-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']No proszę, jaka puszysta!:loveu: Cudo! Wygąda jakby właśnie wystąpiła w kreskówce :)[/QUOTE] Pusia wyglada przecudownie, siersc odrasta po tych obcietych koltunach.. Nie mam slow zachwytu...Jak dlugo jest ten DT w Gnieznie? -
[quote name='Brysio']admirabilis6 dziękujemy pięknie!!! to mamy juz 150 zł miesięcznie;) jeszcze przynajmniej 100 zł, reszte z bazarkow się jakos dozbiera prosimy!! wyslalam ponad 100 pw gdyby kazda z tych osob dala choc po 1 zł to juz by było ... No i ciotka Bibi CORONAAJ tutaj sie znalazla. Wiec macie ta brakujaca stowe (100zl) ode mnie i deklaracje miesieczna 50-60zl . Nie usmiercajcie suni, to serduszko trzeba leczyc, Enapril Furosemid , przedluza zycie psa conajmnie 2 lata ale i cuda sie zdarzaja. Kardiolog musi ja zbadac. Szybko do DT to psychika bardzo wazna, dziala cudenka!!! Konto dajcie na PW albo na [email protected]
-
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
coronaaj replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj Pipi Ty nie tylko psiaczkom pomagasz ale rowniez ludziom. Rzadko mozna spotkac taka osobe jak TY!!!! Trzymaj sie dzielnie.... Znowu sie wzruszylam, Pipi pieskiem , Bursztynkiem, Baxim . -
[quote name='__Lara'][B]Cioteczki, pomóżcie... Verterek potrzebuje pieniążków na hotelik... siedzi bardzo przestraszony w schronie, tam nie ma szans na adopcję :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html[/URL] [/B][/QUOTE] Gdzie wplacic na Fundacje Stowarzyszenuie Obrona Zwierzat czy inne konto?. Chyba was przeoczylam na Allegro ale staram sie nadrobic zaleglosci. Tych bidul duzo oj duzo...u
-
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
eski;No tak, koszty operacji małe nie są :( Ale trzeba zacząc zbierac kase. Ktoś wspomniał o allegro cegiełkowym. Jak najbardziej - mała coś takiego w sobie ma, ze łapie za serce. Jakies bazarki może ? Zawsze to troszkę kaski wleci. Co jeszcze ? Może ciotki z wielkimi serduchami pomogą :razz::razz::razz::razz:Zrobcie to Allegro cegielkowe. Napewno ciotki z wielkimi serduchami sie znajda, moze jakies anioly tez a jest ich sporo na Dogo:shake::shake:. -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxtruskawaxx'][B]Eski [/B]Pusia ma zaćmę, ale można operacyjnie ją wyleczyć. Na razie ma przepisane kropelki Klarin. W jej wieku słuch i węch także się pogarszają, więc może sobie nie poradzić z upośledzonymi wszystkimi zmysłami. :shake: Młode, niewidome psy mają szansę się przyzwyczaić do ślepoty i posługiwać nosem. W przypadku psa w podeszłym wieku te szanse są o wiele mniejsze. Pusia ma coraz bardziej zmętniałą soczewkę. Koszty wahają się w granicach 500 - 1000 zł. Diagnozę postawił dobry weterynarz, choć nie ma specjalizacji z okulistyki. Nie wiem czy w Wielkopolsce wykonuje się takie zabiegi. Muszę poszperać w różnych kontaktach. Przed taką operacją Pusia musiałaby mieć wykonane badania - w jej wieku nie powinna mieć problemów z sercem czy wątrobą, bo zabieg może być bardzo ryzykowny.[/QUOTE] Czyli na opercaje mamy. Przelew na 500zl poszedl dzisiaj .Daj znac jak sie zaksieguje. Kiedy moze byc operacja? Gdzie Pusia jest w tym DT? -
[quote name='zdwrdwd']Wy byście sobie na pewno poradzili - u moich znajomych jak się wchodzi do domu (a mają "ciułałę") pierwszy tekst jaki się słyszy to: "Uważaj! Zanim usiądziesz, zobacz czy pod poduszką nie ma psa!":lol: A Wasz piesek to zależy jaki jest. Ja mam jednego (8kg), który jest najdelikatniejszym i najczulszym stworzonkiem jakie znam, a drugi - 17 kg zachowuje się na zmianę albo jak czołg albo jak walec drogowy :evil_lol:[/QUOTE] Masz swieta raje, trzeba uwazac jak sie siada na kanape, ale one maja instynkt i sie dra. No problem zeby nie nadepnac. Wiecej z nimi zachodu niz z duzym psem ...moje ponad 5 letnie doswiadczenie, a zawsze mialam spore psy. W domu nie odstepuja nawet na krok , tam gdzie ty tam one...
