-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
[quote name='Pipi']Coronaaj,są pieniądze :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: Nie wiem,czy zgadzasz się i mogę napisać ile??? :crazyeye::crazyeye:: Najchętniej przeznaczyłabym je na materiał do kojca.Buda już jest,ocieplona. :loveu::loveu:[SIZE="7"][COLOR="Red"]DZIĘKUJĘ[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Ok!!!!!!!!!!! Przeznacz wedlug swojej woli powodzenia moja droga...problemy z netem jak zwykle,
-
PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!
coronaaj replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Pepsi oprócz grzybicy ma gronkowca. Kąpiele i leki powoli przynoszą efekty. Pepsi jest bardzo kontaktową psiną, znacznie w klinice odżyła. Na razie nie znamy kosztów leczenia, zwykle dostajemy fakturę zbiorczą przy wypisie ze szpitala, wolimy z resztą na razie nie pytać ;)[/QUOTE] Zaznaczam, gdzie poslac pieniadze na Pepsi? Mam konto Bico ale bedzie szybciej jak dostane na PW. Problemy z netem dalej ale jakos walcze.. Oj Srem to ja znam dobrze...rodzina. -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
coronaaj replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Julia, Bico ..No to super, ze doszly..czyli jedzie do Olsztyna. Z netem dalej problem ale walcze. -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
coronaaj replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Takie posty o szczesliwych domkach to az rozkosz czytac...wdepnelam na szczesliwe zakonczenia i zycze Ogo i panstwu duzo szczescia!!!! -
[quote name='Lidan']O co to to nie :nono: Nie pomyliłam wątków :shake: To nie są metamorfozy... I nic nie piłam...ale to niemożliwe, żeby z małego trochę wyłysiałego pieska po kąpieli wyszedł maly kudłaty i to yorkopodobny psiak :crazyeye:[/QUOTE] Zebym ja to mogla zobaczyc, blokuje zdjecia ..czyli nie widze odmienionego Pakusia. Podobno Wandzia go w Yorka przemienila ale numer..przyslijcie jakies zdjecia ba [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[quote name='Pianka']Ja chciałam powiedziec tylko, że jestem w kolejce zapisana do kilku hotelów dogomaniackich, jak przyjdzie moja kolej Ibis może spokojnie jechać:razz: tylko musza być deklaracje jak dostarczymy karme to płacimy 300 zł miesiecznie, bez karmy 400 zł podsumowanie [B]Deklaracje miesieczne[/B] Brysio-10 zł natalijo- 10 zł niufek-100 zł 120 zł- deklarowana kwota miesięczna [B]jednorazowe wpłaty[/B] 40 zł- Jola deklaracje + jednorazowe wpłaty- 160 zł[/QUOTE] Narazie miesiecznie 65zl ale moze... . Mam tych bidul sporo, mozliwosc wplaty za pare miesiecy z gory...Powodzenia z Ibiskiem. Podajcie konto albo i teraz, wole nie miec dlugow..
-
[quote name='mmlasowice']22/23.06.2009 otrzymałam 100zł przelewem od darczyńcy z USA - potwierdzam wpływ i dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Czyli dostalas odemnie?
-
[quote name='LACRIMA']Już opierniczałam;) Musicie zrozumieć, Ciotka M. siedzi w psach całą dobę, ona ma naprawdę masę roboty, przecież kilkanaście psów i konie. Jest co robić. I w większości są to psy specjalnej troski. Jak nie pisze to wszystko w porządku w Stefa, gdyby coś się złego działo dałaby znać od razu.Taką mamy umowę. Ja wtedy wsiadam w auto i jadę.[/QUOTE] Zostawcie cioteczkeM w spokoju, bylo i tak duzo emocji..."no news is a good news" Stefanku (slimaczku) trzymam za ciebie kciuki, ciotka Coronaaj jutro tez ma zdejmowane szwy ale w "gebie" ... nie jest to przyjemne!!!
-
[quote name='marysia55']poniedziałek juz tuż, tuż :loveu:[/QUOTE] Teraz kapia Pakusia ale pewnie narozrabia.... podaj ten watek na Mi niech zobacza, poprawi humor cioteczkom i niech ta..tam wiesz przestanie ... Dziekuje za odwiedziny, czekamy do poniedzialku ale ja jak zwykle jestem optymistka!!!!
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
coronaaj replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaznaczam, tez doloze... -
Zgadzam sie z Dorothy w 100%... Ja tez rozmawialam z 2 wetami amerykanskimi, byli zaszokowani tak szybka decyzja nawet wspomnieli o etyce lekarskiej. Pies powinien byc zabrany do kliniki poprzedniego dnia , poddany obserwacji po zaaplikowaniu srodkow uspokajajacych (sa lekkie srodki i dawki jak problemy sercowe). Poradzili jak najszybsza NEKROPSJE (autopsja zwierzecia) , wtedy bedzie odpowiedz na wszystkie pytania.... DLACZEGO... Nawet chcieli mi pomoc finansowo w zabiegu...wiec jezeli nie jest za pozno to.... Do tej pory nikt mi nie odpowiedzial jak dlugo Mi byla w tym kochajacym domku DS!!!!
