-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pokerku Nasz kofffffany, jesteśmy z Tobą Wszyscy, musi być lepiej..... -
Ciąć, ale delikatnie :) Dzidziol rośnie jak na drożdżach, togusiu, a skarpetki Lolcio pożarł? Co tam się wyrabia, futrzaki na posłankach, a Michu na gołej podłodze...... Kolejna rocznica minęła / to już 7 lat/ i Wszyscy zapomnieli, oj Lolusiu spowszedniałeś.
-
Aneciku koffffany, przytulamy bardzo mocno......
-
I gdzie ten Nasz Loluś, znowu się zagubił ? togusiu jak kicia ?
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pokerku, od rana trzymamy kciuki i przesyłamy co najlepsze -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pokerku pogoń choróbsko i wracaj szybciutko, czekamy Wszyscy........ -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
ona03 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Cudny ten Nasz Krabuś, czekamy niecierpliwie na protezę :) -
Jakie śliczności, trzeba ją migusiem do domciu aby Mimronków nie zjadła :)
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
ona03 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak noc minęła i gdzie spała Funia, bo jak z króliczkiem to się uśmieję :) -
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
ona03 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte, nerwy na wodzy, czekamy cierpliwie...... -
Franczesko superasty z kocykiem, ale co On ma do kocyków ? zwykła zabawka nie wystarczy ? Ma się te wymagania :)
-
Byłam dziś w okolicy Tofisiowego domku i nie wytrzymałam, poszłam w odwiedziny...... Tofiś rozkoszniak rozrabia na całego, wiercił się cały czas i fotki trochę poruszone. Miał troszkę luźną kupkę, Państwo byli u weta, zakupili Royal dla szczeniaczków, doktor obejrzał, obmacał Tofcia, na razie wszystko ok. mordujemy pluszaka
-
FUNIA czyli nasza krówka - szczeniaczek z Zamościa ma DOM.
ona03 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Ależ maleńtasy mają wzięcie, trzymam kciuki :) -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
ona03 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Od razu po zastrzyku zaczął się drapać, miał przyspieszony oddech. -
Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.
ona03 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Jakoś całkiem przypadkiem tu trafiłam, mój piesio ma spondylozę, od 4 lat jest na homeopatii, na zeel w iniekcji miał uczulenie, ale tabletki toleruje dobrze.. Dostał zamiennie Heel Traumeel S i to w iniekcji toleruje dobrze, na co dzień dostaje po pół tabletki, rano traumeel, wieczorem zeel i co pół roku iniekcja z traumeelu, jakoś się trzyma. Podałam mu również zioła nr 11 http://www.dognatural.pl/index.php/ziola/dla-psow, poprawa widoczna. Zdrówka życzę Czupurkowi :) -
Jestem, już jestem :) Udało mi się namówić memory i poszłyśmy obie. Dom bardzo ciepły, zwierzolubny, zdecydowanie na tak z naszej strony. Nawet wspólnych znajomych znaleźliśmy, którzy mają działkę niedaleko Państwa działki i będę mogła tam "podglądać" Tofcia. Obszerniejszą relację zdałam Gabi, teraz musi podjąć decyzję.
-
Nareszcie ! Pojawił się Cięciunio :), togusiu przecież Lolcio ma 1,5 roku, max. 2, jaki On stary...... Jak Lolcio przyjeżdża do Nas taki zarośnięty i od razu jest oporządzany, to po obcięciu śmiejemy się z mężusiem, że to Nasz Loluś.