-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Jejku jaki on jest kochany ten Pilot....Ala123 super wielkie dzięki od Pilota dla Ciebie za to co dla niego zrobiłaś:) Dla reszty miłośników Pilota info...karmę z allegro dla niego zamówimy ja i Livka i pójdzie prosto do hoteliku:) Prosimy wszystkich o dalsze aktywne zbieranie deklaracji potrzebnych na opłacenie hoteliku i weta:)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='jetek']Feluś i Misiek wydane do nowych opiekunów. Zgłosiła się Pani Ertel z Łodzi która jest zainteresowana suczką babcią z autostrady. Suczkę trzeba będzie zawieźć bo ta Pani do Gliwic raczej nie przyjedzie.[/QUOTE] Jeżeli nie znajdziecie transportu wcześniej to w następny weekend mogę pojechać do Łodzi:) ten mam już zajęty:( Piszcie na Pw:) -
i oczywiście Aga33-76 :loveu::loveu::loveu:Tobie również..a ze mnie ofiara:-( pewnie miałyście ubaw z Martą;)
-
[quote name='ala123']zamówmy więc worek przetestowanej karmy:lol::lol::lol: a czy Pilotowi coś dolega nie moge stwierdzić , on może byc taki apatyczny i zagubiony, jak to bywa z psami wyrzuconymi i pozostawionymi samym sobie ;poza tym zdjęty z łancucha nie wie, co to za wielki świat go otacza i jak w nim żyć; ale równie dobrze może się okazać ,że jest chory . Wychudzony nie jest ale ma zapadnięte boki i grzbiet wygięty "w kołyskę" ,ale powodem tego może być długość tułowia (jak u bassetów). Do weta niestety nie miałam możliwości go zawieźć...[/QUOTE] w takim razie musimy poprosić hotelik o załatwienie szybkiej wizyty u weta...a w razie konieczności zmienimy tą karmę. Trudno by psiak był wesoły jak od tygodnia nie wie co się dzieje.Mam nadzieję,że to w hoteliku szybko się zmieni jak zobaczy ,że nic mu nie grozi:)
-
[quote name='ala123']cioteczka ala poprze każdą Wazsą decyzję odnośnie karmy:lol:[/QUOTE] Alu tak nie wolno:shake: trzeba coś postanowić;) Ja myślę,że skoro karma jest przetestowana i jest ok to moze zamówmy worek od razu bo z kasą na razie cieniutko stoimy.Tym bardziej,że na razie nie piszecie ,że pies jest jakiś chory czy wycieńczony i potrzebuje jakieś specjalistycznej karmy...Czekam na wypowiedzi:mad::mad::mad:
-
A Rusałka dziękuje Ninti za wpłatę..:loveu::loveu::loveu:
-
Witaj Elig:) wątek w organizacji i wyjazd też...na razie hotelik zaproponował karmę Husse Pro Extra ( 29% białka, 17 % tłuszczu) w cenie 130 zł za worek 20kg..i mamy się zastanowić czy chcemy.Koszt samego hoteliku to 300 zł. Karmę możemy wziaść tą którą proponuje hotelik lub zaproponować własną...to jest do ustalenia. A poza tym brakuje wszystkiego deklaracji stałych,jednorazowe też mile widziane bo przedłużą czas w którym można nazbierać stałych...
-
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Nikus replied to Fela's topic in Już w nowym domu
jestem....matko jedyna:( -
Witam wszystkich:) Mam propozycję..uporządkujmy troszkę wątek wg reguł dogo.W pierwszym poście proszę Funię o wpisanie deklaracji i o zgłoszenie się kogoś kto zadba o finanse Pilota.Ja niestety prowadzę już kasę 2 psów i rozsyłam kasę Emigrantki oraz mamy bazarki Livki więc raczej nie dam rady niestety tego robić :( no chyba,że Staszek pojedzie do domku stałego w Krakowie to wtedy mogę :) Z Monką-stw już uzgodniliśmy sprawę kasy za transport:)Wielkie dzięki Monka:)..NO i rozsyłajmy wątek bo musimy zabezpieczyć psiakowi pobyt w tym wspaniałym hoteliku.Mam nadzieję,że szybko dostaniemy info o tym jaki jest Pilot i zaczniemy go ogłaszać.