-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
coronaaj replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']taaaa.. w moim 27 metrowym mieszkaniu, dwójka dorosłych dwójka dzieci i dwa psy, to akurat mam miejsce dla tej ślicznej olbrzymki :evil_lol:[/QUOTE] Zapomniala o TZ, mojego kurdupla, terorysty Pako 1.5kg nie mogla wziasc, a co dopiero takiego olbrzyma.... Zdjecia super, okolica tez ale te smutne oczka.... -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie tez Irysku. Mnie tam jeszcze nikt nie oszukal wiec nie mam zadnych obiekcji, ciotki uczciwe...pomagam sporo i wplacam na konta prywatne.. Mialam scieme na Allegro, ale dzieki cioteczkom nie wplacilam bo aukcja zostala zdjeta przez pracownika Allegro. -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Skopiowalam z Aktualnosci; 1 lipca W niedzielę zakończyła się nasza aukcja allegro, na której zbieraliśmy pieniądze dla bernardyna Wiktora. Zainteresowanie aukcją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania... :) Sprzedaliśmy wszystkie wystawione cegiełki za łączną sumę [B]1000,00 zł[/B] !!! [B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy zechcieli pomóc Wiktorowi. [/B] Poza aukcją, otrzymaliśmy także dodatkową wpłatę dla Wiktora w wysokości [B]600,00 zł[/B]. Wpłaciła ją Pani [B][U]Olga Miśkiewicz[/U][/B]. [B]BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY. [/B] Za ten gest i wielkie serce chcielibyśmy "odznaczyć" symbolicznie P. Olgę HONOROWĄ WIRTUALNĄ ADOPCJĄ [URL="http://przytulisko.glowno.pl/psy/slides/Wiktor.html"]Wiktora[/URL]. :) Jeśli chodzi o stan naszego podopiecznego - jest on w tej chwili o niebo lepszy, niż był na początku. Rana, co prawda, jest jeszcze widoczna (była w końcu bardzo głęboka), ale wszystko ładnie się zagoiło. Obcięta sierść wokół rany już prawie odrosła. Pies jest wesoły, chętny do zabawy i radośnie błyszczą mu oczy... (obecne zdjęcia Wiktora poniżej): Mamy bardzo dobrą informację – znalazła się osoba (z Rawy Mazowieckiej), która chce adoptować Wiktora. :) :) :) [B]W ten oto sposób, w dużej mierze dzięki Państwa pomocy, historia Wiktora znajdzie szczęśliwe zakończenie...[/B] [B]Razem – jak widać na przykładzie tej akcji – można zdziałać wiele. :)[/B] [B]DZIĘKUJEMY.[/B] P.S. Leczenie Wiktora kosztowało 900,00 zł. Nadwyżkę pieniędzy, które udało nam się zebrać, przeznaczymy na operację starszej suczki, którą ostatnio znaleźliśmy porzuconą w lesie. Emilka - bo tak ja nazwaliśmy - ma 2 ogromne guzy na brzuchu (tak duże, że utrudniają jej chodzenie). Jest starszą, sympatyczną, łagodna psinką, którą ktoś porzucił w lesie, bo na starość zachorowała..... Zatem Państwa wpłaty ratują aż 2 psie żywota..... Sa zdjecia. [URL="http://www.przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm"]www.przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Wybacz:oops: Pytanie jest do Kariny:loveu:, ale na zestawieniu wpłat miesięcznych mam zaznaczone: Coronaaj:loveu: 45,00 na Bacę. Jeżeli chcesz, to napisz, ja poprawię zestawienie ( np. Coronaaj 45,00 na Bacę za pośrednictwem Soemy)[/QUOTE] Podajcie konto na PW, gdzie mam wplacic.. -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Link sie spartolil. -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Super news....Przed chwila wyczytalam, ze ktos chce adoptowac Wiktora.. Tylko zeby to byl TEN DOM , dobry dom bo ciagle mam w glowie tragiczna historie MI..sprzed paru dni. [url=http://przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm]Aktualno -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']dzięki za info:loveu: czyli wygląda na to, że tysiaka udało się uzbierać:multi::multi::multi: Ja też coś od siebie dla biedaczka podrzucę;)[/QUOTE] Na leczenie potrzeba 900PLN, pamietaj prowizja Allegro, a co z hotelikiem? Moze jeszcze tych cegielek troche puscic ?? No i troche pooffowac ?? -
nazywaja sie starcze brodawki, samych sie nie operuje chyba, ze akurat okazja bo pies ma narkoze.. moja wetka powiedziala zeby psa kapac , zachowywac czystosc . Pani Alicja cudowny czlowiek, nic dodac nic ujac. Oby takich wiecej. Stefanek ma cudowne poslanie , jest szczesliwy, ma wreszcie ma swoj "kat" , cicha przystan na stare lata.. zdjecia kapitalne, nie moge sie napatrzyc..
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ma w 100% racje, nie raz licytowalam takie cegielki. W ogloszeniu nie moga znajdowac sie slowa "akcja, aukcja charytatywna", " fundacja" . No to kto to zrobi, ja pokryje prowizje. Moze Gosia albo inna cioteczka co ma konto na Allegro no i w banku? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='irysek']Dogo 07 - 10 zł Bambino - 10 zł - zgadza sie na iryska bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska leni 356 - 10 zł irysek- 20 zł - zgadza sie na iryska madacat1981 - 10 zł Monika , córka bela51 - 10 zł - zgadza sie na iryska agata 51 - 20 zł zuzia 63 - 50 MakS - 20 zł Ewa z Bytomia - 10 zł Becia2222 - 30 zł Coronaaj - 30 zł - zgadza sie na iryska ----------------------- dziewczyny wypowiedzcie sie jeszcze, to sie dopisze do listy i bedzie wiadomo, niech chociaz polowa bedzie na tak i zaczynamy zbierac. To deklaracje miesieczne... -
[quote name='wtatara']jesteśmy, jesteśmy. Wróciliśmy cali ale zmęczeni[/QUOTE] Ale zdjecia cudowne...jakby wloskow mu przybylo? Wandziu czy wetka cos mowila o wiekszym oczku?
