Jump to content
Dogomania

coronaaj

Members
  • Posts

    5383
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by coronaaj

  1. [quote name='magda222']Zapisuję się na wątek...[/QUOTE] Zapisuje, zaznaczam i podnosze. Juz kupilam Allegro... A tutaj popatrzcie madra akcja... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-przywrocic-nadzieje-dixonowi-do-30-07-a-141115/#post12548972[/URL]
  2. [quote name='coronaaj']No Gosiaczku witam i inne cioteczki...[/QUOTE] Zaznaczam i podnosze, podajcie konto na Zumi.
  3. [quote name='wtatara']No Asia przeżyła wizytę Pakusia .na początku było ciężko.Łapał ją za nogawkęa ona zasłaniała się plecakiem. Reszte napisze sama i wklei zdjęcia.ja mam dużo fajnych zdjęć, muszę jej przesłać to powkleja.[/QUOTE] To samo robia moje mendy, za nogawke i buty szczegolnie nie lubia ciezkich buciorow ale i nie popuszcza adidasom. Trzeba stac i koniec...bron boze nie probowac poglaskac , bo ugryza ....beda pasowac do Pakusia...
  4. Iwonka super, ze doszlo. Kruszynka niech nam dobrze sie chowa u kochannej Martusi..
  5. [quote name='Lu_Gosiak']witaj u Zumisia:multi::multi::multi:[/QUOTE] No Gosiaczku witam i inne cioteczki...
  6. [quote name='magda222']Zapytaj Sabinę02 albo coronaaj.[/QUOTE] Juz prowadzimy korespondencje na PW. Zaznaczam...
  7. [quote name='Jasza']Laro, czekamy na wieści co z tym potencjalnym domkiem! Na wsi, to nie znaczy, że do budy!:lol: O budzie była mowa we wcześniejszym poście...[/QUOTE] [COLOR=red][B]Verter[/B][/COLOR] , trzymamy kciuki, zeby to byl wlasnie [B][COLOR=red]TEN DOMEK[/COLOR][/B] . No jak pani sie pyta czy lubi jezdzic samochodem to wyglada nie tak zle... Lara nie bojcie sie przeswietli ten domek na 100%.
  8. Mossi; Czyli nie ma Mamuni, ale sliczne i co to bedzie? Slow mi brakuje jacy sa ludzie??
  9. Zdjecie przepiekne ale szkoda...sorry
  10. OCHAMA , a wiesz co to jest TROLLING ? Przypominam ponizej..to z Regulaminu Doga (Wyjasnienia) * TROLLING - Termin "trolling" pochodzi od ang. Trolling for fish - metoda łowienia ryb, ponieważ troll "zarzuca haczyk", poruszając kontrowersyjny temat, często niepotrzebnie, aby wywołać kłótnię.
  11. ewatonieja;ehhh wiedziałam ze tak bedzie, szczegolnie po zachowaniu uzytkownika coronaaj dało sie wyczuć :shake: cioteczki w Niemczech tak jak i w Polsce nie kazdy ma aparat cyfrowy,net oraz mase czasu zeby wysyłać zdjęcia lub sie rozpisywać, sami wiecie ze pierwsze tygodnie w domu psa ze schroniska mogą nie należeć do łatwych także uzbroić sie nalezy w cierpliwość i tyle Ania bedzie monitować ja też napisze do Beate Chyba mamy prawo wiedziec... [B]1. Regulamin PwP: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/announcements.html"][B][COLOR=#000000]Dogomania Forum - Ogłoszenia na Forum : Psy do adopcji / znalezione[/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=green]i jego[/COLOR][COLOR=green] punktem 3, w którym podpunkt c brzmi:[/COLOR] [/B]Wklejając ogłoszenie bierzesz na siebie odpowiedzialność za wątek. [B]Twoim obowiązkiem jest pilnowanie wątku, dodawanie nowych informacji i odpowiadanie na pytania. [/B] Chodzi nawert o info, zdjecia moga byc pozniej. Jezeli osoba tak jak piszesz nie ma neta to jaki macie z nia kontakt, chyba ze telefoniczny.
  12. idusiek;:cool3: .Romek miał USG... wyszło, że jajko siedzi w pachwinie. Ma trochę powiększoną wątrobę i kilka małych torbielików przy prostacie, ale jak na swój wiek to organy w dobrej formie ;) Jajko trzeba wyciąć, bo na razie wyglada ok, ale może zamienic się w raka a tego nie chcemy, tym bardziej, ze on ma narośl na pupie, która pęka i krwawi czasami i to niestety może być rak :-( Czy znalazlas kogos kto wezmie Romeczka do siebie na te 5 dni??? Czy prostata powiekszona? Dobrze, ze jajeczko siedzi w pachwinie, a nie gdzies w brzuchu..
