znajdą....nawet ukryte....:)
  6. Tiaaaa ja też się cieszę,że pomogliście wszyscy:)
  7. a ponieważ dziś udało mi się z Rusałką piszcie mnie na 10 zł miesięcznie:)
  8. [quote name='zuziaM']To psina bedzie i tak niedaleko ode mnie, bo jakies ok. 40 km. Niech odzyje dziewczynka. Powodzenia.[/QUOTE] Napisałem do Pani na PW...:)
  9. Ra_dunia:loveu::loveu::loveu:Super ...dzięki za kropkę nad i:) w takim razie czekam tylko na odpowiedź koleżanki z Rudy czy jest szansa na sterylke w schronie czy jedziemy bez .Jednocześnie badamy jaka jest możliwość wykonania jej już w hoteliku:) Jesteście kochani:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
  10. Pojedzie do Lwówka Śląskiego-bo tak zdecydowano na wątku:)
  11. zmykam na jakiś czas do moich futrzaków:) Dziękujemy Wam wszystkim jeszcze raz:):)
  12. [quote name='Emigrantka']Nikus - nawet na rowerze i w pletwach ale wiez ja jak najszybciej ;)[/QUOTE] hehe...kiedyś Cię w tej Anglii znajdę:)
  13. :bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::Cool!: DZIĘKUJĘ Wam wszystkim:)
  14. słuchajcie w takim razie będę załatwiać wszystko by sunia pojechała jak najprędzej.Czekam na info jeszcze ze schronu czy dają radę załatwić sterylkę przed wyjazdem Jeżeli dają radę to poczekamy A jak się nie da to załatwiam wszystko na niedzielę.Ci co mnie znają wiedzą ,że wożę psiaki - co prawda mój dogo-bus z racji "niemania" zimówek jest uziemiony,ale pojadę osobówką i zawiozę sunie tak że te 620 km to bęedzie mój wkład i za trasport nic nie płacimy.Może być?
  15. :multi::multi::multi:Natalijo:loveu::loveu::loveu::loveu: dzięki czyli te 50 z jednorazówek przepisuję do stałych, tak?
  16. [quote name='mpati123']Czyli brakuje jeszcze 80 złotych... Pomoże ktoś?[/QUOTE] Tak brakuje 80 zł. i odjazd:) ale trzeba przynajmniej część z tego znaleść..
  17. Emigrantko:) jak ja to lubię:loveu:
  18. Dzięki Dada M:)
  19. Rusałka prosi tylko 85 zł!!!!!!!
  20. [quote name='MagdaNS'][B]Nikus[/B] wysłałam 50 zł dla Rusałki, proszę to zapisać jako deklarację stałą po 10 zł za 5 miesięcy z góry :) A w czerwcu wyślę następne - chociaż mam nadzieję, że do tego czasu Rusałka znajdzie dobry dom :)[/QUOTE] :crazyeye:wow MagdaNS,ale nam niespodziankę zrobiłaś :loveu::loveu::loveu:dziękujemy już notuję:multi::multi::multi:
  21. [quote name='anetek100']pieniązki dzisiaj powędrował dla Rusałki:)[/QUOTE] Dzięki Anetka:) mizianki od psiaczka:)
×
×
  • Create New...