-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Coś cichutko u Szakirka:placz: Nikt go nie odwiedza, jak łapka bez zmian????
-
[B]Togaa[/B]- jak już wyściskasz Lolusia to ucałuj ten czarny nosek od cioteczki:oops::oops::oops:
-
[B]Bubu[/B]- on jest cuuuuuuuuuuuuuuudny:loveu::loveu::loveu: Jak Ty to robisz, że ta cholera patrzy się ciągle w obiektyw:evil_lol: a przy okazji na Nas:multi: On się na Nas gapi;););) Lolusiowi fotelik pasuje jak najbardziej, oj Loluniu, Loluniu rozpieszczą Cię jak nie wiadomo co:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ktoś będzie musiał piłować różki:eviltong:
-
Loluś robi kooooooooooo:evil_lol: Loluś jesteś zuch chłopak:multi: I kranik się naprawi, Loluś nam dozuje niespodzianki;) Bubu - prosimy o zdjęcia tak dawno nie było:lol::lol::lol:
-
Oj Loluś Loluś.... Każdy zdaje sobie sprawę, że oprócz odpowiedzialności to musi być pewien, że finansowo do radę. Każdy z nas ma rodzinę, znajomych, przyjaciół. Ja wsród swoich nie znalazłam nikogo, kogo mogłabym z czystym sumieniem polecić jako opiekuna dla Lolcia.:shake: I gdzie takiego szukać.....
-
Co z Szakirkiem?? Jak rana juz troszkę lepiej czy bez zmian. A co mówi wet. chyba go ogląda:shake:
-
[B]Togaa-[/B] nie gryź się tym co będzie. Czasami nie mamy wpływu na to co się dzieje w naszym życiu. Nie jest tak, że chcieć to móc:placz: Prawie od początku jestem z Lolusiem kocham go bardzo- mimo, że nigdy go nie widziałam, nie dotknęłam jego futerka, nigdy mnie nie capnął:evil_lol: Bardzo chciałabym go mieć- On w pewnym stopniu zmienił wartości w moim życiu. Alę mój mąż niestety- po 20- paru latach wyrzuciłby mnie z domu z następnym futrzakiem. I gdzie bym poszła "stara baba" bez pracy z Lolusiem pieluchowcem:evil_lol::evil_lol: Togaa- nie bierz wszystkiego co piszemy do siebie, czasami żartujemy.... Ja osobiście wolę żartować.... tak jest łatwiej:lol: Trzymaj tak jak jest- a co będzie dalej życie pokaże. Nie można gdybać i zamartwiać się na zapas. Nie można każdej decyzji rozkładac na czynniki...... Ciesz się Lolusiem i resztą futrzakow:lol::lol::lol:
-
Co u maluszka:lol: Jak rana Szakirka, goi się dobrze ???
-
Na początku to przepraszam Dużą Kudłatą, że nie rozpoznałam:oops: w niej "kolezanki" z ringu obok- mam piesia z V:evil_lol: [B]Lolusiem[/B] - bardzo chętnie bym sie troszkę zajęłą- mam czas, cierpliwość, podejście chyba też tylko ta odległość:placz: No i nie wiadomo czy OPIEKUNKI Lolusia zaufałyby mi....... [B]Togaa[/B] - może zrezygnuj dziś z makijażu;) przeciez Loluś i tak go zje:evil_lol:
-
Jak dziś czuje się [B]Szakirek???[/B] [B]Szakirku[/B] kochany walcz, gdzieś tam czeka na Ciebie domek:lol:
-
Jak tam [B]Loluś[/B] na wczasach???;);) Odkochał się troszeczkę:evil_lol: [B]Loluś [/B]ma tak mądre oczka, że inteligencja aż przez nie przemawia:lol::lol: Mówią,że psy upodabniają się do właścicieli - kto się przyznaje:evil_lol::evil_lol: [B]Togaa[/B]- bardzo tęsknisz:placz:
-
[B]bubu[/B] na pewno kochana ale co na zmianę meldunku powie [B]Loluś:evil_lol::evil_lol:[/B] Może on będzie potrzebował towarzystwa Dużej Kudłatej w nowym otoczeniu;););) I zapłacze się nasz Lolunio bez ukochanej:placz::placz:
-
Mizianka wieczorne dla kudłacza [B]Szakirka:lol::lol::lol:[/B] Jakie to smutne:shake: taki maluch i już tyle przeszedł:shake: Mam nadzieję, że znajdziesz najpiękniejszy domek i to szybciutko:lol:
-
Oj [B]Lolusiu[/B] pilnuj się bo Cię zgubią;);)
-
[B]Loluniu[/B] nie chce wózka chyba powinniśmy sie cieszyć:loveu::loveu: A te ptasie świergoty to chyba nam wybaczy o nim przecież tez myślimy:lol: Jak tam dzisiaj [B]Loluś [/B]był grzeczny- Pani Halinka cała:evil_lol:
-
[B]Togaa[/B]- lecę w zarośla szukać, ale tam tyle kleszczy:cool3: No przecież nie wyślę kotów żeby mi przyniosły;);) Postaram się nagrać i wstawić jest czego posłuchać:lol::lol::lol: Ale żeby codziennie i do rana.... A na starej gruszy mam gniazdo sójki.... i dziwię się, że przy moich trzech kotach to wszystko jeszcze lata:shake: Ale mają jeszcze jakieś myszki i turkucie podjadki, które im bardzo zasmakowały:evil_lol::evil_lol: A ponieważ pisarko [B]togoo[/B] rzeczywiście piszesz cudnie to pisz, pisz, pisz......... Chciałam jeszcze spytać czy [B]Lolusiowy[/B] szamponik jeszcze jest czy już się skończył bo mogę jeszcze troszkę podesłać. No i czy mu pasuje do jego futerka.......