-
[quote name='bonsai_88'][B]Lara[/B] ale DS dla psiaka jest już znaleziony ;)... po prostu jest potrzebny ktoś, kto malucha weźmie do siebie na miesiąc kiedy [B]coronaaj [/B][bo jeśli dobrze zrozumiałam to ona bierze malucha] jest na wyjeździe[/QUOTE] Tak, dobrze zrozumialas ja biore Pako do siebie, szukamy DT dopoki nie wroce do W-wy.
-
[quote name='[email protected]']Już napisałam, mogę go wziąć ale nie do DT tylko na zawsze. Nie mam zwyczaju oddawać psów!! Niech się ktoś do mnie odezwie. No i jest problem z przywiezieniem do Warszawy.[/QUOTE] No jest Pusia mala 2.4kg, a moze ja wezmiesz na DS? Jest w DT gdzies kolo Poznania. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-suczka-pomeranian-moze-znow-widziec-szukamy-ds-140015/#post12480298[/URL]
-
[quote name='Lidan']DT nadal brak? Czytam szybko wszystkie sledzone wątki i nie wiem czy czegoś nie przeoczyłam :oops:[/QUOTE] Asior ma na oku dwa ale nie mozna zapeszac..oby sie udalo. Pako musi byc przebadany dokladnie
-
[quote name='Soema']Transport zadeklarowałam się pokryć ;) mam jeszcze 100zł na swoim koncie od Lacrimy, to będzie na pierwsze wydatki.(środki przeciw insektom itd.) Aa i mam portfel :multi: dzięki Poker :loveu:.. taki pw-bazarek:cool1:[/QUOTE] Kupilam 10 cegielek na Allegro (50zl) ale gdzie mam ta 100 za to oszukancze Allegro poslac co mi Soema uratowalas? Czy na to samo konto czy na Ciebie. Oszczedzam wam na prowizjach, Moze cegielki sie rusza, zapoczatkowalam.
-
mosii;:hmmmm: rekonwalescencja Stefa potrwa pół roku, ja osobiscie nie wyobrazam sobie przetrzymywania na koncie ponad 3 tys. kiedy inne psy walcza o kazda złotówkę ale tu oczywiscie decyzja nalezy do osoby zarządzającej wydatkami i wpłacających. Nie wydaje mi sie równiez własciwe zbieranie pieniedzy "na operacje" bo ona juz sie odbyła :hmmmm:Zapomnialyscie o mozliwej drugiej operacji z implantami!! Nie mowiac o rekonwalescencji Hejka:shake::shake::shake::shake: Zapomnialyscie o mozliwej drugiej operacji implanta(ow). Nie mowiac o rekonwalescencji :oops::oops::oops::oops: Zbierajcie dalej bo nadmiar forsy nie zaszkodzi. Tytul mozesz zmienic wedlug swojego uznania nale uwazam zbierac dalej!!!!Sfefanek
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Będzie u mnie czyli w Serocku koło Warszawy- no 40 km od Warszawy:) W kierunku Mazur. Jak już będziecie coś dokładnie wiedzieć - prosze o telefon - 504-62-02-19. U mnie zawsze ktoś jest w domu także może to też być w przyszłym tygodniu ale im szybciej tym lepiej:)[/QUOTE] Mam tam kuzyna Janusz Klenczon. Ten od ryb , moze znasz? -
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']to to ja wiem ;) szkoda, ze jeszcze oka by sie nie dało za jednym zamachem, ale to juz chyba za duzo by było jak na niego i nie wiem jak bym tych fachowców razem w gabinecie skupiła. Oko moze w tych rzeczy poczekać najdłużej, bo tragedia sie jeeszcze nie dzieje.[/QUOTE] Czyli jedno oko da sie uratowac? Nie wiem czy dobrze zrozumialam No to szukac jajka i okreslic narosl, chyba biopsja tylko wchodzi w rachube? Na pocieszenie, jakis miesiac temu bylam w Jerome (miasteczko hist artystoiw stare)i...poznalam pudelka w wieku 21 lat jak to ja psiara musialam popytac. Pani powiedziala, ze psiunia kompletnie slepa ale w dobrej kondycji. Niesamowite, nie wygladala na 21 lat (srebrna). Poszlam z nia na maly spacerek i sunia rzeczywiscie nic nie widzi bo zwalila sie z kraweznika...niegroznie... -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:evil_lol: Pw czyni cuda :cool3: dziękuję bardzo cioteczkooooooo :loveu: to dla nas dużo kasiory :loveu: wszystkie ciotki zadłużone na innych wątkach :roll: uderzam do nowych :razz:[/QUOTE] Zaofuj na watku Stefanka. Ja mialam scieme na Allegro oszustwo w Poznaniu ale przynajmniej zaoszczedzilam 100 na inna biduleczke...dobranoc!!! