Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. [quote name='pietrucha204']mam siatkę darów na bazarek:) od koleżanki. najpóźniej w poniedziałek zrobię: książki, kosmetyki, ubrania:) - przy kazji jeszcze raz podziękowania dla koleżanki :):):)[/QUOTE] Super! Liczymy, że uda się trochę zebrać.
  2. Wróciłam i jutro drukuję plakaciki.
  3. mariolka, to wypada już zmienić tytuł na odpowiednio radosny :-))
  4. kamilawa, wyślij proszę numer konta osobie, która zadeklarowała wpłate na poprzedniej stronie.
  5. O rany! Przecież to jest wątek cudów!!! I ile nowych wspaniałych dogomaniaczek mamy!!!
  6. Ja będę zbierać a niego kasę. Tylko błagam o deklaracje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Czy Bono już w swoim domu? Wszystko się udało? Pojechał?
  8. [quote name='mgie']Wiem,że dzwoniła jedna Pani dość poważnie zainteresowana. Na razie jednak nie oddzwoniła by podać namiary do wizyty.[/QUOTE] Czy coś się ruszyło u Osy? Czy nadal kibluje w schronie?
  9. Co u kochanego Borgo? Nadal w schronie....?
  10. Czyli tylko i wylacznie dom z ogrodem wchodzi w gre?
  11. Kostusiu/Biszkopciku/Wafelku - jestes slodkim ciasteczkiem i jak tylko wyzdrowiejesz znajdziemy Ci najlepszy dom.
  12. [quote name='rita60']Chyba raczej Bojnosiku:evil_lol:[/QUOTE] Racja - Bojnosiku-Zbojniku! hehehehe
  13. Jest juz watek tego drugiego lyzwa?
  14. Wtorek, jestes piekny piesek i ciekawa jestem czy ten obserwator z Allllegro zadzwonil...?
  15. Staszku, nadzieja umiera ostatnia, wiec wciaz kciuki zacisniete trzymam!
  16. 30 czerwca to juz niedlugo. Ogromnie sie ciesze, ze tak sie Popkowi poszczescilo!
  17. [quote name='Anja2201'] teraz tylko leki zostały do wykupienia[/QUOTE] Ile potrzeba na te leki?
  18. Moze ktos jeszcze pomoze Golinowi groszem, bazarkiem... PROSIMY...
  19. Alvaro, czekamy z niecierpliwoscia na twoj nowy, wymarzony dom.
  20. Tofik mnie tu przekierowal. Ale zjawiskowy pies!!!! Ps. Na kazdym zdjeciu ma identyczna mine... hehehehe...
  21. O co chodzi z ta pania z Krakowa? Nic nie wiem... :oops:
×
×
  • Create New...