[quote name='pietrucha204']mam siatkę darów na bazarek:) od koleżanki. najpóźniej w poniedziałek zrobię: książki, kosmetyki, ubrania:) - przy kazji jeszcze raz podziękowania dla koleżanki :):):)[/QUOTE]
Super! Liczymy, że uda się trochę zebrać.
[quote name='mgie']Wiem,że dzwoniła jedna Pani dość poważnie zainteresowana. Na razie jednak nie oddzwoniła by podać namiary do wizyty.[/QUOTE]
Czy coś się ruszyło u Osy? Czy nadal kibluje w schronie?