-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Konto poleciało Dziękujemy pięknie
-
Togusiu, masować, masować - wykopie wszystko z ogródka jak będzie taka potrzeba, nawet zimą :)))) Umawiaj na rehabilitację, a my będziemy martwić się o resztę, Loluś najważniejszy
-
I znowu Lolitek gdzieś się zawieruszył.... Loluuuuusiuuuuu, wystaw chociaż lustro noska :)))))
-
Togusiu wstaw w pierwszy post
-
300 zł ze Staruszkowej Skarpety już na koncie Lolusia, Mari23 - pięknie dziękujemy, to Twoja sprawka
-
Zapraszam serdecznie na Lolciową rabatkę
-
Ogrodniczki, robię badylki, otwarcie jutro o 20.000, zapraszam serdecznie
-
Nie, jeszcze się namyślają ... Lolitku zdrówka
-
Pokerku, Młodzi byli zauroczeni, ja też :)))
-
Loluś dostał od Isiak 90 zł, pięknie dziękujemy Pieniążki za zrobienie dla mnie cudnego boxa ślubnego, Isiak przeznaczyła na Lolusia Isiaczku, ukradłam fotki....
-
Lolusiu, słoneczko Nasze......, stało się to, czego się obawiałyśmy. Jego wszystkie szaleństwa, przeskoki po 4 schodki, zawsze mnie przerażały, z jego urazem nie powinien był tak szaleć, ale jego szalona natura nie pozwalała siedzieć w miejscu. I dobrze, żył dotąd pełnią życie, teraz musi troszkę przystopować. W 2012 roku byłam z moim yoreczkiem Czikusiem i przy okazji z Lolciem u doktora Sekuły, zbadał go i powiedział, że nic z niego nie będzie, a Lolcio na przekór wszystkim diagnozom dawał radę. Teraz musimy pomóc Lolciowi i togusi, aby komfort ich życia był dobry. Jak będzie potrzebny wózeczek zamówimy. Największym problemem są schody , troszkę ich u togusi jest. Dzięki bazarkom kwiatowym, do tej pory dawaliśmy radę finansowo, jak będzie dalej zobaczymy. Jak będzie potrzeba, wykopię wszystkie kffffiatuszki, żeby tylko chętni byli. Jak rozmawiam z togusią przez telefon, słyszę Lolciowe płacze, a siedzi obok. Taki mami synuś z niego. Lolcio i togusia, togusia i Lolcio to jedno, jak to togusia mawia " Loluś to pies jej życia", dobrze, że trafili na siebie . Wydaje mi się, że z Pokerkowym pasem może być wygodniej, ale trzeba wypróbować. Loluś waży z 10 kg, to ciężar dla togusiowego kręgosłupa, pas będzie chyba tylko w pachwinach, nie powinien nic uciskać, aby powodowało kaszel.
-
Lolusiu Nasz kofffffany nie daj się choróbsku...
-
Boryniu słodki Misiu ....... (*) Jagusiu, przytulam i sił życzę ... Dla Nas to tylko półtora roku, dla Borynia całe dobre życie, które dzięki Tobie miał w Twoim DOMU i to jest najważniejsze.
-
Mogłam uprzedzić o wielkości paki, ale zaćmienie ..... Gdyby coś jeszcze się przydało to chętnie doślę, jeszcze troszkę zostało.
-
Może dam radę
-
Może niech się ograniczy do samej obecności, ja podleje :))))
-
Lolusiu, a nie łaska bazarek zaszczycić swoja obecnością ???
-
Zaczynam badylki, na razie zapraszam do oglądania
-
Wesołych świąt od Lolusia Loluś ma gości, nie wiem czy znajdzie chwilkę .......
-
Lolusiu, pokaż się pięknotko Nasza :))) Po świętach postaram się ruszyć z badylkami. Ciekawe czy będą chętni ?