-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
coronaaj replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Dzięki, że wpadłyście do malucha [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/milosne/milosc29_(www.e-gify.pl).gif[/IMG][/QUOTE] Fiziu, juz jestem i zaznaczam, zapomnialam o tym biedaczku w nawale tych wszystkich bidulek, zeba, Pakusia i podrozy. LEDWO DYCHAM.. Kto tam zbiera i na jakie konto. Moge na Fizie... -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
coronaaj replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']nieeeeee no on tylko przyniósł pokazać.. od razu go wywaliłam z tym zwirzem z domu... ;)[/QUOTE] Ale jezyk przystojniaczek, mordeke ma jak piesek..podoba mi sie. Oddaj go Neigh, ona ma warunki.. -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Romek nie ma ani zaćmy ani jaskry - to albo uraz mechaniczny albo wada genetyczna. Degeneracja siatkówki w prawym a w lewym starcze zwyrodnienie siatkówki- nieuleczalne. :shake:[/QUOTE] Myslalam moze ten niemiecki wet by Romeczka zobaczyl? Czyli nie ma szans??? -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Czy Romeczek ma jaskre czy zacme? Czy katarakta to zacma? lepiej poczytaj o Pusi; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-suczka-pomeranian-moze-znow-widziec-szukamy-ds-140015/[/URL] To okulista w Berlinie, podobno przyjezdza do poznania na konsultacje... Filmiki kapitalne, te szalenstwa w lozku to jak bym widziala te moje dwa, identycznie sie zachowuja, malo tego leca do innego pokoju jak wariaty i hop spowrotem na lozko , mozna skonac ze smiechu... -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxtruskawaxx']fizia to naprawdę cud. :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Tez tak mysle ale oprocz cudu, doskonaly wet, najnowsza technologia. Z czystej ciekawosci, czy w Polsce to tez praktykuja? Jestem wniebowzieta...nie mam slow. -
Pewnie ten apetyt za duzy..nie pozwol mu zjadac jedzonka dziewczynek..jego zoladeczek malutki. Pakus byl zaglodzony i stad ten apetyt pozatem czuje sie "u siebie w domku", oraganizm chce nadrabiac a nie daje rady.. napisze po poludniu bo ta wizyta o 10 rano teraz 8 . Czekam na wiadomosc z Chicago z Biura Podrozy" zobaczymy co zalatwia. W zeszlym roku przez nich lecialam z 3 psami..
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Anno :loveu: Melduję powrót. Co do konta, to nie wiem, czy nie będzie najlepiej dać konto DT i z jednego konta rozliczyć również transport, zwłaszcza, że mam jeszcze jedną deklarację na 100,00 od Moresika. Moresik pewnie nie będzie miała zastrzeżeń, jeżeli te pieniadze pójdą na utrzymanie Freda na DT. Decyduj Anno co robimy. [I][B]Coronaaj[/B] konto wysłałam na pw, ale wysyłam ponownie jeżeli nie dotarło.[/I] [B][/B][/QUOTE] Masz zapchana skrzynke, oczysc..przelew poszedl wczoraj na [B]Bace 90PLN za 2 miesiace...chcialam wyslac kopie powinno sie zaksiegowac dzisiaj..[/B] -
[quote name='ewa gonzales']:loveu::loveu:cioteczki jak sie ciesze ze sie spotkacie :multi::multi:ja tez chcemmmmmmmm :loveu:Pipiniu serduszko trzymajcie sieee mocnoooooo:thumbs::Dog_run::Dog_run::iloveyou:[/QUOTE] Tez sie ciesze bo poznac osobiscie taka [B]wspaniala cioteczke z duuuuzym sercem to zaszczyt!![/B] [B]Mozesz tez dolaczyc ale nie wim gdzie mieszkasz.[/B]
-
[quote name='bico']Wezwała mnie tu ciotka agata51:cool3: Dorzucę 50 zł jednorazowo, poproszę o numer konta na pw;) Matko jaka siwiutka mordeczka...i jak ona kochała tego swojego faceta...aż trudno uwierzyć i beczeć się chce:placz: Mnie tez. Deklaruje 40PLN miesiecznie na Dygusiowa..oj szkoda mi Dygusia..sliczna byla z nich para..Macie juz miejsce u ZuziM czy moze u Megi1? To swietne hoteliki. Poprosze o numer konta..na PW.