  13. Kla&Luk;Nasz Kudłaczek będzie musiał pozbyć się oczka:-( Ale to dla jego dobra... Byliśmy na wizycie i piesek nie widzi, górna powieka zrasta się z gałką oczną a powieka dolna się tak zawija, że rzęsy non stop go drażnią- co jest główną przyczyną ropienia oczka. Smok dostał jeszcze jedne kropelki do oczu i będziemy niedługo działać:mad: :angryy: od kilku dni cierpimy na upały, więc chyba jeszcze czeka nas wizyta u fryzjera :) Czy operacja u dr. Garncarza? Podobno najlepszy w Polsce? Jest jeszcze dr.Muller ale to w Berlinie. Jakie tam upaly, ulewy w W-wie, ja mam 45C ale mam nadzieje, ze moj samochod w pozdziemnym garazu nie wyplynal na Dolna. Powodzenia Cyklusiowi zycze i Wam.
  14. [quote name='jurmar98']Droga Ciapuś.Dziś to już okrągły tydzień.Wiem,że może nie należy tak często niepokoić nowej rodziny Szamanka(?),ale myślę ,że wszyscy to zrozumieją,że pragniemy jak najwięcej wiadomości o ulubieńcu.Może byś tak...?[/QUOTE] Przylaczam sie do tego. A jak z operacja oczka? W W-wie dr.Garncarz no i jeszcze w Berlinie doskonaly dr. Muller podobno operacja tansza niz w Polsce? Czy macie juz okuliste w Gdansku?
  15. [quote name='li1']Ale fajnie. Zaczyna sie bitwa o Pusie. Super. To moje marzenie, by takie "Konkurencje" powstawaly na watku kazdego psa.[/QUOTE] Tak powinno byc..jak znasz angielski to poczytaj o mojej Fundacji [URL="http://www.aeropets.com"]www.aeropets.com[/URL] Na jednego pieska bylo po paru dobrych konkurentow.
  16. [quote name='Soema']OO ciekawie... a kto pisał o tej karmie, może potrafi to wyjaśnić?[/QUOTE] Powinno byc na watku ale tyle stron, moze ktos znajdzie...
  17. [quote name='wellington']Taks, wspaniale opisujesz schorzenie mojego psa tak jakbys widziala jego wyniki badan :-o szok ! Ja nie mam zadnego rasowego tylko zwyczajnego kundla, nawet nie metuzalema, 13-letnia sunie, sredniej wielkosci, ktora od +/- dwoch miesiecy cierpi na wlasnie taka niewydolnosc serca. Dostaje m.i. vetmedin 2x dziennie i tialorid na odwodnienie. Zaczelo sie od kaszlu - ktory niestety dalej jest.[/QUOTE] Zycze ci jeszcze wielu pieknych dni z Twoim psiaczkiem. Kaszel glownie nocami ale jezeli piesek maly to rowniez problem z tchawica, szczegolnie ciupcie yorki, Tcup poodle i niekore inne rasy ale nie pamietam ktore... lakarstw nie znam , baxi mial Enapril i Furosemid to lekarstwa dla ludzi ze zlym krazeniem i problemami serduszka. Co mowi kardiolog bo w tym wypadku zwykly wet nie bardzo zdaje egzamin.
  18. [quote name='taks']Pipi -powiększone serducho to częsta przypadłość narastająca z wiekiem- u niektórych ras to wręcz nagminne. Główny problem tkwi nie tyle w powiększeniu samego mięśnia co niestety w tym, że nie towarzyszy temu proporcjonalny rozrost zastawek -w efekcie dochodzi do ich niedomykalności i osłabienia skuteczności serca jako pompy. W zaawansowanym stadium przepływ krwi w krążeniu płucnym jest tak upośledzony, że dochodzi do przesięków w płucach i problemów z oddychaniem. Ale jak słusznie napisałaś, wprawdzie nie da się tego wyleczyć jednak jest możliwość farmakologicznie wspomagać serducho na tyle aby piesek żył jeszcze długo we względnym komforcie (choc juz wyczynowcem raczej nie będzie :shake:)[/QUOTE] [COLOR=red][B]Taks,[/B][/COLOR] dzieki jeszcze raz za [COLOR=red][B]kubraczek[/B][/COLOR]. Oj kochana nie chcialabys wiedzie o sercu tyle co ja, tylko ze to po angielsku. Tyle co ja przeszlam z Baxim to nikomu nie zycze ale walka byla do konca. Bylo zdegenerowanie zastawki mitralnej i valve (rurki??) Bezposrednia przyczyna smierci bylo zerwanie sie tej mitralnej rurki?? Poprostu zastawka zamknela sie i juz wiecej nie otworzyla sie . To zle krazenie spowodowalo shunts (?) w watrobie, byla biopsja, osiadanie sie krwi naokolo nereczek , no wszystko co najgorsze. Przedluzylismy mu zycie o 5 lat, Ciagle mi go dalej brakuje ale bedzie Pako jestem pelna optymizmu. Jak mozesz przeslijcie linki o serdeszku po polsku. Kto zna angielski to przesle po angielsku , oj duzo tego duzo za duzo. te co podaliscie nie otwieraja sie..
