-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Ale to dogo jest wkurzające :mad::mad::mad: czy wszyscy macie problemy z wejściem :razz: Jak tam Loluś ma jeszcze rodowe klejnociki :cool3:
-
Co tam u Lolusia :lol: Burze go nie przestraszyły ??? U mnie grzmialo dwa dni, piesy pod łóżkiem, koty na :evil_lol::evil_lol: Chyba dosyć tego, może zacznie się lato ;) A u nas koooo po suchym są całkiem normalne:lol: Może Lolusiowi też się unormuje z czasem ;)
-
Jak piknie, że [B]Lolusiowi [/B]spodobała się nowa Pańcia.:lol::lol::lol: A wcześniej się nie znali ??? To chyba znaczy,że [B]Loluś[/B] jest bardzo komunikatywny ;) Albo bardzo chce zostać tam gdzie jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Gdzie jest nasz [B]królewicz Loluś ???????????? :mad:[/B] [B]Togaa, bubu [/B]- co zrobiłyście z [B]Lolusiem :cool3::cool3::cool3:[/B]
-
[B]Loluniu [/B]dzisiaj gonisz [B]Pepiego :evil_lol::evil_lol:[/B] Czy Pepi goni Ciebie ???:lol: Myślę, że będą z nich kumple tylko muszą do tego " dorosnąć " ;););)
-
Na pewno [B]Loluś[/B] mówi "już będę grzeczny" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko mnie nie wyrzucaj. Ja już naprawdę będę grzeczny ;););) i zacznę siusiać jak prawdziwy piesio, podniosę nóżkę .....:lol::lol::lol:
-
Czyżby[B] Loluś[/B] już wyjechał na wakacje i wypoczywa :lol::lol::lol: Czy [B]bubu[/B] robi mu bubu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ja się [B]togaa[/B] nie boję ;););) Jestem daaaaaaaaaaaaaaaleko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Tak w wakacje ciężka sprawa z adopcją :shake: Trzymaj się [B]Szakirku[/B], ktoś Cie w końcu wypatrzy :lol::lol::lol:
-
[B]Energy - [/B] masz rację, odpowiedzialny dom musi być i taki jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: On tam zostaje czy [B]Togaa[/B] chce czy nie :mad::mad:, zdanie [B]Lolusia [/B]jest najważniejsze, a jemu sie tam podoba :lol:. To jest [B]LOLUŚ SZCZĘŚCIARZ :loveu::loveu::loveu:[/B] i taki ma pozostać -szczęśliwy ze swoją pańcią :multi::multi: Ja też mam 2 piesy bez kastracji i jak na razie potrafię je upilnować ;) Co innego koty te ciachnęłam wszystkie 3 bo to upilnować:cool3: nie było szans;)
-
Oczywiście, że będziemy wszystkie na demonstracji :mad::mad::mad: Bubu przemyśl sprawę klejnocików :cool3: I oczywiście wstępuję do KOLK :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ogonek [B]Loluśkowy [/B]najpiękniejszy w świecie :loveu::loveu::loveu::loveu: Siurasek też się naprawi ;)
-
Cała łąka to [B]Lolusiowe[/B] królestwo ???:lol: Czy ma jeszcze jakieś włości :evil_lol:. Nie myślałam, że [B]Loluś[/B] będzie się aż tak wylegiwał ;););). Nawet na podwórko wynoszą mu tronik :evil_lol:. [B]Togaa[/B] masz jeszcze no to siłę :lol:. No to teraz zbieramy na koronę bo klejnoty to chyba zostaną :mad::mad::mad:
-
A petycja w sprawie klejnotów to ile powinna zawierać podpisów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[I][B]Loluś[/B][/I] nasz księciunio kochany bez klejnotów :mad::mad::mad: Nie może być :cool3: [B]bubu[/B] zlituj się zostaw go w spokoju :evil_lol:, bo jeszcze ucieknie z tej kolonii:evil_lol:
-
Expresowe łóżeczko :lol::lol: Poprosimy o zdjęcia Lolusia jak się rozwala na tronie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]Szakirku[/B] - słonko co słychać :lol: Jak łapka ? Wszystko się zagoiło ???:lol:
-
[B]Loluś jest cuuuuuuuuudo[/B]:loveu::loveu::loveu: i jeszcze w nowych szeleczkach :lol: Dawno nie widziałam szczęśliwszego piesa, kochaj go togaa kochaj :multi::multi: Ja też go kocham i ryczę :placz: tylko na odległość :evil_lol:.
-
A czy Loluś umie pływać ;);) togaa - nauczyłaś Lolcia pływać :evil_lol:
-
[B]Lolusiu[/B] - czyżby wszyscy o Tobie zapomnieli :razz::razz::razz:
-
Lolusiowy łepek nadal cudny :lol::lol::lol: A już myślałam że będzie :mad:
-
Oj coś mi się wydaje, że wszyscy będą mieli przechlapane :evil_lol::evil_lol: Sprzedały Lolusia i nie wiedzą jak z tego wybrnąć :crazyeye: Dawać nam LOLUSIA naszego pięknego :loveu: natychmiast :mad::mad:
-
Tak troszeczkę mi to zajęło i właśnie wtedy było mi to potrzebne :oops: Kiedyś często bywałam w Ostródzie chyba dlatego skusił mnie ten wątek i zastanawiałam się czy nikt z moich znajomych nie mógł się nim zaopiekować. Czy musiał szukać domku tak daleko, ale najważniejsze że znalazł i to najwapanialszy :loveu::loveu: I to co dla niego AMIGA zrobiłaś i robisz dalej jest najwspanialsze nie mam słów jesteś Naj :multi:
-
Najpierw musimy zobaczyć łysego księcia :evil_lol: Kto pozwolił :cool3: [B]Lolunia[/B] skarba naszego na łyso :shake: Następnym razem ja się za niego biorę;) Zostawię mu chociaż troszkę falbanki z boczku :lol: no i może coś jeszcze:evil_lol: No a jak [B]Loluś[/B] już księciunio to łoże musi być :lol:
-
[B]Lolusiu [/B]jak tam koooooooo:mad: była już ??????? Trzymam kciuki za dzisiejszego fryzjera :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Lolusiu[/B] czorcie nie zjedz pani groomer;)