-
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
coronaaj replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja przelalam 125zl z na Allegro na Albercika... Jak dojda dajcie znac... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='MakS']Zgadzam się z Dogo i Iryskiem, że to osoby z Łodzi powinny się wypowiedziec. My spoza Łodzi powinniśmy zając się zbieraniem pieniędzy. Ja jutro wysyłam kase na rachunek Iryska. Z postów na pierwszej stronie wynika, ze mamy deklaracji na 360 zł- brakuje 90. Zakaszmy rękawy i pomolestujmy znajomych. Co do karmy- dobra jest purina proplan, ale jak nie będzie funduszy to darling i friscis (czy jak to się pisze:)) też ujdą. Mamy tylko pytanie- czy w schronisku wiedzą, że chcemy stamtąd zabrac Baranka i organizujemy zrzutkę? może dzięki temu mógłby zostac w budzie dłużej? Zgadzam sie z MakS, Przelew zrobiony na 90PLN za 3 miesiace, powinno sie zaksiegowac jutro . No to co z Barankiem, forsa prawie jest, a Baranek dalej w schronie?? O ile dobrze sie orientuje to DT nie zada z gory kasy za psa, moge takie podac ZuziaM, Pati, Serock, etc...wiec co z Barankiem, gdzie te lodzianki co pomoga bo cos fundacje milcza ? -
[quote name='wtatara']całe popołudnie na działce- pieski bardzo zadowolone, nikt nie plewił, nie kopał tylko zajmował sie nimi. Niestety ale chyba zabieg Pieska wet przesunie. Kupki maleństwa nie za ładne. apetyt ma wysmienity , bawi się, ale mnie się to nie podoba. Po wizytach u weta tez była luźniejsze i mu przechodziło. Chyba znów sie stresował wspólnym wyjazdem. Ale cały czas byłam z nim. On jest bardzo wrażliwy. jak by coś głośniej stuknęło zrywa się na baczność[/QUOTE] Chyba musza zbadac te kupki??? Zobaczymy co wet powie i jak trzeba to niech przesunie, te malenstwa takie juz sa, najmniejszy odglos to sie boja...mialam dzwonic ale dzisiaj nie dalam rady bo wczoraj byl rozgardiasz w chalupie, 4 lipca swieto niepodlegosci...kupa dzieci, Mama , psy , koty ledwo zyje dzisiaj.Zmywarek to bylo dzisiaj 4. Jutro mam ta wizyte u dentysty...
-
[quote name='t_kasiek']można spróbować doładować inny telefon ze swojego w tej samej sieci, ale nie wiem czy do Stanów to zadziała - trzeba było się dowiedzieć[/QUOTE] Tutaj jest inne napiecie pradu, 110 nie 220, zadne transformatory nie pomagaja a ladowarka do mojej polskiej Nokii nie pasuje do mojego Kia Sorento, byla Ok do vana...ale tez nie chcialo ladowac...jak jestem w Polsce to kwestia 15-20 minut.
-
[quote name='Pipi']Coronaaj,a kiedy Ty śpisz skarbie?,Chyba,że to czas amerykański? Zdrówka życzę,wszystkiego dobrego.[/QUOTE] Spie , spie ale nie za duzo. Kurdupelki na coyoty (wyglada jak wilk) szczekaja (coyt to nie szakal), dzikie koty i moze na dzikie kroliki nocami. Musze obleciec wiesci z Polski, polityke, obrobic dwa koty wiec czasu mam malo. Jest roznica 9 godzin pomiedzy mna , a Polska. Jak u mnie 12 w poludnie to u was 21:00 wieczorem...dzieki za telefon kom moja 0 505 960 270 nie dziala bo nie naladowana (nie mam jak tutaj) .
