-
Posts
5383 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by coronaaj
-
Taks, slicznie dziekujemy za kubraczek...czekam na zdjecia od Wandy.
-
Romeczek pudeleczek ma to samo co Pako [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/romek-starszy-pudel-z-worka-w-lesie-prosimy-o-pomoc-w-ogloszeniach-137225/[/URL]
-
[quote name='idusiek']Hej, dzwoniła do mnie Pani z Działdowa- jest chętna na pudelka tak do 6 lat, ponieważ Romek ma więcej i na dodatek czeka go jeszcze operacja- chcę kontakt przekazać komuś innemu. Pani miała juz pudla, zgadza się na przedadopcyją. Kto chce? Ktoś chce?[/QUOTE] Trafilam przez przypadek ,a powinnam tutaj byc od dawna Indusiek , Oj przywiazana jestes(cie) do Romeczka. A ja mam....zamiast pudla...potrzebne wsparcie psychiczne [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-w-dt-czeka-na-ds-139441/#post12519277[/URL]
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
coronaaj replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kla&Luk']Tak też zastanawiałam się, co zrobić aby on miał zajęcie, bo głównie przez jego brak chyba tak początkowo płacze za nami:placz: A jak Kochane doradzacie w sprawach związanych z witaniem się? Nie jestem pewna czy dobrze robię, że witam go tak "namiętnie"- możliwe jest, że on wtedy tym bardziej będzie tęsknił i oczekiwał "śpiewająco" na mój powrót?[/QUOTE] Jak to co...Cyklopek musi miec towarzystwo, No braciszka, siostrzyczke..to najlepsza metoda dwa psy zreszta nie ma roznicy jeden czy dwa, no dwa czy trzy..to samo. Wiem z doswiadczenia, jeden sie gorzej chowa.. Potrzebne wsparcie psychiczne [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-1-5-kg-nieszczescie-po-smierci-wlascicielki-w-dt-czeka-na-ds-139441/#post12519277[/URL] Tutaj i finansowe [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-suczka-pomeranian-moze-znow-widziec-szukamy-ds-140015/[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
coronaaj replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
sonikowa;Kochana Coronaaj zadeklarowała 30 zl miesięcznie!!!! Baca, uszy do góry, jeszcze nie zginąłeś! Tylu ludzi chce ci pomóc :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:Tak 30zl miesiecznie z mozliwoscia wplaty za pare miesiecy. :shake::shake::shake:Ledwo tutaj wlazlam przez ten net. A imie macie dla niego...Baca czy moze Zboj. Mialam bardzo dawno temu owczarka podhalanskiego Zboja -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
coronaaj replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']cioteczka o nicku CORONAAJ prześle z zagranicy kasę na moje konto i mam je przeznaczyć na potrzebującego psiaka - wiem, że te pieniądze, jeśli dotrą, natychmiast wyślę dla Felusia i jego cioteczek:lol:[/QUOTE] Bico nie wiem czy tamte pieniadze doszly??? Dzisiaj zrobilam przelew na Julie ...3544 Przelew z polskiego banku na 250zl. -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
coronaaj replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ja 50zl dla Promyczka. -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
coronaaj replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']jedna t i tak dzuo ..gdyby byłoo takich osób 200 juz by cegiełek nie było[/QUOTE] 20 cegieklek kupione...czyli 100zl. -
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
coronaaj replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']na wątku duetowym była ostatnio relacja z domu Dolly - miło czytać, jak psina trafiła.. :)[/QUOTE] Mozesz podac ten watek. ja szukalam Morelki przez ostatnie prawie 2 miesiace ale ciotki pomogly ja znalesc. Super, ze ma ciepkly domek. -
wtatara; Wpadnę a raczej mój mąż lub syn , tylko nie wiem kiedy. Dzisiaj z pako był na prześwietleniu, według weta z Żabińca[B] płuca czyste,[/B] :multi::multi::multi::multi::multi:jest powiększone serduszko ale nie ma przerzutów. Teraz trzeba pojechać z ty zdjęciem i co dalej. Przed sobotą nie ma szans :loveu::loveu::loveu::loveu:Kamien z serca mi spadl. Z powiekszonym serduszkiem to juz do kardiologa. EKG i jaki to szmer czyli jaki poziom; 1, 2, 3, 4, 5, 6.Od 1-4 :cool3:nie tak zle a potem to juz musi byc na lekarstwach na serce. Enapril, Furosemid no i ta watroba (pewnie od zlego krazenia). Kardiolog decyduje czy musi brac lekarstwa.:shake::shake::shake::shake: Na pocieche dodam, ze bully mial tez serduszko powiekszone (nie musial brac lekarstw jak baxi) ale przez ciagle latanie za pilka teraz nie ma??? To tak jak z ludzmi cwiczenia..
-
ŁÓdź - Mruczka, przywróćmy jej wolność WYJECHAŁA do Niemiec
coronaaj replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja tez czekam na wiadomosci o Mruni z niecierpliwoscia. A zdjecia? -
[quote name='Pipi']cyt: "tak się tarzał prawie non stop jak wróciliśmy do domu, teraz już spokój- to chyba było nerwowe" A może on się tacza ze szczęścia? Coronaaj,nie martw się,będzie dobrze,zobaczysz,musi być dobrze.Nie wyobrażam sobie,że może być inaczej.Trzymam mocno i od serca kciuki.Za Twoje zdrowie również trzymam kciuki,bardzo mocno.Wszystkiego dobrego. [SIZE="1"]na Twoje pw odpiszę jutro,przepraszam[/SIZE][/QUOTE] Pipi dzieki za slowa otuchy...ja tez mysle, ze bedzie dobrze. A Ty to JESTES WIELKA Podziwiam , no i zycze wiesz czego... Odpisze , ale nie wyrabiam z tym kompem ciagle trace polaczenie , ...tzrymaj sie dzielnie..
