Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. Przyszlosciowo , zeby nie bylo takiej sytuacji jak teraz z wydrukowaniem umowy. Kazdemu DT jak przekazujecie pieska , dolaczyc czy wyslac pozniej , 2 egz umowy (czyste) z poszczegolnego schronu. Oszczedziloby nerow DT i dziewczyn.
  2. Energy;Myślę, że to bardzo dobry pomysł:lol: :hand:ochotnicy!!! Cioteczki, ochotniczki!! Czekamy!!! Domek trzeba jednak sprawdzic, zanim zapadnie ostateczna decyzja!! Nie zapomnijcie o lekarstwie na tarczyce, bo Fibi musi to dostawac codziennie, do konca zycia. :multi:
  3. Polecam SAMe tylko nie wiem czy dostepny w Polsce. Wszystko zalezy od dobrej diagnozy, dobrego weterynarza , najlepiej internisty. Moj pies mial bardzo chora watrobe ale prawdopodobnie spowodowane bylo choroba serca albo genetyka. Jak znacie angielski to przeczytajcie; [url=http://www.peteducation.com/article.cfm?c=2+2103&aid=3062]S-Adenosylmethionine (SAMe): An Aid to Managing Liver Disease in Dogs and Cats[/url] SAMe jest substancja produkowana prze organizm i pomaga oczyszczac watrobe, to tak pokrotce.
  4. Tak to ja, Alice K-C czyli Coronaaj. Mysle, ze Kenny powinna zadzwonic do tej pani, nie zrazajcie sie . Pani mieszka w Norwegi, nie wiem czy w Oslo czy moze gdzie indziej? Nieraz trudno jest zorientowac sie w przepisac nie znajac tematu. Najprosciej isc do lokalnego weterynarza, oni powinni miec druki, przepisy. No jeszcze jest ambasada czy konsulat danego kraju. Moja miala nawet druki po polsku z ktorych nic nie rozumiala, musialam pomagac w wypelnianiu. Nikt na lotnisku w Warszawie, Chicago czy Newark nie poprosil o zaden z papierow. Trzeba je miec na wszelki wypadek. Pozdrawiam serdecznie, Alicja
  5. _Lara;Odpisałam wczoraj. Owszem, pies miał konsultację z lekarzem, na wątku wszystko pisze. Lara; Dostalam 1 email od ciebie ten z 13 maja i juz zrobilam przelew, zreszta wyslalam do ciebie wiadomosc. Z watku o Cyklusiu wyczytalam, ze trzeba teraz sprawdzic czy Cyklus widzi , ale nie moge znalesc nic na ten temat. Moze Kenny napisze widzi czy nie widzi? Chyba to juz powinien sprawdzic okulista ,a nie zwykly weterynarz . Mam nadzieje, ze Cyklus bedzie widzial na to chore oczko.
  6. Ja jestem czasowo 9 godzin do tylu , wiec to byl dla mnie najnowszy post. No , nie wyglada dobrze, ze ten pan zaadoptuje Rockiego, badzmy dobrej mysli. A ja myslalam , ze zdarzyl sie cud.
  7. Oby to byl Jego pan! Byloby super. :multi:
  8. Lara; [B]Nowe allegro Cyklusia:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629751436"]Przepiękny terrier mix miniaturka pies / psy / !! (629751436) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] na 14 dni, [B]Kenny, 20,60zł[/B] za wystawienie mi naliczyli. A tu nikt nie zagląda do naszego pięknisia :shake: Witam, Lara , nie odpowiedzialas na moj email gdzie wyjasnilam pomylke z licytacjami na Allegro. Powinnas to zrobic inaczej, popatrz na Fundacje Tara czy inne. Allegrowicze mysla, ze moga licytowac psy za 1zl, to jest Allegro, a nie Dogomania stad masz te glupie telefony. Moja intencja byla pomoc finansowa. Prosze podajcie konto gdzie moge wplacic na te biedne psy, no i zwroci sie z nawiazka za Allegro i inne koszty. Mam konto w polskim banku wiec z przelewem nie bedzie klopotu. Co do Cyklusia to pani z Norwegii brzmi zachecajaco ale o ile mi wiadomo to trzeba towarzyszyc psu w czasie podrozy.Oni boja sie handlu psami. Najgorsza jest Wielka Brytania gdzie kwarantanna bez wzledu czy pies z wlascicielem czy bez trawa podobno 6 miesiecy. Psa do 5-7kg bierze sie do kabiny ze soba. Pobyt malego psa w luku nie jest korzystny bo sporo pieskow nie wytrzymuje podrozy szczegolnie w lecie. Pisze to bo w zeszlym roku lecialam z Phoenix do Warszawy z 3 pieskami (razem nie bylo 10kg). Mialam 2 torby i wozek skladany. Wymagane dokumenty szczepien plus chipy. Teraz moje 2 pieski (jednego stracilam w listopadzie) maja Europejskie Paszporty wiec moge z nimi jezdzic po uni. Czy stwierdzono co jest z oczkiem Cyklusia, czy byl u weterynarza okulisty? Mam dobrego okuliste w Warszawie dr.Garncarza. Czy mila pani z Norwegi zdaje sobie sprawe, ze w przypadku operacji oczka , Norwegia bedzie pare razy drozsza niz operacja w Polsce. Nad tym warto sie zastanowic tym bardziej , ze pani gotowa jest pokryc wszelkie koszty. Pozdrawiam serdecznie , Alicja
  9. Swietnie, bedziemy czekac na opinie lekarza. To samo z ryzem ale dodawac mieso mielone (nie tluste) gotowane, nie smazone i troche poszatkowanych warzyw. Ja dodaje do jedzenia "Cesar" lyzeczke , dwie mieska (ham, turkey,etc.) dla dzieci Gerber. Jedno jest pewne, trzeba do jedzenia psiego dodawac (coraz mniejsze ilosci) naszego jedzenia. Proponuje "Cesar" moje pociechy go bardzo lubia, a szczegolnie wersje niemiecka , lepsza niz amerykanska , dostepna w Polsce. Cesar tanszy w mniejszych miejscowosciach niz w Warszawie. Powodzenia!
  10. [COLOR=blue][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]POKOCHAJ PSY NICZYJE[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]ul. Kopernika 6 m. 8[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]00-367 Warszawa[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/B][/COLOR] z dopiskiem [COLOR=red][B]ROCKY [/B][/COLOR] No to juz troche mamy na utrzymanie. Przelew powinien dotrzec w poniedzialek. Prosze mu nie zalowac dobrego jedzonka, i milosci rowniez!! Pozdrawiam serdecznie,
  11. Rzeczywiscie sliczny pies. Smutna historia ale takich sporo, niestety. Jezeli pudelek ma 6 lat to zacme mozna operowac.Mialam pudla z zacma o wiele mniejszego ale bardzo zaniedbanego i po operacji bylo OK. Jak mozna pomoc Rockeymu? Jest jakies konto gdzie mozna wplacic pieniadze na leczenie?
×
×
  • Create New...