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Lara; I 60zl miesiecznie ale trzeba przypominac bo pogubie sie z tymi bidulami.. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']No to jest już na tydzień pobytu Verterks w hoteliku :multi: Jeszcze tylko 210 zł :eviltong:[/QUOTE] Daje 300zl , moze nawet jutro , czyli jest na miesiac i tydzien. Zbierajcie ciotki bo bankrutuje... Lara , te konto co mam na odbiorcach chyba Maciaszek to OK? Na PW odpisalam.. Mam bol glowy z tym HP i Microsoft caly dzien na telfonie. Musze oddetchnac do jutra.. -
[quote name='Asior'][B]Alu Ta aukcja na allegro to ściema.. Tu mam info od GoniP z Poznania, z fundacji Emir:[/B] [I]"Hej, nic nam o tym nie wiadomo, ostatnio ostrza do maszynki kupowała jakaś szkoła, natomiast pieniądze na zabiegi są i będą – ściema, żaden lekarz nikomu nic Ne mówił…."[/I] [B]WIĘC NIE WPŁACAJ KASY!!!!!!!! Nawet powinnas zgłosić do allegro jako naruszenie zasad!!!!![/B][/QUOTE] Juz zdjeta z Allegro, nie zaplacilam. Dzieki Soemie....
-
[quote name='Pipi']DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC,BARDZO DZIĘKUJĘ.Już nie wiem jak mam dziękować. Mam jednak prośbę.Proszę zainteresowanych losem pani St.o kontakty na pw,albo na gg 7163414.Miałam w pracy przykrą rozmowę,bardzo mi ktoś zarzuca,że ja nie mam prawa pisać na całą Polskę takich rzeczy.Okazuje się,że pomocy dla mnie zero,ale zainteresowanie tym co ja robię ogromne.Wszyscy czytają i jeszcze podsycają swoją nienawiść.Nie rozumiem tego,ale nie będę już pisała tutaj.Tylko o psach,dobrze?Pani St. oczywiście wie,że pomoc od Was dla niej otrzymałam i cieszyła się bardzo.Wszyscy zastanawiali się i to latami,jak pomóc kobiecie i nawet głośno mówili o tym i tv ściągać chcieli,ale jakoś nikt,oprócz mnie i jednej pani jeszcze nic nie zrobił.Dziwne,a teraz pretensje.Przeprazam wszystkich,których zabolało,że o pani Stasi napisałam.Za to jak tv by przyjechała,to wtedy bła by większa"tajemnica".Ciężko,co raz bardziej ciężko mi się żyje w tym środowisku.Zarzucali mi,że pomagam psom,że ludze potrzebują pomocy.Jak do człowieka wyciągnęłam rękę,to też nie dobra jestem.Nie wiem w domu wariatów mnie najchętniej by pewnie widzieli.Tutaj,to jest tak,że jeden na drugiego gada,ale w oczy wszystko gra i jakoś leci.Ja tak nie umiem.Zastanawiam się co raz bardziej,że trzeba powoli zwijać żagle i pryskać z tąd.Jedna nic nie zdziałam.Nie mam w ani jednej osobie wsparcia,oprócz Was oczywiście.[/QUOTE] Pipi trzymaj sie dzielnie, jestesmy z Toba. Prosze jak bedziesz miala czas to napisz na PW albo na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jak moge pomoc ?
-
[quote name='Paulina_mickey']Ojej Stefciu Walcz!!!! I wybacz za ten link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kajfasz-porzucony-owczarek-ze-zlamana-lapa-szuka-swojego-czlowieka-140173/#post12474280[/url] Pomóżcie proszę, pies jest schronie mało uczęszczanym, chcemy mu znaleźć dobry, na prawdę dobry dom![/QUOTE] Czy juz dziewczyny w domu ze Stefciem? Super, ze po operacji...odetchnelam!!!
