służę:) to wątek Rusałki...i to chyba była miłość ze strony Skrzacika od pierwszego wejrzenia bo jak przywiozłem tam Rusałkę to Skrzacik miał problem dużo większy z tymi łapkami,ale brykał za nią jakby mu nic nie było:) hihi
http://www.dogomania.pl/threads/177170-RusaA-ka-dziAE-kuje-za-nowe-A-ycie-i-prosi-o-swojego-czA-owieka-Szukajmy-domku