Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. Wszystkim nie pomożemy...oj nie :(
  2. A to ciekawe...nigdy z takim czymś się nie spotkałam. Póki co moje staruszki nie mają takich objawów, ale to pocieszające że to "normalne";)W sumie starsi ludzie też cierpią na bezsenność...może i on cierpi i sobie chodzi ?
  3. Witajcie! Śliczny piesek z niego;) tylko czy ten cały "właściciel" chce go wogóle oddać ? bo jak przyjdzie co do czego to będzie żądał zapłaty za niego albo wódy...:shake: Straszny los takich psów,a jest ich setki.Oby tylko nic złego mu się nie przytrafiło, ja to nie ufam ludzom na wsiach, pójdzie jaka pijaczyna z siekierą i go zdzieli:shake:
  4. Podnoszę :)
  5. Zagdlądam do bidulka, podnoszę i trzymam kciuki :)
  6. Czekamy z niecierpliwością na foteczki Cykusia :) ale to chodzenie w kółko po nocach to mnie zaczyna martwić...:(
  7. Toyota Twój pies był w pełni szczęśliwy jestem tego absolutnie pewna. Miał życie "na wypasie" :D Tak sobie myślę...że tak musiało własnie być, Miodek poniekąd dał szczeście kolejnym kudłaczom w potrzebie bo wiedział że to wspaniały dom :) Którz z nas nie ma bzika na punkcie tych czterołapnych :) ja każdą sytuację dostosowuje właśnie do nich.Jak mam gdzieś wyjść to najpierw obmyślam co na to Bobek i Dżok,umawiam się na godziny dopiero po ich karmieniu :) mimo że w domu jest mama, tata czy brat którzy mogli by nakarmić-ja nie chcę:) muszę sama, po swojemu.Kiedy wracam do domu już mam "ogon" w postaci Bobka :) (Dżok nie ejst tak związany ze mną) Kiedy np. wstaję z krzesła napiejrw jest myśl" powoli, napewno jest Bobek pod krzesłem" to są ułamki sekund ale ta myśl zawsze jest, nie wiem może to głupie. Ona jest zawsze przy mnie, zawsze ten mały "szczurek" gdzieś tam za mną dyla :) Ona poszłaby za mną w ogień a ja za nią, ona zginie bezemnie ja bez niej. Znam ją jak własną kieszeń, ludzie się dziwią skąd wiem że ona zrobi teraz właśnie "coś" co przed chwilą powiedziałam, a ja to pooprostu wiem jak tylko na nią spojrzę, wujek mówi mi że kiedy ona na mnie patrzy to "gadamy" ze sobą, to jest niesamowita więź między psem a właścicielem. Kocham ją ponad wszystko :)
  8. Trzyma sie napewno i będzie czekał na Ciebie :) a jeżeli chodzi o te roślinki to znam to nawet nie wiesz jak dobrze :(
  9. może coś zobaczył, albo szukał miejsca gdzie chłodniej, moze też chciał siusiu :) Narazie nie ma co się martwić, Cykorek :*
  10. Racja,absolutnie nie oczekuję sekcji zwłok, ale czasami można zaóważyć różne objawy, może miała już gorsze dni pod koniec, czy może śmierć przyszła nagle i nieoczekiwanie, czy moze faktycznie te upały były dla niej zabójcze...Adamo będąc tam codzinenie napewno coś zaobserwował ale dajmy mu trochę czasu.... Doś [*]
  11. HA widziałam że tak będzie !!:multi::multi: Karolek śliczności jest i znalazł napewno wspaniały dom;)
  12. Ja równiez dołanczam się do trzymania kciuków !!!! :)
  13. Gorzej jak ktoś Ci powie że oczywiście pomorze a potem w ostatnim momencie powie że np. nie da rady :( takie sytuacje zdarzają się wbrew pozorom bardzo często niestety.
  14. [*] Dosia...strasznie przykra wiadomość, nie doczekała bidulka leprzego życia :( Adamo napisz koniecznie co się stało bo teraz każdy będzie snuł domysły na temat śmierci Dosi.
  15. Toyota jak się masz ?
  16. Właśnie Cykorek pokaż się nam !! Wątek Kacperka czytałam - koszmar ;(
  17. Dziewczyny co tam jest napisane ?? Niestety nie moge przeczytać bo siedzę w pracy a mam tu zablokowane allegro, domyślam się że coś okrutnego :(
  18. Dokładnie, ja tak naprawdę jeszcze nie przeżyłam takiego czegoś,jak Dżok odchodził to byłam młody szczyl i tego się tak nie odczówało, ale teraz aż boję się myśleć o tym, jakby tak moja Dianka ...:placz:
  19. Kurcze...albo szukać kogoś komu go podrzucić na czas wyjazdu, bo rozumie że wszyscy domownicy wyjeżdżają ? Chociaz takie podrzucanie to też nie za dobre. Nie mógłby przeczekac w schronie aż do Twojego powrotu ?
  20. Rzeczywiście niezły bydlaczek :) ale słodziak. 30 lipca juz bliżej niż dalej, może lepiej go nie brać skoro nie masz go na czas wyjazdu gdzie dać jak myślicie ?
  21. [quote name='ewa gonzales']:thumbs::iloveyou::iloveyou::modla::bye:[COLOR=royalblue]Jantarze piekny bursztynkowy :loveu:kciuki caluski czas za ciebie sercem trzymamy![COLOR=sandybrown][SIZE=3][FONT=Georgia]Ahojkiiiiiiiiiiii ciotenki w ten upalny popoludniek ....za cieplo ....:roll:caluski przekazujemy dla Jantara dumnego , niechaj los przyniesie zmieny w sercu jego - na piekne zycie , na milosc do konca dni[/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] Ale się uśmiałam przy tym wpisie :eviltong: jest taki z serca płynący:loveu:;) Jantarku zobacz ile tu dobrych dusz które Ci pomagają, z nimi napewno będziesz bezpieczny :)
  22. Czy potencjalna właścicielka Dosi się odzywa ? Pyta co u niej ?
  23. Ciekawa jestem jak to wygląda po śmierci psiaków,czy rzeczywiście spotakmy się w jednym świecie ? Bardzo ładny wiersz, chociaż nie zgadzam się z tymi kośćmi ;) wolałabym nie ;)
×
×
  • Create New...