-
Koso-lubne dziewczyny a może chcecie po słowiku. U mnie tak się "drą" że spać nie można:lol::lol: [B]Pinczerka i Gizmo[/B] napisz o której egzamin będziemy trzymać kciuki;);) Loluś musi mieć kierowców wielu :evil_lol: Może kiedyś wyjedziecie w trasę z Lolusiem i będziemy mogli na żywo ogladać jego popisy. [B]Ihabe[/B]- pilnuj męża oj pilnuj[B], Loluś [/B]taki uroczy;););)
-
Mój piesio został powyginany przez dr Bieżyńskiego na wszystkie strony jak żaba i chirurgicznie jest ok.:lol: Kuleje prawdopodobnie na zmianę pogody muszę go obserwować. Ale jestem w szoku bo za wizytę nic nie zapłaciłam, mimo że konsultowałam również zdjęcie RTG mojego drugiego piesia:lol: Więc [B]Lolusiu[/B] mogę spełnić obietnicę i wpłacić 100 zł - masz piesiu szczęście oj masz:loveu::loveu::loveu:
-
Przepraszam [B]Lolusiu[/B], że Cię zaniedbałam ale musiałam zająć się swoim czortkiem, który po operacji rzepki rok temu znowu zaczął kuleć. Ze dwa dni temu wróciłam na początek wątku w poszukiwaniu nr tel fizjo-wet we Wrocławiu (wiedziałam, że gdzieś tam jest) gdyby była potrzebna reh mojemu piesiowi. Jak sie wszyscy martwiliśmy, że [B]Loluś[/B] nie będzie chodził- a tu proszę nawet macha ogonkiem:lol::lol::lol: Normalnie cuda zdziałała PANI HALINKA i miłość [B]Togii, Bubu, Budryska.[/B] Tak mi sie wydaje, że jak one czują naszą miłość to chce im się żyć dla nas:loveu::loveu::loveu:
-
Jak to miło, że [B]Lolusiowi [/B]posmakowały ciasteczka:lol: Chrup sobie chrup na zdrówko;) A nie bądź chytruskiem [B]Lolusiu:evil_lol:[/B] i podziel się z [B]Pepim[/B] i resztą bandy:mad:
-
A ja Wam zazdroszczę wędrówek i pięknych widoków:lol: Ale za to u nas jakie wino wychodzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dużo wycierpiał sierotka Pepi. Taki malusi yorko-podobny z charakterku też??? Oczka ma czarniutkie jak węgielki. Pewnie nosisz go pod pachą:evil_lol: ile on waży? Co sie stało jego nóżce? Moja malutka sierotka jest po 2 operacjach u najlepszych i znowu kuleje. Właśnie szukam papierów i muszę jechać do Wrocka na konsultacje. Ale trzeci raz to juz go nie dam pokroić . Muszę znaleźć taką Waszą "Panią Halinkę" w okolicy:placz:
-
Jak to szaro -mlecze kwitną żółciutko dookoła:evil_lol: Wczoraj świeciło słoneczko dziś troszkę też;) Zapraszam okolice Zielonej Góry tu zawsze cieplej:eviltong: Mizianka dla Lolusia i reszty:loveu:
-
Nie wiem dlaczego, ale Pepi to wydawał mi się gładki:evil_lol: a on taki cudnie czochraty. Ten łepek to ma przystrzyżony?;) Bardzo mu pasuje. I cudne trzy węgielki oczka i nosek. A Duża Kudłata to też w wyobraźni była większa:evil_lol: [B]Loluś[/B] kudłatek bardzo do Państwa Pepciów pasuje:lol::lol::lol: I Rudzielec też, musi być jakaś odmiana w futrach:evil_lol::evil_lol: A kosy to chyba musicie przeczekać. Tylko szkoda futrzaków taka ładna pogoda