Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Lolusiu kofffffany, następna rocznica mija, nawet nie chcę liczyć która......., bądź z nami jak najdłużej w zdrówku
  2. Togusiu, leki Lolusia załatwione, już w paczkomacie, jutro będą u Was, buzialki dla Cięciunia
  3. Mój piesio brał Cimalgex i dobrze po nim się czuł, miał zwyrodnienie na odcinku szyjnym, też duże wyrostki.
  4. Ufff, teraz już będzie tylko lepiej, trzymaj się Michu
  5. Kofffffane Cioteczki Loluś życzy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
  6. Ja już dawno obiecałam "sobie", że choć troszkę pomogę Misiowi , ode mnie 10 zł stałej
  7. Przystojniaczek Loluś w nowym kubraczku :)))))
  8. Oj tak, tak, to by wszystkim pasowało :))))
  9. Moje słoneczko oskubane, dobrze, że ma kubraczek :))))
  10. Lolusiu, togusiu, tydzień temu piliśmy razem kawę ...... Mizianka dla diabełka :))))
  11. Byłam u Lolusia na kontroli :))))), wszystko ok. Loluś chodzi za togusią jak cień i nie odstępuje jej na krok. Ale wytuliłam go za wszystkie czasy, nawet fotelika kawałek użyczył,nooooo, nie widziałam go chyba 6-ść lat, chyba mnie nawet poznał. Teraz Loluś albo je albo śpi, ciężko zrobić fajna fotkę
  12. Zapraszamy z Lolciem po kwiatuszki
  13. Taki ładny Misiaczek i takie diablątko ..... Nie martw się Onaa, jesteśmy ''dogo rodziną'', czasami są niesnaski, ale w trudnych chwilach się wspieramy. Dbaj o siebie, teraz Twoje zdrowie najważniejsze. Ode mnie 20 zł stałej.
  14. I znowu Loluś zaginął, musimy wysłać poszukiwaczy ...... Ale ja jestem ogrodniczki, coś tam będzie we wrześniu, muszę się troszkę ogarnąć .......
  15. Wiosenko Nasza kofffffana, powtórzę za wszystkimi, olej tego kogoś i zostań, nie daj satysfakcji szkalującej. Nie można bezkarnie z ukrycia zatruwać komuś życia, wiedz Wiosenko, że co się wyśle w świat to wróci, do Ciebie wróci miłość...... Nie masz sobie nic do zarzucenia Wiosenko, opiekujesz się najbardziej pokrzywdzonymi pieskami, poświęcasz cały swój wolny czas dla nich, a jakiego leczenia potrzebują to Ty wiesz najlepiej, bo obserwujesz je na co dzień. Sił dużo życzę w zmaganiach dnia codziennego i bądź tutaj. Szkoda, że tak wspaniały portal tak podupada .....
  16. Cudny jest Miłeczek :) Jak go zobaczyłam, od razu skojarzył mi się z Deszczowym Misiem :))))
  17. Wiosenko, to niesamowite co zrobiłaś, Marcelek na pokojach :)))) Aż nie do wiary. Oby i on się odważył otworzyć na nowości.
  18. Super parcela dostała się Marcelkowi :))) Dobrali się nieźle z Majeczką, chyba nadają na tych samych falach, żeby jeszcze Marcelek nie kombinował przy ogrodzeniu, coś go ciągnie do siatki.....
×
×
  • Create New...