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Dobrze, że u Promysia rehabilitacja przynosi efekty :loveu:[/QUOTE] No lepszej wiadomosci nie potrzeba..Promyczek dochodzi powolutku do zdrowia... Promyczku ciotka zasyla Calusy... -
MILI z lasu odnalazła swoją rodzinę! Ma dom z Foksikiem!POWODZENIA!
coronaaj replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']zuzlikowa jestes THE BEST[/QUOTE] masz racje taka kobitka THE BEST . Trzymam Kciuki za domek , moze cos wypali!!! -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxtruskawaxx']Wkrótce ruszy bazarek dla Pusi. ;) Pieniążki pójdą na pokrycie wszystkich kosztów związanych z operacją i opłatę za karmę i hotelik. Jak go dokończę wstawię link. Pusia czuje się coraz lepiej. :multi:[/QUOTE] No fajnie z bazarkiem ale jak Pusia, jak przebiegla operacja i jakie szanse...zeby widziala. Co wet wam powiedzial.Prosimy o detale...czy berlinski wet chce ja widziec na badania kontrolne i kiedy??? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
coronaaj replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Ok. Zaraz poprawiam opis na zestawieniu wpłat. [COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyny[/FONT][/COLOR], ja w ogóle nie mam wglądu w te przelewy i wyciągi, bo konto jest hotelu. Dlatego czasami mogą się zdarzyć takie wpadki, przepraszam.[/QUOTE] To kto ma??? Powinni zwracac uwage na tytul przelewu. bo moaga byc nieporozumienia...jak w moim wypadku...Alice K-C to ja ale nie na Dogo... Zwroc uwage dziewvzynow niech dobzre czytaja...pewnie nie jestem jedna .. -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kla&Luk']Piękny piesek, ale my nie możemy go zabrać do siebie:placz: Cykluś będzie na razie jedynakiem naszym najkochańszym:roll:[/QUOTE] dwa lepiej sie chowaja...to z mojego doswiadczenia...znowu bede miala trzy , nie ma roznicy w kosztach dwa czy trzy...Cyklusiowi przydal by sie braciszek czy siostrzyczka...bedzie wam latwiej.... -
[quote name='Leyla']To zbierzemy więcej domków o kilka:loveu: Trzeba próbować, nie takie rzeczy się na dogo robiło:razz:[/QUOTE] macie racje na Dogo nie takie rzeczy sie robilo... jak sunie ratowac??? jestem za daleko...ale finansowo wespre...niech babe globalny krysys pograzy do dna...zycze jej jak najgorszego, my jakoi przetrwamy...
-
[quote name='MartynaP']ide spać...chociaz niewiem czy zasne przez tą rodzinkę :diabloti:[/QUOTE] Zaznaczm i podnosze , a wlascicielke do " pierdla", sorry nie mam slow. Co z sunia i szczenietami. Perdo...na baba do perdla przepaszam, ze jej zmarlej martki to co..zycze je tego samego i jej dzieciomm.. Jestemmdokumentnie wkurzona malo tego gorsze slowa mi sie cisna..powidz babie niech ja pieklo pochlonie...
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irysek']na poczatku to nie dam rady, bo nie ja zakladalam watek, ale po kazdym wplywie bede pisac na watku i zalozyciel pewnie bedzie przeklejal na pierwsza. ja wyciagnelam od nas ze schronu majkela. jest na mnie i grosza nie place za niego, bo mialam go tylko wyciagnac i zawiezc. osoba wyciagajaca psy, tylko go wyciagnie, a osoby, ktore sie zadeklarowaly moim zdaniem beda odpowiedzialne za utrzymanie psa w hotelu. Deklaruje 30PLN miesiecznie , mozliwosc zaplaty z gory za pare miesiecy. U Jamora robi sie coraz ciekawiej. http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/ Czy juz jest jakas cioteczka co wyciagnie Baranka ze schronu czy fundacja?