-
[quote name='Asior']nieeee, on normalnie chodzi, podejrzewam, ze po schodach też pewnie wejdzie ;) Nie gryzie mocno, bo ma mało zębów, on tak straszy, ale jak tylko mu się podłoży ręke pod nos, to od razu się uspokaja, aż do następnej próby wzięcia go na ręce :) Normalnie można go nosić na rękach i jest zadowolony, ale jak sie go bierze wtedy kiedy ma wracac ze spacerku do środka, dopiero wtedy menda się broni :evil_lol: Coronaaj, w najgorszym razie będzie w polsce po 25 lipca.... SZUKAMY TYMCZASU NA TEN MIESIĄC... acha, dzię w schronisku Monia (dyżurna), powiedziała mi, ze Pako ma ponoć ok 14 lat... ale w to to mi się nie chce wierzyć.. :roll:[/QUOTE] No co do schodow to moje nie umieja chodzic, trzeba wnosic, od czasu do czasu probuja. Mam parterowy dom wiec nie ma problemow.. Czy umie wskakiwac na kanape??? Baxterek TM) nie umial , trzeba bylo sadzac ale nauczyl sie zeskakiwac. Umie czy nie umie to nie problem. To, ze gryzie (ciekawe ile ma zebow) to madrala bo nie chce byc w magazynie, gryz cioteczki grys niech ci znajda DT....zanim Mamunia i braciszkowie przyjada. Czy ma 14 czy ile to OK, ale jak zachowuje sie jak duzo mlodszy to super. Bully skonczyl 11 lat w maju i lata za pileczka jak wariat, wiecej aktywny niz Borrego , jego 7 letni synek . Czy ta Monia ma jakies namiary na byla sp wlascicielke? Wybralabym sie na cmentarz...
-
[quote name='Asior'][B]Alu Ta aukcja na allegro to ściema.. Tu mam info od GoniP z Poznania, z fundacji Emir:[/B] [I]"Hej, nic nam o tym nie wiadomo, ostatnio ostrza do maszynki kupowała jakaś szkoła, natomiast pieniądze na zabiegi są i będą – ściema, żaden lekarz nikomu nic Ne mówił…."[/I] [B]WIĘC NIE WPŁACAJ KASY!!!!!!!! Nawet powinnas zgłosić do allegro jako naruszenie zasad!!!!![/B][/QUOTE] Wyslalam ci maila od niej, nie moge sie dostac na Allegro, wykrzywia wszystko. Inna osoba kupila 50 cegielek..Ale jej nie zaplace..pyta sie jak moze zalozyc watek na Dogo . Co mam jej odpisac??? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dziala (jak narazie)
-
[quote name='Ninka']To jest watek pogladowy o Poznanskim schronie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-poznaniu-zdjecia-str-6-7-a-139366/index9.html#post12467627[/url] Z tego co wiem, pieniedzy maja najwiecej ze wszystkich schronisk w Polsce i nie zycza sobie pomocy. Ale jesli sie myle, to mam drobna sugestie do organizatorow: kupcie prosze przez internet karme lepszej jakosci... Wyjdzie tyle samo pieniedzy, a pieski, lepiej zjedza...[/QUOTE] Dzieki, troche poczytalam ale mnie wyrzucilo (problemy z internetem). To ja kupilam 100 cegielek (wydawaly sie za tanie ) i stad moje podejrzenia. Napisalam do osoby wystawiajacej aukcje, poprostu zapytalam sie o watek na Dogo. Do tej pory nie dostalam odpowiedzi i zastanawiam sie czy zaplacic czy zglosic nadurzycie. Jezeli jakas nawiedzona wolo to moze odpusic i dac ta 100... Soemie przynajmniej odpisala a mnie ktora kupila nie????
-
[quote name='malawaszka']Zaciskam już teraz :kciuki: dziewczyny SZEROKIEJ DROGI!!!!!! a Ty Stefanku bądź dzielny :kciuki: :loveu:[/QUOTE] Zeby tylko ostroznie jechaly, ale jezdza wolno no i Stefanek na pokladzie. Teraz linki mi nie dzialaja na Dogo jak nie urok to sr...a ale to moje polaczenie. Zuzlikowa podaj ta metode Madzi, moze sie przyda..No to sie wymodlilas Pako ale mamy jeszcze Pucie...