Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. togusiu, fotka z gazetą, dzisiejszą, natychmiast potrzebna :)))))
  2. Oooooo to toooooo, togusiu, poprosimy, a nie jakieś odgrzewane .............
  3. Przytupciało kofffffane psiątko :)))
  4. Milowy krok dziewczyny :)))) Jak Ona na Ciebie patrzy na tym spacerze Wiosenko. Nie tylko w Morisku, ale i w Tobie szuka oparcia, będzie dobrze :)))
  5. Kofffffam go, kofffffam, ale chyba bez wzajemności .......... buuuuuuuuuuu
  6. Lolusiuuuu !!!!!!!!!!!!!!!! Lolusiuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!! Lolusiuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Morisek włóczykij, to tylko "sznurek" pozostaje :) Majeczkę On rozumie najlepiej, i chyba czeka na odpowiedni czas na bliższy kontakt. Jednak zwierzątka maja swój rozumek. Wszystkiego dobrego Wiosenko :)
  8. No mnie już się znudziło czekanie, nie wiem jak Wam .......... Lolusiuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!! gdzie jesteś ??????????????
  9. Wiosenko przytulam mocno Ciebie i Moriska.....
  10. Na pierwszy rzut oka, legowisko wydaje się duże, ale jak piesio się ulokuje, od razu się zmniejsza :))) Najważniejsze, że nie jest za małe i Borysiowi jest wygodnie.
  11. No bo jak się rozstać z takim przytulaskiem :) Długą wędrówkę Amberek przebył do swojego domku:)))). Trzymam kciuki
  12. Jaaga, jak dobrze, że wariatki są na świecie, co byłoby z tym wielkim Misiem, gdyby nie Ty, dłużej by chyba nie dał rady... Jak on się czuł, jak z każdego kąta czyhało zagrożenie, straszne, ile jeszcze takich Misiów jest. Teraz Boryniu będziesz bezpieczny, już będzie dobrze, zaznasz miłości .....
  13. Czesiu, zostanie na zawsze w sercach swoich opiekunów, z tęsknotą jakoś trzeba sobie poradzić..., mój piesuś odszedł rok temu, a ciągle wydaje mi się, że gdzieś tu jest...... Najważniejsze, że Czesiu mimo swoich przypadłości, znalazł kochających ludzi i był szczęśliwy.
  14. Wszystkiego dobrego, zwłaszcza zdrówka życzę Saruni, Arusiowi i wszystkim na wątku w Nowym Roku :)))) Eliczku, poproszę numer konta, muszę się wypłacić :)
  15. Też często tu zaglądam, śliczne, szczęśliwe pyszczki :) życzymy z Lolusiem
  16. To normalnie cud, że nic mu się nie stało, Amberku farciarzu :) Ktoś go chyba gdzieś przetrzymał, za czysty jest na szwędanie. Może ogłaszać go dalej na zaginione-znalezione, jak miał kiedyś dom, to może ktoś znajomy go zauważy. Może sprawdzić w schronisku, gdzie i kiedy był odłowiony.
  17. Koffffane Cioteczki życzymy z Lolusiem Wesołych Świąt
  18. Paczucha do Lolcia dotarła, pięknie dziękujemy, Bożenko, Pani Aldonko - Loluś serdecznie pozdrawia, przyda się wszystko. Czesiulku - to Ty powinieneś zasiusiać....... Togusia potwierdzi fotką, jak ją zrobi :)
  19. Szczerze współczuję sytuacji, oby tylko udało się namierzyć tego / nawet nie wiadomo jak go nazwać....../ Loluś pięknie dziękuje za dary, szkoda tylko, że nie służyły dalej Czesiulkowi, tak trudno się pogodzić z jego odejściem. Oj Czesiulku ...
  20. Ufffffffffffff, żyj sto lat, takie żarty powinny być karane.
  21. Czesiulku........, no ryczę, przecież byłeś taki młody..... Trzymajcie się dziewczyny....
  22. Najważniejsze, że dojechała bezpiecznie. Jak już będzie można podać p.bólowy na pewno okaże się fajną sunią. Ma fajną budowę i pyszczek, mnie od razu skojarzyła się ze świnka wietnamską / bardzo przepraszam /.
  23. Najgorsze jest czekanie, współczuję. Mój piesio miał zwyrodnienie kręgosłupa na odcinku szyjnym i tak samo jak Amely trzymał łapkę i strasznie płakał. Widzę, że ktoś chciał ją pogłaskać po główce i wtedy zaczęła płakać, biedna malutka. Trzymam kciuki za podróż. Cudne czorty w awatarku :)
×
×
  • Create New...