Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. No i jak tam Staszku? coraz bliżej..coraz bliżej do domku:):Dog_run:
  2. Witajcie Ra_duniu i Asiaczku:loveu::loveu::loveu:
  3. Rusałeczko gdzie Ci Twoi ludziowie? Pan Kazimierz z hoteliku mówi,że jesteś najgrzeczniejszym psiakiem i przylepą.....
  4. Ja też proszę o info w sprawie wyjazdu Antosia.Majqa prosiła mnie o PW jak znajdzie się domek by "pozdejmować' ogłoszenia..
  5. W górę Pilociku:) pusto u Ciebie a trzeba organizować Ci pobyt i go opłacić....Ponowię dziś żebry po dogo...
  6. Super Husarku:):):) powodzenia u fajnych ludzi:)
  7. no i to sie nazywa dobra wiadomość:) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  8. do przewozu to dołożyła Ala123 a mówi o jakimś spisku:) Trudno powiem jak było:) Dlatego Monka chciała tylko 50 zł i reszta poszła na konto Pilota:)
  9. [quote name='funia']Wpłynęło [SIZE=4]50 zł od Nikus i 15 zł[/SIZE] [SIZE=4]kundelkowa skarpeta Obraczus87[/SIZE] oraz [SIZE=4]ala123 200zł[/SIZE] [SIZE=4].[/SIZE]DZiekujemy [SIZE=4]Mamy 265 zł[/SIZE]:multi: Zaraz poproszę na pw numer konta Hoteliku[/QUOTE] ojejku muszę to sprostować..Ja tylko przelewałem nie moje pieniądze.50zł jest od Kundelkowej Skarbonki a 15 zł od Obraczusia87 dostałem razem 115 zł. 50 zl poszło do Monki za transport.
  10. super te fotki...i bardzo serdecznie podziekuj znajomym od nas wszystkich:Rose::Rose:
  11. [quote name='Nikus']jak może być wujek to mogę pojechać w piątek popołudniu:)[/QUOTE] ta wypowiedź dotyczyła pytania Ola la:)
  12. jak może być wujek to mogę pojechać w piątek popołudniu:)
  13. weszynoska:loveu::loveu::loveu: dzięki :loveu::loveu::loveu: jejku teraz już się od nas nie uwolnisz:) bardzo dziękujemy za takie zaangażowanie:)
  14. napiszcie do Wunia właśnie jest na necie:)
  15. [quote name='Ra_dunia']Poleciały pieniążki dla Rusałeczki na następne 2 miesiące... ale jak zwykle mam nadzieję, że panna aż tak długo nie będzie siedziała ;)[/QUOTE] Dziękujemy za wpłatę Ra_dunia:loveu::loveu::loveu:
  16. Cześć Pilotku:) co tam u Ciebie słychać? ogonek do góry? Funia przelew do Ciebie poszedł-dokładnie zobacz rozpisanie w tytule:)
  17. a ja mam fotki nowe i zaraz wstawię:) W nowym domku: [IMG]http://images40.fotosik.pl/265/65aa75779b869b0cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/265/e405cf8ce45c08b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/269/1c25d8dbd897796bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/265/dab116f5b5bc4db4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/269/856dfe287af1d806med.jpg[/IMG] będzie mi tu fajnie:)
  18. Biedny był ten Pilocik do tej pory:( ale teraz trafił najlepiej jak mógł i będzie coraz lepiej:)
  19. Dzień dobry Pilotku:) witamy również Weszynoska i dziękujemy za opiekę i serce dla naszego psiaczka..Ale fajnie oglądać taki fotoreportaż:)
  20. dobranoc Pilot:) pierwsza Twoja spokojna noc:) rano dostaniesz jedzonko i mizianko od Pani Beaty..:) super sprawa
  21. Jetek z Łodzi jest :Majqa,Polubek, Wunia z dogo...napiszcie do którejś z nich w sprawie wizyty:)
  22. pewnie tak...no i stres ciągle zmiany wkoło niego....uspokoi się i będzie dobrze.A wizyta u weta i tak potrzebna..szczepienia i badanie..Najważniejsze,że jest już bezpieczny :)
  23. [quote name='Brysio']o Nikus wspaniale;) teraz trzeba wszysko ustalic z P. Basią, poniewaz ma kontakt z tą kobietą z Łodzi;)[/QUOTE] ok zadzwonię do P.Basi:)
  24. ale super dzień:) Monka ukłony:modla: Pani Tereso też:modla: jak super trafił Pilot,że ma teraz swój "psi raj". :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: A Pani z hoteliku bardzo dziękujemy :Rose::Rose::Rose: za przyjecie naszego miśka pod opiekę.
  25. :sweetCyb::B-fly::Cool!::Cool!::Cool!::multi::multi::multi: no nie wierzę hurrrrraaaaaaaaaaaa:loveu:
×
×
  • Create New...