-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
marra replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lusi jak się masz, bidulko cudna :( -
Z kolei ja się dzieliłam dziś, tylko mój pies to mi subtelnie tyłek zawsze wystawi, ledo co się dziś miałam czym nakryć :D
-
[quote name='danka4u1']Cykuś goń jeże...ale ostrożnie...a na cykorki burzowe najlepsze są objęcia WŁASNEJ PANI. iI już cykorek idzie precz ![/QUOTE] Niekoniecznie to dobry pomysł na cykorki burzowe niestety:shake: nie powinno się jakoś specjalnie tulić psa kiedy ten się boi a wręcz przeciwnie, zachowywać się normalnie (nie mówię tu o zostawieniu psa samego w domu, wyrzuceniu go na dwór czy coś w tym stylu ale o normalnych zajęciach w domu) Pies wychodzi z założenia że skoro moja Pani mnie przytula to znaczy że naprawdę burza pożera wszystkie kudłate czterołapki :) I Cykorek staję się większy niż był. Aczkolwiek są wyjątki które pchają się do przytulasów czy pod kołdrę, wtedy nie można odmawiać:razz: Cykuś, buziak w nosek z rana ;)
-
Kagańca też nie ma co zakładać bo który pies lubi kaganiec ? Jeszcze bardziej źle będzie mu się kojarzyło...wiem że gryzie ale jak widzisz, że juz przymierza się do ataku, krzyknij głośno np. HEJ ! Psy nie lubią takich krótkich i głośnych dźwięków, musisz o pół sekundy wcześniej przewidzieć co zrobi żeby nie zdąrzył Cię kłapnąć :) a za dobre zachowanie nagradzać :)
- 22 replies
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
marra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Podnoszę promyczka :) -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
marra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyczku witam CIę, urzekła mnie Twoja mordeczka smutaśna :( -
Tak na moje oko ewidentnie go coś boli, może jak ma splątaną sierść to go coś ciągnie.Takie coś się z nieba nie bierze. Źle kojarzy już nawet sam widok szczotki czy czynności poprzedzające, moja suka np. bardzo nie lubi się czesać( z tym że nie jest agresywna ale poprostu ucieka) bo ma problemy z kręgosłupem, sprawia jej to dyskomfort. Może spróbuj psa trochę zmylić, np. zamiast używać szczotki, użyj szmatki, tak dla sprawdzenia reakcji. Co chwilę podsuń jakiś smaczeć czy piłkę jak lubi, rób przerwy, w miedzy czasie zróbcie coś co pies lubi, np rzuć aport. Nie polecam tak często kąpać psów, zmywasz jego naturalną powłokę chroniącą sierść przed czynnikami atmosferycznymi i nie tylko.
- 22 replies
-
Dziewczyny proszę zajrzyjcie do Lusi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190313-Lusi-co-się-stało-Nie-widzi-samodzielnie-nie-je-(-Żywiec?p=15132447#post15132447[/URL]
-
4 maluchy z oczyszczalni ścieków. Już mają domki! Wątek można zamknąć...
marra replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zajrzyjcie do Lusi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190313-Lusi-co-się-stało-Nie-widzi-samodzielnie-nie-je-(-Żywiec?p=15132447#post15132447[/URL] -
Dziewczynki zajrzyjcie do Lusi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190313-Lusi-co-się-stało-Nie-widzi-samodzielnie-nie-je-(-Żywiec?p=15132447#post15132447[/URL]
-
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
marra replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ide pozapraszać ludzi :) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
marra replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Mały, gryzący diabelek:evil_lol: ale napewno bardzo kochany. Szybko znajdzie dom, wierze w to, czekamy czy odezwią się potencjalni właściciele. Zobaczcie jakie ma oryginalne imię JOKER KRASNAL vel MAX :razz::crazyeye: -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
marra replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
NO i wszystko jasne ;) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
marra replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ellig chyba w tym samym czasie zmieniłaś post co ja do cytowałam ;) -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
marra replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Dobrego dnia dla Wszystkich:)Joker na FB jes nazywany Krasnalem, zainteresowanie duze ale nie wiem czy byly jakies telefony do Lulki....[/QUOTE] Akurat chodziło mi o Avatar dziewczyny o nicku "Mysza", ma pięknego owczarka, ale Twój Golden też niczego sobie;) Czekamy na informację o Jokerze vel Krasnalu :) -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
marra replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na zaproszenie i jestem przerażona :( szok ! Podnoszę :( -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
marra replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Co tam Jokerku ?:) -
[quote name='Vion']Cala noc nie wchodzi w rachube bo jednak wciaz wole sie do meza w nocy przytulic ;-)[/QUOTE] Przejdzie Ci:diabloti: hihihi Ja to sobie mogę zapraszać moją sukę, a ona poprostu musi chcieć:razz:
-
4 maluchy z oczyszczalni ścieków. Już mają domki! Wątek można zamknąć...
marra replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) oby więcej takich zakończeń. Zgadzam sie Halbina, warto być uroczym :D -
W mieście pies się męczy. Na wsi są warunki na psa...
marra replied to zebra12's topic in Wszystko o psach
Często pies blokowy jest bardziej szczęśliwy niż ten podwórkowy. Pozatym jest wiele psów dużych ras tzw. leniwców :D dla których mięciutkie poslanko w prz\ytulnym mieszkanku znaczą więcej niż nie jeden spacer ;) -
Luśka czeka na nowy domek ! Pomóż jej znaleść kat na stare lata..
marra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podnoszę tłuścioszki z rana, malutkie do domku :) A teraz pytanie z innej beczki, czy arthroflex jej pomaga ? -
Filipek pobudka ! Domku szukamy hej hej !!
-
Dziękuję Wam za super podpowiedzi:multi:już zabieram się za szukanie artykułów o zapaleniu stawów i konsekwencjach nie dopilnowania i drukuję, będę pracować nad tym intensywnie, bardzo lubięjak pada deszcz wtedy psiak siedzi w domu a ja mam komfort psychiczny:) dziś pada:cool3: Tylko psiarz psiarza zrozumie ile jest w stanie poświęcić dla swojego pupila...czyżby wszystko ? ;)
-
Cykusiu kochany witaj:) Widzę wspaniały postęp u Ciebie staruszku, bardzo się cieszę. Goń jeże, a co Ci będą łazić:mad::eviltong: Moja suka szczeka jeżom prosto do pyszczka i próbuje łapą smyrać, a potem się wkurza że jeż się nie rusza:razz: Mnie również wątek Cykora vel Cykusia jest szczególnie bliski :) Trzymaj się maluszku ;)