Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Konto poleciało Dziękujemy pięknie
  2. Togusiu, masować, masować - wykopie wszystko z ogródka jak będzie taka potrzeba, nawet zimą :)))) Umawiaj na rehabilitację, a my będziemy martwić się o resztę, Loluś najważniejszy
  3. I znowu Lolitek gdzieś się zawieruszył.... Loluuuuusiuuuuu, wystaw chociaż lustro noska :)))))
  4. Togusiu wstaw w pierwszy post
  5. 300 zł ze Staruszkowej Skarpety już na koncie Lolusia, Mari23 - pięknie dziękujemy, to Twoja sprawka
  6. Zapraszam serdecznie na Lolciową rabatkę
  7. Ogrodniczki, robię badylki, otwarcie jutro o 20.000, zapraszam serdecznie
  8. Nie, jeszcze się namyślają ... Lolitku zdrówka
  9. Pokerku, Młodzi byli zauroczeni, ja też :)))
  10. Loluś dostał od Isiak 90 zł, pięknie dziękujemy Pieniążki za zrobienie dla mnie cudnego boxa ślubnego, Isiak przeznaczyła na Lolusia Isiaczku, ukradłam fotki....
  11. Wiosenko kofffffana brak słów, jeżeli był uczulony to możliwe, że jakiś owad, tego się nie dowiemy. Miał radosne życie u Ciebie........ sił życzę aby to przetrzymać.
  12. Lolusiu, słoneczko Nasze......, stało się to, czego się obawiałyśmy. Jego wszystkie szaleństwa, przeskoki po 4 schodki, zawsze mnie przerażały, z jego urazem nie powinien był tak szaleć, ale jego szalona natura nie pozwalała siedzieć w miejscu. I dobrze, żył dotąd pełnią życie, teraz musi troszkę przystopować. W 2012 roku byłam z moim yoreczkiem Czikusiem i przy okazji z Lolciem u doktora Sekuły, zbadał go i powiedział, że nic z niego nie będzie, a Lolcio na przekór wszystkim diagnozom dawał radę. Teraz musimy pomóc Lolciowi i togusi, aby komfort ich życia był dobry. Jak będzie potrzebny wózeczek zamówimy. Największym problemem są schody , troszkę ich u togusi jest. Dzięki bazarkom kwiatowym, do tej pory dawaliśmy radę finansowo, jak będzie dalej zobaczymy. Jak będzie potrzeba, wykopię wszystkie kffffiatuszki, żeby tylko chętni byli. Jak rozmawiam z togusią przez telefon, słyszę Lolciowe płacze, a siedzi obok. Taki mami synuś z niego. Lolcio i togusia, togusia i Lolcio to jedno, jak to togusia mawia " Loluś to pies jej życia", dobrze, że trafili na siebie . Wydaje mi się, że z Pokerkowym pasem może być wygodniej, ale trzeba wypróbować. Loluś waży z 10 kg, to ciężar dla togusiowego kręgosłupa, pas będzie chyba tylko w pachwinach, nie powinien nic uciskać, aby powodowało kaszel.
  13. Lolusiu Nasz kofffffany nie daj się choróbsku...
  14. Wiosenko, jak miło Cię widzieć, czochranka dla Marcusia :) Ależ super pomocnik się z niego zrobił, i szaleństwa z koleżanką, pięknie :)))
  15. Boryniu słodki Misiu ....... (*) Jagusiu, przytulam i sił życzę ... Dla Nas to tylko półtora roku, dla Borynia całe dobre życie, które dzięki Tobie miał w Twoim DOMU i to jest najważniejsze.
  16. Mogłam uprzedzić o wielkości paki, ale zaćmienie ..... Gdyby coś jeszcze się przydało to chętnie doślę, jeszcze troszkę zostało.
  17. Może niech się ograniczy do samej obecności, ja podleje :))))
  18. Lolusiu, a nie łaska bazarek zaszczycić swoja obecnością ???
  19. Zaczynam badylki, na razie zapraszam do oglądania
  20. Wesołych świąt od Lolusia Loluś ma gości, nie wiem czy znajdzie chwilkę .......
  21. Lolusiu, pokaż się pięknotko Nasza :))) Po świętach postaram się ruszyć z badylkami. Ciekawe czy będą chętni ?
×
×
  • Create New...