-
[quote name='Asior']jak wszystkich na sali nie pozagryza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Alu, kiedy Ty w końcu przyjeżdżasz???[/QUOTE] Nie boj sie on u weta grzeczny. Tak jak ci pisalam zanim kochanej Wandeczki nie znalazlas, ze pod koniec lipca najpozniej poczatek sierpnia. Teraz szukanie biletow ale musze miec zdjete szwy i mam kontrakt w Kaliforni od 12 - 17 lipca, chyba pamietasz?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze byc Iryska konto ... Szajbus , oj stara nie stara konto powinnas miec. Duza wygoda sama zobaczysz..... Wczoraj w TV widzialam na wlasne oczy , w Gdyni..pani na wozku inwlidzkim i szkolony kompan labrador , pies umie pin wycisnac bo pani nie dosiega...i odebrac kaske dla pani..nie do wiary jakie te psy madre.. -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Qti, nie bądź taką formalistką. :roll: Każda metoda jest dobra, byle wątek podnosić.:eviltong:[/QUOTE] Poker , To nie cioteczka to wujeszek ale dobry jak cioteczki. Sorry, Qti... Qti napisze na PW i wyjasnie tajemnice -
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Masz racje, znane osoby sciagaja ludzi. A powiesz przynajmniej inicjaly tej znanej nieznajomej ?[/QUOTE] Oczywiscie; podpowiadam KK i mozna dodac CG. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
coronaaj replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Irenaka; Nie pisz [B][COLOR=red]Alice K-C[/COLOR][/B] (tak jest na przelewie) ale [COLOR=red][B]CORONAAJ [COLOR=black]tak jak podalam w tytule przelewu swoj nick z Dogo. Mnie to myli , nie mowiac o innych ciotkach..dzieki[/COLOR][/B][/COLOR] -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
coronaaj replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='coronaaj']Witam Szczytno!! Ciotki, spokoj tutaj chodzi o Alberta. Badzcie dobrymi ekonomistami i ksiegowymi. Kupilam ostatnie 25 cegilek na Allegro.. Albert - samotny, opuszczony pies. Błaga o pomoc! (671550576) - Aukcje internetowe Allegro Gdzie jest ostatnie rozliczenie, czy na pierwszej stronie wlaczajac Allegro, stale deklaracje i wplaty jednorazowe?. Robcie tak zeby pies na tym skorzyslal nie wasze ambicje... Zapomnialam zapytac, jakis banerek, link do Hoteliku p. Danusi, Marimc i jak mozecie to podajcie ceny. Ile za Alberta dziennie to duzy pies ? Szukamy DT dla paru pieskow, Baranka, paru innych , etc.. gdzie jest hotelik, lokalizacja . Bede polecac ale musze miec wiecej info. A za schron w Szczytnie to trzeba sie wziasc, wstyd!!! -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
coronaaj replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam Szczytno!! Ciotki, spokoj tutaj chodzi o Alberta. Badzcie dobrymi ekonomistami i ksiegowymi. Kupilam ostatnie 25 cegilek na Allegro.. Albert - samotny, opuszczony pies. Błaga o pomoc! (671550576) - Aukcje internetowe Allegro Gdzie jest ostatnie rozliczenie, czy na pierwszej stronie wlaczajac Allegro, stale deklaracje i wplaty jednorazowe?. Robcie tak zeby pies na tym skorzyslal nie wasze ambicje... -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']Lu Gosiak zaraz powinna wrzucić zdjęcia Werterka:p ale uwaga ,bo on ma turbinkę pod ogonkiem i było ciężko go uchwycić:eviltong:[/QUOTE] Czyli dochodzi do siebie, zdjecia niesamowite i te jego oczeta...dzieki.. -
[quote name='Ninka']Dziewczyny, dostalam 20zl od toyoty, 50zl od Leyli, 30zl od xMARTix z bazarku, 22zl od Kasiek 0502 rowniez z bazarku. Czyli=122zl + 100zl od Coronaaj = 222zl wlasnie poszly przelewem do Wiosny!!![/QUOTE] Ninka; Uaktualnij rozliczenie, deklaracje, wplaty bo mod nas ciapnie, podobno raz na tydzien, troche to przesada..ale
-
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
coronaaj replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Oj to trzymam mocno kciuki!!![/QUOTE] Divi , bedzie wszystko OK!! Moj Pako ma operacje 8 lipca...cala jestem w nerwach.. -
[quote name='Asior']mnie się wydaje, zę mogli go zważyć tuż po przyjęciu do schronu, i wtedy to mógł ważyć tyle, bo był źle zywiony i słabo odżywiony...[/QUOTE] No bidaczek ma operacje 8 lipca to pewnie troche wagi straci. Cala jestem w nerwach ale pelna optymizmu jak zawsze... Czekamy na szczesliwy powrot calej ferajny!!!
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
coronaaj replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mozesz dodac prywatnie cegielek na Allegro dla Baranka? Pokryje koszt prowizji i zapoczatkuje kupno cegielek. Offujcie na innych watkach gdzie jest duzo ciotek chetnych do pomocy. Verter, Stefan benek po operacji, etc..