Lara; [B]Nowe allegro Cyklusia:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629751436"]Przepiękny terrier mix miniaturka pies / psy / !! (629751436) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] na 14 dni, [B]Kenny, 20,60zł[/B] za wystawienie mi naliczyli.
A tu nikt nie zagląda do naszego pięknisia :shake:
Witam,
Lara , nie odpowiedzialas na moj email gdzie wyjasnilam pomylke z licytacjami na Allegro. Powinnas to zrobic inaczej, popatrz na Fundacje Tara czy inne. Allegrowicze mysla, ze moga licytowac psy za 1zl, to jest Allegro, a nie Dogomania stad masz te glupie telefony.
Moja intencja byla pomoc finansowa.
Prosze podajcie konto gdzie moge wplacic na te biedne psy, no i zwroci sie z nawiazka za Allegro i inne koszty. Mam konto w polskim banku wiec z przelewem nie bedzie klopotu.
Co do Cyklusia to pani z Norwegii brzmi zachecajaco ale o ile mi wiadomo to trzeba towarzyszyc psu w czasie podrozy.Oni boja sie handlu psami. Najgorsza jest Wielka Brytania gdzie kwarantanna bez wzledu czy pies z wlascicielem czy bez trawa podobno 6 miesiecy. Psa do 5-7kg bierze sie do kabiny ze soba. Pobyt malego psa w luku nie jest korzystny bo sporo pieskow nie wytrzymuje podrozy szczegolnie w lecie. Pisze to bo w zeszlym roku lecialam z Phoenix do Warszawy z 3 pieskami (razem nie bylo 10kg). Mialam 2 torby i wozek skladany. Wymagane dokumenty szczepien plus chipy. Teraz moje 2 pieski (jednego stracilam w listopadzie) maja Europejskie Paszporty wiec moge z nimi jezdzic po uni.
Czy stwierdzono co jest z oczkiem Cyklusia, czy byl u weterynarza okulisty? Mam dobrego okuliste w Warszawie dr.Garncarza.
Czy mila pani z Norwegi zdaje sobie sprawe, ze w przypadku operacji oczka , Norwegia bedzie pare razy drozsza niz operacja w Polsce.
Nad tym warto sie zastanowic tym bardziej , ze pani gotowa jest pokryc wszelkie koszty.
Pozdrawiam serdecznie , Alicja