Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. ufffff Bari trzymaj się chłopie..Przy takich opiekunkach nie zginiesz:) będzie dobrze:)
  2. Jejku jaki on jest kochany ten Pilot....Ala123 super wielkie dzięki od Pilota dla Ciebie za to co dla niego zrobiłaś:) Dla reszty miłośników Pilota info...karmę z allegro dla niego zamówimy ja i Livka i pójdzie prosto do hoteliku:) Prosimy wszystkich o dalsze aktywne zbieranie deklaracji potrzebnych na opłacenie hoteliku i weta:)
  3. Dzięki że jesteś Kisiaraf:) porozsyłaj póki co a potem ogłoszenia ...oki? też się ich już uczę:) ale to jak poznamy psiaka bliżej:)
  4. No super wieści:) Na transportowym wątku mru szuka czegoś do Cieszyna-jedna z opcji jest przez Kraków napisz do niej może da się to połączyć?
  5. Witaj Ubocze:) tak pies najpierw miał być Lotosem,ale później obrał teren lotniska więc został Pilotem.Jutro pojedzie do hoteliku niedaleko Krosna:) Potrzebujemy wsparcia i pomocy w rozsyłaniu wątku...
  6. [quote name='jetek']Feluś i Misiek wydane do nowych opiekunów. Zgłosiła się Pani Ertel z Łodzi która jest zainteresowana suczką babcią z autostrady. Suczkę trzeba będzie zawieźć bo ta Pani do Gliwic raczej nie przyjedzie.[/QUOTE] Jeżeli nie znajdziecie transportu wcześniej to w następny weekend mogę pojechać do Łodzi:) ten mam już zajęty:( Piszcie na Pw:)
  7. i oczywiście Aga33-76 :loveu::loveu::loveu:Tobie również..a ze mnie ofiara:-( pewnie miałyście ubaw z Martą;)
  8. [quote name='ala123']zamówmy więc worek przetestowanej karmy:lol::lol::lol: a czy Pilotowi coś dolega nie moge stwierdzić , on może byc taki apatyczny i zagubiony, jak to bywa z psami wyrzuconymi i pozostawionymi samym sobie ;poza tym zdjęty z łancucha nie wie, co to za wielki świat go otacza i jak w nim żyć; ale równie dobrze może się okazać ,że jest chory . Wychudzony nie jest ale ma zapadnięte boki i grzbiet wygięty "w kołyskę" ,ale powodem tego może być długość tułowia (jak u bassetów). Do weta niestety nie miałam możliwości go zawieźć...[/QUOTE] w takim razie musimy poprosić hotelik o załatwienie szybkiej wizyty u weta...a w razie konieczności zmienimy tą karmę. Trudno by psiak był wesoły jak od tygodnia nie wie co się dzieje.Mam nadzieję,że to w hoteliku szybko się zmieni jak zobaczy ,że nic mu nie grozi:)
  9. a w międzyczasie wpłyneły na moje konto pieniążki z Kundelkowej Skarbonki:loveu:..miało być 100 zł a wpłynęło 115 zł.:multi: 15 zł dołożyła od siebie jednorazowo Obraczus87:Rose::Rose::Rose: baaaaardzo dziękujemy w imieniu Pilota:) Chłopie-będzie dobrze:)
  10. [quote name='ala123']cioteczka ala poprze każdą Wazsą decyzję odnośnie karmy:lol:[/QUOTE] Alu tak nie wolno:shake: trzeba coś postanowić;) Ja myślę,że skoro karma jest przetestowana i jest ok to moze zamówmy worek od razu bo z kasą na razie cieniutko stoimy.Tym bardziej,że na razie nie piszecie ,że pies jest jakiś chory czy wycieńczony i potrzebuje jakieś specjalistycznej karmy...Czekam na wypowiedzi:mad::mad::mad:
  11. :):):):) bardzo Ci dziękujemy Elig za pomoc i wsparcie:):Rose::Rose: konto poda Funia jak wróci z pracy bo to ona jest skarbnikiem:)
  12. dzięki Elig za info...hotelik bez karmy to 300 zł.:) Co do bazarku to już o jednym który będzie zorganizowany wiem,ale powie o nim ta osoba ,która się go podejmie zrobić;) chyba wiesz o kim myślę?;) Co do karmy już zaglądam i cioteczkom też radzę to zrobić i szybko podejmować decyzje:)
  13. Pilot na górę:)leć i to już:) co tu tak cicho?
  14. A Rusałka dziękuje Ninti za wpłatę..:loveu::loveu::loveu:
  15. Witaj Elig:) wątek w organizacji i wyjazd też...na razie hotelik zaproponował karmę Husse Pro Extra ( 29% białka, 17 % tłuszczu) w cenie 130 zł za worek 20kg..i mamy się zastanowić czy chcemy.Koszt samego hoteliku to 300 zł. Karmę możemy wziaść tą którą proponuje hotelik lub zaproponować własną...to jest do ustalenia. A poza tym brakuje wszystkiego deklaracji stałych,jednorazowe też mile widziane bo przedłużą czas w którym można nazbierać stałych...
  16. [quote name='Vasco']Obraczus87......na spokojnie .....[/QUOTE] a cała reszta tu :nerwy: :nerwy: :nerwy: :nerwy:
  17. :thumbs::thumbs::thumbs: ja też :thumbs::thumbs:
  18. Witam wszystkich:) Mam propozycję..uporządkujmy troszkę wątek wg reguł dogo.W pierwszym poście proszę Funię o wpisanie deklaracji i o zgłoszenie się kogoś kto zadba o finanse Pilota.Ja niestety prowadzę już kasę 2 psów i rozsyłam kasę Emigrantki oraz mamy bazarki Livki więc raczej nie dam rady niestety tego robić :( no chyba,że Staszek pojedzie do domku stałego w Krakowie to wtedy mogę :) Z Monką-stw już uzgodniliśmy sprawę kasy za transport:)Wielkie dzięki Monka:)..NO i rozsyłajmy wątek bo musimy zabezpieczyć psiakowi pobyt w tym wspaniałym hoteliku.Mam nadzieję,że szybko dostaniemy info o tym jaki jest Pilot i zaczniemy go ogłaszać.
  19. ok daj znać najpóźniej rano gdzie przelać pieniądze ,żeby doszły do popołudnia
  20. Alu i proszę na Pw jakiś kontakt na osobę której przelać pieniądze na transport:)
  21. czyli szykujemy się na tą sobotę,tak? trzeba poprosić Panią Teresę o telefon do hoteliku i potwierdzić przyjazd..:)
×
×
  • Create New...