  19. [quote name='wtatara']jutro będę mieć siniak na pół ręki. Taraz już Wiem że nie wolno mu zabierać zabawki z pyszczka , z podłogi tak. Siedziałam na balkonie a on przyszedł z zabawką.Chciałam mu zabrac z pyszczka i rzucić.Skoczył z ząbkami a ja cofnęłam rękę i tak walnęłam w oparcie fotela że myśałam że się wscieknę z bólu. A Pakuś patrzył że mam niewyraźną minę.U weta było super. Co za charakter.Ale go bardzo lubię, jest bardzo sympatyczym pieskiem. taka przytulajka[/QUOTE] Przepraszam za Pakusia ale chyba jak tak patrzyl na Ciebie to wiedzial, ze cierpisz przez niego...Te male kurdupelki to maja charakterki , no i tak jak ludzie. Mam przyklad na moich dwoch szkrabach, Borrego mozesz robic z nim wszystko nawet nie warknie, ale z Bullym to trzeba uwazac..zreszta sama zobaczysz.. Imiona o tym swiadcza; Bully (wol , bawol Joe tak go nazwal), Borrego po hiszpansku znaczy biala owca... to orginalne imie z Fundacji. Bully moze go nauczy, sam przynosi pilke czy zabawke i chce zeby mu rzucac, Borrego jak rzucisz nie chce oddac, ucieka ale nie ugryzie...
  20. [quote name='wtatara']jesteśmy po wizycie , EKG w porządku, zabieg planowany na przyszłą środę[/QUOTE] Super dobra wiadomosc, o EKG, ale pozniej kardiolog, okulista na tapecie. Nie wiesz czy prostata powiekszona bo moja wetka lubi ciachac te prostaty jak powiekszone . Ciachnela Baxiemu jak byla sterylka.
  21. [quote name='luka1']czy już wiadomo jak Mrunia znosi nowe warunki - nie no, napiszcie coś, kurde przywiązałam się do niej i chcę wiedzieć co z psiną. Zniknie jak Zyta?[/QUOTE] Prosimy [B]Ewantoneja [/B]o informacje o Mruczce? Kto wywozil Mruczka do Niemiec? No mam nadzieje, ze nie!!!
  22. [quote name='Asior']ale coronaaj nie jest konkurencją ;) Ona bierze od nas Pako ;)[/QUOTE] [COLOR=purple][B]Konkurencja bedzie w Berlinie[/B][/COLOR] !!! Ale zyczymy Pusi odzyskania wzroku...to teraz najwazniejsze. Zreszta osobiscie wole jak piesunia zostaje w Polsce, jezyj swoj, ludziska tez .No ja wywoze do Stanow ale pieski juz raz byly w W-wie, mieszkam i tu i tam. Dla [COLOR=purple][B]Adam1946[/B][/COLOR] to watek o Pako, prosze o trzymanie kciukow za wszystkie operacje.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-w-dt-czeka-na-ds-139441/[/URL]
  23. [quote name='adam1946']Witam-próbowałam odpisać na uwagi dot.mojego profilu,ale nie wiem czy skutecznie,więc przyznaję,że moje błędy wynikają z raczkowania w komputerze wogóle -mieszkam koło Krakowa.moje gg15520993.Z wypowiedzi rozumiem,że jestem "konkurencją" w adopcji -ale to dobrze,bo mało ludzi interesuje się starszymi pieskami.Chodzi przcież o to,aby sunia miała jak najlepiej -aż do końca! Mój onek z azylu ma 6 lat.Pozdrawiam.[/QUOTE] Zle mnie zrozumialas to byl zarcik, ja bym bardzo chetnie ale juz adoptuje Pakusia, pozatem mam samych chlopczykow nie wiem jakby reagowali na dziewczynke pomimo sterylki. Jak bedziesz super domkiem dla Pusi to bardzo sie ciesze, wierz mi ten pies po tylu tulaczkach potrzebuje rzeczywiscie kochajacego DS. Powodzenia,
  24. [quote name='t_kasiek']ja czekam na wczorajsze fotki :) Pakusiowi bardzo dobrze sie spało przy mojej nodze :loveu:[/QUOTE] Daj mamie odpoczac...a nie "dziabnal" cie? Poczekaj co bedzie ze mna ale mnie w zyciu zaden pies nie ugryzl, bo sie ich nie boje a psy to wyczuwaja. Przepraszam sklamalam, Bully mnie ciapnal w zeszlym roku po zabiegu czyszczenia zebow-moja wina nie powinnam pchac mu sie do "geby" bo go bolalo. Juki (Yuki) bialy Albinos kuzyna warczal na wszystkich nowych , a do mnie sie tulil. Zdjecie z nim wyladowalo w "Dzienniku Baltyckim" jako moj pies i kuzynka byla zla.
×
×
  • Create New...