Jump to content
Dogomania

marra

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marra

  1. [quote name='paulinken']Mamuśka jest na wątku jamnikowatych? Mogę porobić ogłoszenia, jeśli trzeba...[/QUOTE] Wysłałam link do jamniczej skarpety, bo nie można dublować tematu, czy można ? a ogłoszenia bardzo mile widziane, dziękujemy:)
  2. [quote name='Kociabanda2'] ale na pewno jest śliczny :loveu:[/QUOTE] Nie podlega dyskusji :loveu:
  3. aha rozumię, to wszystko jasne. Filmik niestety dalej nie działa ale to może jakiś mój problem. Trzymam kciuki za znalezienie tego umęczonego psa ;(
  4. Na początek proponuję interwencję TOZu.
  5. Już poszła do jamniczej skarpety z prośbą o pomoc :(
  6. Witajcie, proszę zajrzyjcie do jamniczki Klary, może ktoś z Was jest w stanie nam pomóc ! :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomóżcie!!?p=15170143#post15170143[/URL]
  7. [quote name='malagos']Ta sunia jest -przynajmniej na zdjęciach- bardzo jamnikowata! Dajcie ją na jamniki i jamnikowate w potrzebie! [SIZE=1]I błagam, w tytule zmieńcie wyraz na poprawny "pomóżcie" :roll:[/SIZE][/QUOTE] Bardzo przepraszam za taki kretyński błąd;)
  8. Filmik się nie otwiera, przynajmniej mi :( niestety nie moge pomóc ale uważam że można uderzyć do tej całej redakcji "Celownika" bo pokazując los tego psa napewno mieli na celu poprawienie warunków jego życia, więc skoro TOZ się zainteresował to powinni być chętni do pomocy.
  9. O jakie słodkości:loveu: jak na moje oko to jest w miarę "czystym" rasowcem co myślicie ? Biedaczysko małe, zagubione, całuski dla Ciebie:roll:
  10. [quote name='Ingrid44']Dobranoc Maluszku :):loveu:[/QUOTE] Dzień dobry maluszku :lol::loveu:
  11. [quote name='edyta12']no fajnie ze miso w lepszym miejscu. co to jest hotelik? czy to jakis rodzaj schroniska?[/QUOTE] Widzę że nowa duszyczka przybyła...:) hotelik to...hotelik:razz: Psiaki pomieszkują sobie w nim aż do czasu znalezienia domu dzięki dobrym ludziom którzy opłacają tam ich pobyt. Hotel wogóle nie ma porównania ze schroniskiem. W hotelu zwierząt jest tylko kilka bądź kilkanaście, każdy ma opiekę odrębną i codzienne przytulasy :)
  12. Podnoszę z rana ! Ile wspaniałych fotek, śliczna ta mamuśka i maluchy też, szczególnie jeden przypadł mi do gustu:loveu: idę pozapraszać ludzi !
  13. Podnoszę Cię maluszku, szukamy pomocy !
  14. Ciotki proszę o zajrzenie ! :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomórzcie!!?p=15164842#post15164842[/URL]
  15. Ciotki zajrzyjcie proszę :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomórzcie!!?p=15164842#post15164842[/URL]
  16. I ja również proszę o zajrzenie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomórzcie!!?p=15164842#post15164842[/URL]
  17. Jokerku co Ty chodujesz w swoim brzuszku co ?
  18. [IMG]http://i34.tinypic.com/30lyyk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/32zjq5u.jpg[/IMG] Przepszaszm za takie porozrzucane zdjęcia ale coś mi dogo muli, wstawiam jeszcze maluszki :D [IMG]http://i34.tinypic.com/29pyh3t.jpg[/IMG] POMÓRZMY !!!!!
  19. [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Klara to ok. 6-letnia jamnikowata suczka, która [COLOR=black][FONT=Verdana]Po [FONT=Times New Roman][SIZE=4]śmierci opiekunki ostała się w spadku rodzinie, która jednak nie miała możliwości się pieskiem odpowiedzialnie zająć[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Klara trafiła pod opiekę Fundacji Szara Przystań ([/SIZE][/FONT][/B][URL="http://www.szara-przystan.