[B]Ciotki, wklejajcie do sygnatury banerki Jantara.[/B]
Niech o jego istnieniu dowie się jak najwięcej osób. Im więcej tęgich głów do kombinowania/pomocy, tym lepiej.
Oczywiście, że warto robić ogłoszenia!
Ja już wiele psów wyadoptowałam właśnie z ogłoszeń! A im więcej, tym lepiej.
Trzymam kciuki, żeby obserwatorzy zadzwonili.
[quote name='giselle4']Aniu,wybacz
ale musiałam wszystkim napisac o jego szczesciu:):multi::lol::loveu:[/QUOTE]
I bardzo dobrze!!!! Tu nie ma nic do ukrycia!!!
To już jutro - już jutro jedziemy.
[B]Szmeges się pakuje - już mu powiedziałam!
[/B]
[quote name='Basia1244']Niech ten właściciel go odbierze! Natychmiast![/QUOTE]
Jest ogłaszany w radiu, są plakaty u weta i nic....
Właściciel jakby zapadł się pod ziemię... a pies płacze....
Kochane, ja oferuję swoją pomoc w zawiezieniu karmy.
Tylko wracam do kraju 21.06 i wtedy mogę jechać i zawieźć.
Mogę zabrać tyle, ile zmieści się do sporego samochodu osobowego.
Cioteczki Szmegesowe, Szmeges jutro jedzie do DOMU!!!
Będzie mieszkał w Józefowie pod Warszawą w domu jednorodzinnym z ogrodem i działką 650 m.
Jutro będzie fotorelacja!
No to ja w takim razie przejmę deklarację Igiełki.
Którego dnia miesiąca trzeba wpłacać na Bojuska?
Na pierwszej stronie rozliczenie na dzień 30.04, więc nieaktualne....
[quote name='Isadora7']A ni było takiego lilaróż? No i gazety poproszę do wypychania aby miał ładny kształt[/QUOTE]
Proszę bardzo:
[IMG]http://i48.tinypic.com/20z9tli.jpg[/IMG]