-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Rusałeczko gdzie Ci Twoi ludziowie? Pan Kazimierz z hoteliku mówi,że jesteś najgrzeczniejszym psiakiem i przylepą.....
-
[quote name='funia']Wpłynęło [SIZE=4]50 zł od Nikus i 15 zł[/SIZE] [SIZE=4]kundelkowa skarpeta Obraczus87[/SIZE] oraz [SIZE=4]ala123 200zł[/SIZE] [SIZE=4].[/SIZE]DZiekujemy [SIZE=4]Mamy 265 zł[/SIZE]:multi: Zaraz poproszę na pw numer konta Hoteliku[/QUOTE] ojejku muszę to sprostować..Ja tylko przelewałem nie moje pieniądze.50zł jest od Kundelkowej Skarbonki a 15 zł od Obraczusia87 dostałem razem 115 zł. 50 zl poszło do Monki za transport.
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']jak może być wujek to mogę pojechać w piątek popołudniu:)[/QUOTE] ta wypowiedź dotyczyła pytania Ola la:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
jak może być wujek to mogę pojechać w piątek popołudniu:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
napiszcie do Wunia właśnie jest na necie:) -
[quote name='Ra_dunia']Poleciały pieniążki dla Rusałeczki na następne 2 miesiące... ale jak zwykle mam nadzieję, że panna aż tak długo nie będzie siedziała ;)[/QUOTE] Dziękujemy za wpłatę Ra_dunia:loveu::loveu::loveu:
-
a ja mam fotki nowe i zaraz wstawię:) W nowym domku: [IMG]http://images40.fotosik.pl/265/65aa75779b869b0cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/265/e405cf8ce45c08b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/269/1c25d8dbd897796bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/265/dab116f5b5bc4db4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/269/856dfe287af1d806med.jpg[/IMG] będzie mi tu fajnie:)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jetek z Łodzi jest :Majqa,Polubek, Wunia z dogo...napiszcie do którejś z nich w sprawie wizyty:) -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']o Nikus wspaniale;) teraz trzeba wszysko ustalic z P. Basią, poniewaz ma kontakt z tą kobietą z Łodzi;)[/QUOTE] ok zadzwonię do P.Basi:)