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]www.szara-przystan.pl[/B][/SIZE][/FONT][/URL][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4] , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) z przybytkiem który pojawił się na świecie dzień po przybyciu. Teraz psinka jest „szczęśliwą” mamą dwóch suczek i jednego pieska. Klara to bardzo spokojna, posłuszna i dobrze ułożona suczka. Po okresie karmienia cała czwórka będzie szukać odpowiedzialnych i kochających domów jednak teraz [COLOR=red]pilnie potrzebujemy dla całej rodziny domu tymczasowego.[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][SIZE=4]Dlatego zwracamy się do Was drodzy dogomaniacy o pomoc wierząc, że ktoś przygarnie ich do siebie i podaruje trochę miłości aż do odchowania maluchów i znalezienia im kochających domków. Klara i jej rodzinka tak jak napisałam wcześniej są pod opieką Fundacji Szara Przystań w Zabrzu.[/SIZE][/B] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=teal]Dokładna informacja o pomocy przesłana przez Halbinę[/COLOR] :[/SIZE][/FONT] [SIZE=3]Więc sunia jest w hoteliku, niestety 20 złotych za dobę, za maluchy na razie nie płacimy, są przy mamie, można je już ogłaszać. [/SIZE] [SIZE=3]Potrzebny jest dom tymczasowy dla suni i szczeniaków albo dla samej suni, bo szczeniaki mogę wziąć do siebie (mam dwa psy i stado kotów, mój Platon nie toleruje obcych dorosłych psów, jest agresywny), Oczywiście pomoc finansowa rónież bardzo potrzebna, bo poza Klarą mamy jeszcze szczeniaka w tym hoteliku, a w innym ON-ka Borysa, niestety chorującego więc doszły koszty leczenia, ogólnie fundacja ma już 2000 zł. debetu, stąd apel o dt... Pod opieką fundacji jest około 30 kotów, niektóre leczone lub potrzebujące np operacji. [/SIZE] [SIZE=3]Bardzo dużą pomocą dla nas są ogłoszenia! Apelujemy o rozgłaszanie i reklamowanie, gdzie się da: facebook, nk, portale, prywatnie, na dogomanii... [/SIZE] [SIZE=3]Przydałby się również banerek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/190649-Jamnikowata-klara-ze-szczeniakami-potrzebny-dt-na-cito!!!-Pomóżcie!!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/SIZE] [URL="http://www.szara-przystan.pl/"][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://www.szara-przystan.pl/[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3]psy do adopcji na utrzymaniu fundacji: [/SIZE][URL="http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy"][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=psy[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3]koty do adopcji (nie wszystkie na stronce) na naszym utrzymaniu: [/SIZE][URL="http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty"][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=koty[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=3]Dane Fundacji i Kontakt[/SIZE] [SIZE=3][B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/SIZE] [SIZE=3]KRS : 0000288303[/SIZE] [SIZE=3]NIP: 648-264-54-76[/SIZE] [SIZE=3]IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/SIZE] [SIZE=3][B]Adres korespondencyjny:[/B][/SIZE] [SIZE=3]Zabrze , 41-800[/SIZE] [SIZE=3]Ul. E. Czogały 9[/SIZE] [SIZE=3]Telefon kontaktowy: 502311695[/SIZE] [SIZE=3]GG: 6540278[/SIZE] [SIZE=3]E-mail:[/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=3][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] [SIZE=4][COLOR=seagreen]Psie dzieciaczki znalazły wspaniałe domy, jednak nikt nie interesuje się mamusią :( kto pokocha nakolankowca ?[/COLOR][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]Pomóżmy temu małemu smutkowi !!! :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i38.tinypic.com/2sb4s2u.jpg[/IMG]
  20. Miś, całusek z rana :))
×
×
  • Create New...