Eliza, wracam do Polski 20.06 i mialam wtedy pooglaszac Tofika.
Wchodze na watek, a tu takie wspaniale wiesci!
W ramach rekompensaty pooglaszam kolejnego waszego psiaka. Tylko poprosze PW z linkiem do watku.
A oto Szmegesio z nową rodziną: Pani Iza, Natan i mały Jasio:
[IMG]http://i48.tinypic.com/2dt95jk.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/25q3j1e.jpg[/IMG]
[IMG]http://i50.tinypic.com/e7jfoz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/2jflher.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/34dfns7.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2ztde68.jpg[/IMG]