Dobry wieczór, przepraszam za opóźnienia z wpłatą dla Rzepcia
Wpłaciłam stałą za IX, X, XI, XII z malutkim bonusem, wiem, że Rzepik w domku, deklaracja zostaje
Dzień dobry
Przesyłka dotarła, pięknie dziękuję :), już się wypłacam..
W rozliczeniu na pierwszej stronie mój zakup to Nr 49 - 15 zł a jest wpisane coś innego :)))
Właśnie zauważyłam, że są 2 nr 17, chodziło mi o bluzę, czy to jej wymiary podane
17. Bluza z cienkiego frotte, 80 % bawełny, miła w dotyku, stan bdb., r. 40/42
CW 12 zł