-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
a może to Twoja skrzynka jest pełna? bo moja średnio pusta:)
-
powinno przejść Kaa:)
-
:loveu:Maruda666 oraz Malibo57:loveu: wasze wpłaty na koncie Rusałki:lol: później zaktualizuję wpłaty...bo mnie w pracy w końcu zbanują:evil_lol:
-
Dostałem info na PW. Dziękujemy Ellig:loveu: za obecność i wsparcie Rusałki jednorazową wpłatą 70 zł:loveu::loveu::loveu:
-
Witam wszystkich:) przepraszam,ale chwilowo mam Sajgon w pracy...:(
-
[quote name='kosu32'][B]Nikus[/B] Coś tu nie halo !!! Ja ostatnio mocno zabiegana jestem z tytułu pracy i psiarskich spraw -rzecz jasna, a na Dogo sporadycznie bywam - raczej wieczorami. Przelew na Rusałkę poszedł dziś więc nie wiem o co biega ... Może mam jakiegoś klona ???!!!...[/QUOTE] no tak zabiegana jesteś,że wyprzedzasz czas:evil_lol: oki poczekam do jutra może jeszcze raz przyjdzie Twój przelew:razz:
-
[quote name='malibo57']W sprawie wyboru hoteliku. Nie chciałabym być posądzana o patriotyzm lokalny;-), ale opcja lwówecka wydaje mi się korzystniejsza dla Rusałki.[/QUOTE] ok. głos zapisany:)
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) - czerda - 10 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2] [B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10) - Ocelot - 20 zł (07.01.2010) - ladyiga - 20 zł (08.01.10) - danal1983 - 10 zł.(11.01.10) - mama danal1983-10 zł.(11.01.10) - Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 265zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) - poker - 25 zł(12.01.2010) - natalijo - 80 zł(12.01.2010) Razem: 185zł [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][B]RAZEM: 1270zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 620zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [CENTER][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/LEFT] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
Kosu32:lol: Ty to dopiero cuda robisz...w bankowym wyciągu zaksięgowana Twoja wpłata z datą 13.01.2010!!!! masz wehikuł czasu?:evil_lol:
-
:multi:cioteczko Natalijo:multi:dziękujemy za wieczorny prezent - 50 zł dla Rusałki:).
-
Dora,Ubocze juz wysyłam konto na PW:)
-
Dzięki Zerduszko:) oj jest potrzeba ...jest:razz:
-
:multi:dzięki:multi:dzięki Sywilja:loveu: Nemko:loveu:Dora:loveu:....Nemko a Twoja piątka to stała tak?
-
[quote name='majqa']..... Przydałaby się pomoc bazarkowa. ..[/QUOTE] Są chętni na kolejne bazarki?Livka już jeden prowadzi dla Rusałki może znajdzie się ktoś kto zrobi następny? Naprawdę niewiele nam brakuje do szczęścia:roll:
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']heheheh a ja chcialam dodac ze mi sie tez dosc czesto zdarza zawolac zamiast Nikon to Nikus :P;p[/QUOTE] dobrze w takim razie ,że daleko mieszkam:evil_lol: -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='roleczka']Przepraszam, Nikuś i Nikus to proszę rozróżniac...[/QUOTE] hihi no dobrze:) ja się pilnuję :) -
[quote name='Ra_dunia']To ile jeszcze brakuje Rusałeczce do pełnej kwoty?[/QUOTE] Zakładając ,że pojedzie do Lwówka bo większość wypowiadających sie jest za tą opcją(pozostałych proszę o wypowiedzi) to wygląda to tak: koszt Hoteliku 360 zł - deklaracje stałe 240 zł. = brakuje nam 120 zł deklaracji Wysokość deklaracji jak i wpływy na pierwszej stronie wątku. Wpiszę tam też jaki jest miesięczny koszt hoteliku-dziękuję za podpowiedź:)
-
Witamy:) sama obecność też jest ważna i pomocna:)
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) - czerda - 10 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2] [B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10) - Ocelot - 20 zł (07.01.2010) - ladyiga - 20 zł (08.01.10) - danal1983 - 10 zł.(11.01.10) - mama danal1983-10 zł.(11.01.10) - Syla 20 zł.(12.01.2010)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 265zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) Razem: 80zł [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][B]RAZEM: 1165 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 515zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][B][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Deklaracje stałe[/SIZE][/B] [SIZE=2]maash - 15 zł. (11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]izabela124 10 zł.(11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]oczka - 10 zł (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]ghanima - 50 zł (12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2][B]Razem 85 zł.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Deklaracje jednorazowe[/SIZE][/B] [SIZE=2]livka z bazarku Aresa 75 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]obraczus87 - 20 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]dzika_figa z wątku Czarnego i Kitki 111 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]aimez_moi - 25 zł. (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]ghanima - 200 zł(12.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]asiaczek - 30 zł.(12.01.2010)[/SIZE] [B][SIZE=2]Razem 461 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Stan konta : 546 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Rusałka pięknie dziękuje wszystkim za wpłaty :loveu::loveu:[/SIZE][/B] :loveu:[/INDENT]