-
[quote name='wtatara'][B]wyniki z krwi w porządku :multi::multi::multi:, a w schronie były złe , więc trzymajmy dalej kciuki[/B][/QUOTE] No to swietnie, morfologia mowi bardzo duzo!!! Teraz to przeswietlenie ale mam nadzieje, ze nie bedzie zle...trzymajcie kciuki!!!
-
[quote name='wtatara']PIxi się wycofała jak pojawił się Pakuś. Jest smutna, nie bawi się. Spacer wygląda tak ze się załatwia i czeka pod drzwiami. Była z nami ale leżała na balkoniku.[/QUOTE] Pojawil sie pies dominujacy, a Pixi przedtem byla na pierwszym miejscu. Musisz ja wiecej maziac, ona jest zazdrosna o Pikusia. Cioteczki dziekujemy za wsparcie..
-
Dzieki za sliczne zdjecia, lozko kapitalne , zabawy z Tabi tez. Dzialke macie cudowna !! A gdzie nasza Pixi?
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']no szuka..... tylko nikt nie dzwoni :roll: dzwoniła w niedzielę - po miesiacu pobytu u nas Romka -pani w sprawie pudla, ale jak sie dowiedziała, że ma 1 jajko i ze trzeba operować, to juz się jej pudla odechciało.. Na razie Romek jest u mnie na tymczasie i tego sie będe trzymać :p [B]P.S WYJEŻDZAMY NA 5 DNI I POTRZEBUJEMY KOGOŚ KTO BĘDZIE MÓGŁ ZAOPIEKOWAĆ SIĘ ROMKIEM W DNIACH [/B][B] [COLOR=red]18/07-22/07.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]TO KOCHANY PIES, CO PRAWDA TO TEŻ MAŁA MĘCZYDUPA, WEŁNIAK I PRZYWRA- ALE NIE ROBI NIC ZŁEGO, NIE NISZCZY I JEST GRZECZNY[/COLOR][/B][/QUOTE] No niestety nie wyrobie, ja pod koniec lipca lub poczatek sierpnia zawitam do W-wy. Inaczej bez problemu Romeczka bym wziela do tych malych kruszyn (beda trzy juz nie dwa). -
[quote name='Soema'][url=http://www.mozillapl.org/forum/faq.php?mode=bbcode]MozillaPL / Przewodnik BBCode[/url] [url=http://forum.purepc.pl/index.php?act=legends&CODE=bbcode&s]BB Code[/url] [url=http://www.bbcode.org/]BBCode.org, bbcode users guide and tricks on implementing it[/url][/QUOTE] Dzieki!!! Nie odpisuje bo teraz problem ze skrzynka. Bede szukac te lekarstwa najpierw na internecie ale podaj polskie ceny zeby potem porownac..bo nigdy nie wiadomo gdzie taniej...
-
[quote name='Soema']W Krakowie pada od 5dni.. Teraz całą noc burze i grzmi znów..:shake: W Sandomierzu podobno słońce dziś wychodzi.:roll: Mam nadzieję, że w taką pogodę Stefankowi też się chce ciągle spać, jak i mi..:oops:[/QUOTE] A u mnie teraz ze 35-37C za goraco...ale czerwiec nie taki zly bo normalnie to powinno byc ponad 40C..
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
coronaaj replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']mało tego, Romek na też zdjęcie z psami ze Służby Celnej - tropiącymi narkotyki :loveu: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/190482/841584/26182247_celne.jpg[/IMG] przy okazji dowiedziałam się, że we Francji pudle też wykorzystywane są do tropienia dragów ;) wiec Romek dobrze trafuł. Jak widać- był zainteresowany suniami, a panowie Celnicy - Romkiem.[/QUOTE] Nie tylko we Francji u nas tez, sama widzialam pudla w Chicago na lotnisku i pare innych kundelkow (zadne rasowe) jak obwachiwaly walizki i ludzi lecacych. Prawo takie, ze musisz dac sie obwachac i trudno... Zdjecia super!!!! -
fizia;Dokładnie - to jest niezwykłe. Żadnej pamiętliwości, złośliwości, chęci wyrównania rachunków. Tylko taka ogromna, szczera miłość i zaufanie I tak jak Marysia napisala znowu ufaja czlowiekowi na ktorym sie zawiodly ....trudne do zrozumienia i powinnismy sie od nich tego uczyc...niestety...:shake::shake::shake::shake::shake:
-
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
coronaaj replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
Ja jestem za to naprawda szansa dla Pusi. Wez namiary na doktorka bo moze sie przyda. Pako ma jedno oczko mniejsze??? Gdzie w jakim miescie bylaby ta operacja??? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
coronaaj replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dla Verterka vel Bingo (zadecydujcie bo mi sie myli) i innych bidulek [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#008080]Pieski do adopcji:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#008080] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][I][COLOR=#008080]"Pokaż mi świat,ten daleki od zła, Pokaż mi dom,w którym byłabym ja, Podaruj swe serce,a w nim dla mnie miejsce, A ja dam Ci swoje,jeśli tylko zechcesz. Pokochaj mnie takim, jakim jestem i będę, Pokochaj i bądź ze mną zawsze i wszędzie, Przerwij nić tęsknoty i łańcuch nadziei, Wycierając deszcz,dając garść promieni. Bo serce me wciąż czeka na jeden gest i słowo, gdy ktoś mnie przygarnie i da szczęście na nowo"[/COLOR][/I] z watku Pipi moze ona jest autorem...