Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Kofffane dziewczyny, biorę się za badylki, najwyższa już pora, parę dni to potrwa :) Lolusiu, nic się nie martw, może coś kapnie na Twoje potrzeby :)
  2. Już napisałam do Bożenki, jak będą dobre dla Czesterka, to dostanie od Lolusia prezent :)
  3. uxmalku, szafirki cudne, jesienią wzięło mnie na szafirki i nabyłam z dziesięć nowych kolorów, w tym różowe, normalnie nie mogę się doczekać kiedy zakwitną :) I muszę brać się za badylki...... Lolusiu, mizianka w ten kudłaty łepeczek
  4. I chyba bardzo dobrze, że się przeraziłaś. Loluś czeka na swój wymarzony domek i w końcu się doczeka, szkoda tylko Twojego czasu ewu i kasy na paliwo na te bezsensowne domy i telefony , tylko skąd wiedzieć, który do skreślenia bez wizyty ....... Ciągle myślę gdzie trafi Lolcio, ewu na pewno wybierzesz najlepiej :)
  5. Jest Nasz Cięciunio kofffffany :) I pilnuje swoich "GACI" hi hi, pilnuj Lolcio pilnuj, więcej takich superastych nie ma.........
  6. Fajny dzień Pokerku, zwłaszcza teraz, można powspominać na wesoło :) A dawno, dawno temu, na Dzień Kobiet, prezentem w mojej pracy był przelot samolotem Antek nad miastem, i sobie polatałam hi hi
  7. Ciotecki kofffffane, dziś jest 8 marca, Wasze Święto cały dzień szukałem tulipanków, aż znalazłem, wszystkie są dla Was Wsystkiego najlepsiego, Wasz Loluś...... zaglądajcie do mnie ........
  8. Strasznie trudne zadanie wybrać domek dla maluszków, trzymam mocno kciuki.....
  9. Loluś jest ślicznym malutkim pieskiem - waży tylko 8 kg. Ma dopiero 1 rok, maksymalnie 2. Tak kochani było 10-sięć lat temu, a Loluś nadal zachowuje się jak młodzieniec wesoły uśmiechnięty i skory go gonitw fotki troszkę "odgrzewane", jak togusia znajdzie chwilkę, wstawi nowe / ma choróbsko w domu i czasu brak na wszystko/..... Lolusiu, togusiu, zdrówka na dalsze lata
  10. Upsssss..... Mój Czort korzysta ze swojej michy, chciałam tylko podpowiedzieć wielkość :) No ale........, mogę się dołożyć do michy Fadusiowej , niech mu też będzie wygodnie :)
  11. Przyszłam do Fadusia z bazarku imiennego :) Mam taki stojak na wodę - jedzonko jak w linku b-d, na 30 kg psa mam miski 2,8 l, ta wielkość ma duży i w miarę stabilny stojak na większego psiaka. Stojak z miską 1,8 l jest dużo mniejszy i lżejszy.
  12. Kofffffane Cioteczki, Lolunio ma się dobrze, ale togusię dopadło jakieś koszmarne grypsko. Musi się wykurować.
  13. Lolusiu krasnalku, odśnieżaj szybciutko bo z domku nie wyjdziesz :)
  14. Wiosenko, to Ty dałaś Moriskowi szansę na normalne życie i co najważniejsze DOM, którego nigdy chyba nie miał. I na wszystkie następne lata życzę Waszej Rodzince szczęścia
  15. Mimronki.......
  16. Loluś życzy Wszystkim
  17. Lolcio pięknie dziękuję za pamięć :) Z chęcią byśmy skorzystali, ale dooopinka Lolciowa maluśka, 47 cm w obwodzie, te będą za duuuuuże
×
×
  • Create New...