-
[quote name='wtatara']byłam dzisiaj u wetki- a więc tak płuca czyste, ale jest powiększone serduszko. W jakim stopniu dowiem się w poniedziałek. Jestem do wetki , która wszystko mi powie umówiona na 16. Bedzie EKG, nie ma zastojów wody w płucach , czyli jest wydolny. Własciwie to jąderko i to serce nie za bardzo. To mały szaleniec, mam zdjęcia ale dzisiaj chyba nie zdążę.Trochę przestało padać, więc działka.Przyszły tydzień trochę do mamy, adalej to nie wiem bo nie wiem kiedy będzie zabieg, a wtedy muszę z nim być w domu. Pozabiegu przez 3 dni na kroplówki. Acha , zabieg raczej nie bedzie bardzo inwazyjny, bo jaderko wpachwinie a nie w jamie brzusznej. [COLOR=DarkRed][B]kupiłam mi szampon u wetki na te skórę. jutro wieczór będzie wielki wieczór[/B][/COLOR][/QUOTE] Oj Ty jestes ANIOLEM!!!! Czekamy do poniedzialku .. Powodzenia w jutrzejszym kapanku, zeby nie gryzl ale bedzie sie lepiej czuc po tych zabiegach... Moje wczoraj byly robic toalete i...po przyjsciu do domu Bully po kupkowaniu musial isc pod kran..myslalam ze sie wciekne...
-
Frodo 12 m-cy amstaf,już się znalazł!!!.MA DOM
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']w Chorzowie zostala wpisana po tym jak zadzwonilam ze pies im uciekl,a w Bytomiu jak zadzwonilam to ta pani powiedziala ze sa u niej na liscie,ze ich zna i nie da im psa ale nieweim dlaczego[/QUOTE] Zeby sie tylko Frodo znalazl. Wyglada niewesolo. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Nic dziwnego, kaukazy sa piekne. A ja jestem jeszcze bardziej kochliwa, bo zakochuje sie w kazdym napotkanym psie.[/QUOTE] Ja tez ale te kurduple to takie bidne, zawsze troche wiekszy pies to daje sobie rade troche lepiej a kurdupel tak zalezny od czlowieka... Dodaje jeszcze 15zl to bedzie 45zl miesiecznie. Moze jeszcze cos wydebie od mojej Mamy dla Bacy... -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxtruskawaxx']W przyszłym tygodniu jedziemy do Berlina. :multi: Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków! Krótko co załatwiłyśmy. Pusia przejażdżkę zniosła dobrze, jechała sobie w transporterze jak królowa. Pan Muller był bardzo miły, istny miłośnik psów. Było widać, że ma wprawę w tym co robi. Przejął się losem naszej maleńkiej. Nawet nieśmiało podpytał czy psinka jest do adopcji. :cool3: Pusia na jedno oczko widzi w ok. 35 %, na drugie w ok. 7 %, dlatego trzeba się spieszyć. W tłumaczeniu pomogła zaprzyjaźniona nauczycielka j. niemieckiego. Transport załatwiony i zaklepany! ;) Badania wykonałyśmy przed wizytą, tutaj na miejscu, w Polsce i są ok. Nie ma żadnych wad i chorób serca, problemów z wątrobą, leukocyty, trombocyty i erytrocyty w normie. Pusia nie ma też żadnej infekcji. Nerki pracują w porządku, mocz ok. Czas czekania jest bardzo krótki i to drugi cud. Operacja będzie kosztowała ok. 900 zł, w Polsce wyniosłaby ok. 2000 zł, więc różnica jest przeogromna. Trzymajcie nadal kciuki. Wielkie ukłony za wsparcie. :modla: Jejku, ale się cieszę. :evil_lol:[/QUOTE] Trzymaj tego Mullera czyli namiary. Ja myslalam, ze w Polsce to taniej. Moj Pakus ma jedno oko mniejsze ale najpierw jaderko i kastracja (brzmi nieladnie). A moze dr. Muller by ja adoptowal odrazu bylaby najlepsza opieka weta. Pusia moim zdaniem musi isc do domku gdzie nie ma dzieci bo kurduple dzieci nie lubia. -
[quote name='sonikowa']A, to super. Pamiętam jak ci go Asior przedstawiała, tylko nie wiedziałam, że to już pewne.. A całego wątku nie przebrnęłam, tylko wczorajsze wyniki od lekarza. To gratuluję ci kochana pięknego psiaka - w samolocie będzie mógł na kolankach ci siedzieć :loveu:[/QUOTE] No delikatnie mowiac Asior mnie wrobila...nie moglam odmowic jak go zobaczylam, a i gabaryty pauja do moich. Sonikowa, ja bede miala trzy psy w samolocie. Chyba mnie wpuszcza???
-
[quote name='sonikowa']Jaki piękny psiaczek! Dobrze, że już ma opiekę, ale DS pewne potrzebny , tak?[/QUOTE] Sonikowa, juz ma DS u mnie. Teraz w DT do czasu jak nie przyjade do Polski.
-
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='Qti']Robię to nieustająco od czasu gdy trafiłem na jej wątek. Słodkie maleństwo :loveu:[/QUOTE] Pozdrawiam Qti, a sam nie masz na nia ochoty, jedzie do berlina wiec juz z niemieckim nie bedzie problemu... Ja juz mam Pako potrzebne wsparcie moralne. No inaczej sama bym sie ustawila w kolejce. Czekam na wiesci!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-w-dt-czeka-na-ds-139441/#post12523372[/URL]