Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]Loluniu[/B] jak mogłeś minąć swoją Pańcie obojętnie :mad: O ty zdrajco :evil_lol: Ciekawe co [B]Loluś[/B] na tak długie wakacje :razz: a jak mu się nie spodoba nowa Cioteczka :cool1:
  2. [B][I]Loluniu, Loluniu - [/I][/B]gdzie się podziewasz :evil_lol: [B]bubu[/B] go schowała i nic nie pisze :cool3:
  3. [B]Togaa [/B]jakie źle, jakie źle :evil_lol: ktoś go musi rozpieszczać :evil_lol:. On i tak pokrzywdzony przez los. Ale wakacje to mu się jeszcze nie skończyły cały czas zmienia kwaterę :razz: Tylko mu pozazdrościć, narozrabia u jednej Cioteczki i myk do drugiej :diabloti: oj cwaniak z tego [B]Lolusia[/B]
  4. [B]togaa[/B] - a nie możesz piekielnemu [B]Lolusiowi[/B] zmienić godzin wstawania :evil_lol: 6 rano to troszkę za wcześnie :mad: może wytłumacz mu, że ludziska wolą dłużej pospać :diabloti: Ta barykada łóżkowa też całkiem, całkiem :razz: Ja cały czas mam nadzieję, że kranik się naprawi.
  5. Właśnie wróciłam, też miałam wychodne :evil_lol: Cały czas myślę :cool1: Lolcio trzymaj się :lol:
  6. To miłego wychodzenia :evil_lol: życzymy :evil_lol: A Lolcio masz być grzeczny i dać czyścić ząbki :cool3: bo jak nie :mad: to doktorek się za Ciebie weżmie ;)
  7. Jak tam Nasz [B]Loluniu[/B] dzisiaj :loveu: Zimno, skończyło się beztroskie bieganie po polku, trzeba siedzieć w domku :evil_lol:. Czy nie, czy Lolcio dalej biega po mokrej trawce ;). [B]Togaa[/B] - jak tam :lol:
  8. [B]:loveu:Szakirku[/B] bądź wesołym, zdrowym pieskiem :loveu::loveu: Żeby wszyscy dookoła Cię kochali :loveu: I Ci na dwóch i Te na czterech ;) Martka to dzięki Tobie :multi: trzymaj się.....
  9. Oj nie ryczeć tu nie ryczeć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najpierw jedna teraz druga :cool3: Co za cioteczki, ryczą bez powodu :roll: A co u [B]Lolcia :mad:[/B]
  10. Dzięki [B]bubu[/B] za wiadomości, bo my Cioteczki [B]Lolciowe [/B]jesteśmy lekko przewrażliwione na jego punkcie :evil_lol:. Cieszę się, że [B]Lolcio[/B] lubi koty ;) ;) ;) A jak [B]togaa [/B]troszkę lepiej, zdrówka życzymy :loveu: I szybkiego powrotu na wątek :cool3:
  11. [I][B]Lolusiuuuuuuuuuuuu :placz::placz::placz:[/B][/I]
  12. Co słychać u mojego kochanego [B]Lolusia[/B] i jego wspaniałej opiekunki :loveu: Martwimy się :mad:
  13. [I]Szakirku[/I] trzymaj się piechu :loveu::loveu::loveu:
  14. [B]bubu, pinczerka [/B]- co u [B]togaa [/B]i [B]Lolcia[/B] dają sobie radę
  15. Gralliczku - też zaglądam, trzymaj się piesiu :lol::lol::lol:
  16. [B]togaa[/B] jak zdrówko, jak [B]Lolcio[/B] ma opiekę :lol:
  17. [B]togaa, Loluś [/B]i reszta trzymajcie się
  18. 0ooooooooooo [B]Poker[/B] już po urlopie :lol: akumulatory naładowane :evil_lol: Myślę, żę [B]togaa[/B] też marzy o odpoczynku ale niestety przy [B]Lolciu[/B] jak nie ma zastępstwa :cool3: to chyba nie jest możliwe. [B]feliksik[/B] też śledzę losy [B]YTKA[/B] obie biedne sierotki A jak tam chłopaki bez klejnotków już :placz:
  19. [B]Lolciu [/B]kochany trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. :lol: Pamiętam [B]KOLK[/B] ale cóż, codzienność jest inna. U mnie ostatnio dwa czorty z klejnotami zaczęły wojnę i też się zastanawiam nad ciachnięciem przynajmniej jednego. Bo mała wsza :mad: 3 kg rzuca się do gardła 30 kg i wiadomo kto wygra. A jak tu dopilnować, to wojna o michę, to o zabawkę, to o względy pańci itd. Może po ciachnięciu będzie spokojniej u [B]togaa[/B] również. Trzymajcie się chłopaki, najważniejsze zdrówko :lol::lol::lol:
  20. Z ciekawości wróciłam na poczatek wątku [B]Lolcia[/B], Cioteczek było dużo ale [B]Lolcio [/B]chyba spowszedniał :placz:. No i większych sierotek niż[B] Lolcio [/B]nie brak na dogo :shake:, każdy pomaga gdzie może i gdzie pomoc jest najpilniejsza. Oj [B]Lolciu [/B]sierotko zostałeś sam . Ja na zachodzie, [B]Energy[/B] na wschodzie a [B]Lolcio [/B]po środku /czemu tak daleko/ ten Nasz Loluś.
  21. [B]malami[/B] jak to Twój pierwszy bazarek to gratki :loveu: [B]Lolcio [/B]się ucieszy :multi:, będzie miał na pieluchy, a mógłby już się zlitować i zacząć siurać jak na porządnego piesa przystało :mad: na drzewko, na znaczek drogowy, na latarnię :evil_lol:
  22. [B]Lolcio[/B] masz być grzeczny :mad:
  23. A co tu taka cisza :crazyeye: Nikt nie chce [B]Lolcia :evil_lol:[/B] [B]Togaa[/B] tylko Ty mu pozostajesz ;)
  24. Chyba trzeba będzie załatwić [B]Lolciowi[/B] jakiś "obóz przetrwania" :evil_lol: u którejś Cioteczki :evil_lol:, żeby nasza [B]togaa[/B] mogła odpocząć ;), naładować akumulatory :lol:
  25. [B]martka, Szakirku [/B]jakie cudowne wieści :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...