Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Basiu Nasza kochana Dzisiaj święto jednej BASI co się do niej LOLUŚ łasi. Więc spieszymy z tej przyczyny słać życzenia od rodziny. A rodzina DOGO duża to czasami trochę wzrusza, jak się martwią o futrzaki bardziej niż o własne fraki. Więc BASIEŃKO nasza droga, żebyś była zawsze zdrowa, i uśmiechu miała wiele, bo Ci nasi przyjaciele tego waśnie potrzebują, z tym się właśnie dobrze czują. No i jeszcze kasy wiele, bo Ci nasi przyjaciele, wciąż zjadają wszystkie smaczki, potrzebują na kubraczki, na likarstwa i jedzonko więc się nie martw mocno słonko, bo być musisz najweselsza, żeby wątek był na pierwszej tylko wiosny w serduchu No teraz to musi odwiedzić wątek :)))))
  2. Czesiulku, mizianka od ciotki :))) Dopiero zauważyłam ciekawą rozmowę :)))) Eliczku, dzwoń do togusi, wytłumaczy wszystko :)))) Loluś, pieluszki dziecięce nosi Nr 5 - ale od lata Togusia przetestowała pampas i dużo lepiej się sprawdza, pupinka się wietrzy, a że czasami coś wyleci ....... Pampas jest materiałowy, i do środka wkłada się albo pociętą pieluszkę, albo dużą podpaskę nooooo coś takiego https://megazoologiczny.pl/product-pol-42499-Beeztees-pas-na-podbrzusze-dla-psa-xs-s-m-l-xl.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping https://www.naszezoo.pl/pl/p/Grande-Finale-Pampas-czarnyfiolet-rozne-rozmiary/8439?gclid=Cj0KCQiAtqL-BRC0ARIsAF4K3WH6cYgAltn5VofIPZUF191aRi4sVZE-XXYCEfQGQiVX6O-IpNYEHgUaAlTJEALw_wcB#22994 Lolito w pampasie i opis togusi : Lolo testuje pieluchy Wygrały te z Biedronki a zwłaszcza dziecięce majty. Rozcinam boki i robię z nich 'podpaskę" idealnie wpasowującą się w pampas. Pieluchy od biedy też mogą temu służyć, ale są znacznie węższe od majtek , więc nie takie szczelne. W pampasie Lolo nie musi nosić szelek ,nie ma gumek do wiązania, wycinania dziurki na ogon. Ubiera się je w sekundę a i Lolusiowi wygodniej. Tyle że pod nogi trzeba patrzeć, bo koopale po podłogach się turlają :-)
  3. Baryton i Dzidziolek :))))) Super :)))
  4. Zapraszamy z Lolciem serdecznie po kfffffiatuszki:) żółty szafirek https://www.dogomania.com/forum/topic/352382-kwiatki-z-lolciowej-rabatki-czynne-do-2709-2020-godz-2000/
  5. Pierwszy etap do życia bez bólu za nim, oby rekonwalescencja poszła sprawnie :))))
  6. Jak fajnie, niech się tylko troszkę ochłodzi :)
  7. Nooooo Czesiulku, tak nie można, starszych kumpli trzeba szanować, ogarnij się chłopak....... Mizianka w ten rozczochrany łepek i tulaski dla Trampusia :))))
  8. Już się cieszę :)))))
  9. Oczywiście, najpierw trzeba glebę przygotować pod nowe gatunki, ale porozglądać się można :))) A pod nawłoć ule, i miodek nawłociowy, pyszny :)
  10. Oj Pokerku, gratuluję decyzji, to się chomiczek wkradł w łaski całej rodzinki, super :)))) Sto lat w zdrowiu :)))))
  11. Eluniu :), zapraszam na bazar / we wrześniu/, będą i porady, poradzimy sobie :)))))
  12. Żeby tylko ogrodniczki dopisały :)))))
  13. Togusia chyba ma wnusia to laptop zakopany :), poczekamy troszkę na nowe wieści. Ja liczę i segreguję cebulki na bazar i już oczopląsu dostałam od gatunków i ilości. W piątek odwiedziła nas koleżanka córci i nabyła sobie kilka kwiatów, Lolcio zarobiliśmy trzy dyszki na poczet bazarku jesiennego yupiiiiii :))))) Roxi - dziękujemy
  14. Bardzo się cieszę, że szeleczki w użyciu :). Znałam yoraska, który wspinał się po siatce i zwiewał, straż miejska łapała gagatka i przyprowadzała do domu :) Byliby niezłą parką :). Najważniejsze, że Sunia ma się dobrze :)))))
  15. Najtrudniejsze chwile, jak odchodzi Przyjaciel, bądź silna Bgruniu, Ola już pomaga tam ......
  16. Pokerku, ale stres, współczuję, najważniejsze, że z Sunią udało się w miarę szybko do weta, wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki.
  17. Lolisiu cudeńko, chodź no do mnie, wykopałam cebulki, trzeba posegregować, policzyć i na bazar wystawić, galociarzu jeden :)))) Zdolniacha z Ciebie, szybciutko to ogarniesz, no przecież już mi pomagałeś ......
  18. Jak na pierwszy raz to fiuuuuuuu, fiuuuuuu, oczka całe czarne i cały Loluś byłby :)
×
×
  • Create New...