-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
No i nie wiadomo kogo bardziej żałować męża czy wyjców :evil_lol: Oj masz się z nimi [B]Togaa[/B] masz. Loluś prowodyr potrzebuje "twardej" ręki .Tylko jak coś od niego wymagać jak to taka sierotka pokrzywdzona przez los. I jeszcze potrafi to wykorzystać ;) Inteligentna bestyjka :evil_lol:
-
I nikt nie chce takiego kochanego Szakirka :lol: Gdzie jest Twój domek Szakirku - maleństwo. Przydałby Ci się jak najszybciej.
-
No ładnie [B]Loluś[/B] uciekinier :evil_lol: [B]Togaa[/B] chyba musisz go przywiązać /do siebie/, jak on ucieknie to wszyscy się tu zaryczą.:placz: A może Lolusiowi za mało było półkolonii i chce na kolonie, przecież zbliżaja się wakacje. A mnie się marzyło, że kiedyś zajmę się Lolusiem /jakem groomer początkujący/.;) Może by mnie nie zjadł nasz Loluś kochany. Ale jakoś nie wyszedł mi wyjazd w Wasze okolice. Bardzo żałuję może kiedyś znów będzie okazja. Trzymajcie się Loluś z Pepim i nie wkurzajcie pani groomer bo Was zrobi w kratkę albo w kółeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Poprosimy o półkolonie raz w tygodniu :evil_lol::evil_lol: Przecież ten [B]Loluś[/B] jest naj naj naj :lol: Tyle radości na jego mordce - widać, że jest szczęśliwy. No i gdzie mu będzie lepiej. Który piesio może sobie pozwolić na półkolonie ;);) Oj [B]Lolusiu[/B] szczęściarzu buzialki dla Ciebie
-
Tak, tak, tak dla szelmy [B]Lolusia[/B] ostatnie zaskórniaki ze skarpety wyciągniemy :evil_lol::evil_lol: A może by się tak zlitował i przestał już siurać w pieluchy;) Taki duży chłopak najwyższa pora:mad: A 5 tyś. km to niezły wynik - Loluś zdrowiej bo samochód też pójdzie do przeglądu i czym będziesz jeździł :cool3:
-
Chyba coś majstrują na dogo - bo ja też nie mogłam wejść:mad: A tu Lolusiowi stuknęła 100 - stronka :evil_lol: Może jakiś torcik - chociaż wirtualny;) Sto lat [B]Lolusiu[/B] , sto lat - tylko już bez pieluch to może [B]togaa [/B]nie wygoni Cię z łóżeczka:lol::lol::lol:
-
Przesada na pewno jest, ale wolę taką niz łańcuch- jak się to u nas bywa. Były równiez psie staruszki już w normalnych wózeczkach bez cudowania, w torebysiach na kółeczkach - a wszystko dlatego, że same nie mogłyby chodzić na dłuższe spacery. Siedziałyby same w domku i czekały;) A tak to jak się zmęczą to chop do wózeczka.:lol: Lolusiu zdrowiej bo będą Cię wozić:evil_lol:
-
A może by tak niedzielny spacerek :evil_lol: Mohery zza Odry chodzą tak: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6404/pict0326.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5075/pict0323.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4500/pict0321.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2830/pict0320.jpg[/IMG] A nasze ?????
-
No to Loluś prawi komplementy :evil_lol: całkiem nieźle. Jeszcze trochę i pójdzie nam na podryw pieluchowiec jeden:razz::razz: A zdziwienie ludzi na pieluchowca to normalne ;);)- no bo jak można wozić psa i jeszcze w pieluchach -hihihi Jak ja idę na spacer z mężem i dwoma psami - to tylko słyszę /dziecko by sobie sprawili/. Tylko,że nasze dziecko już dorosło i wyfrunęło :evil_lol::evil_lol: Ale ludziska wiedzą najlepiej:roll:
-
Cichutko tu;) Chyba Loluś zjadł..... Togę :cool3:
-
Oj [B]Loluniu[/B] kochany cioteczki cię opuściły:lol::lol: Czyżby Loluś coś narozrabiał i ma karę na wizyty :razz:
-
[B]Lolusiowe[/B] oczęta są najpiękniejsze:lol::lol: Czy zauważyliście ten smutek i ból w jego oczkach na pierwszych zdjęciach - a teraz [B]Loluś [/B]szelma z błyskiem w oczach:evil_lol::evil_lol: A że denerwuje się przy zabiegach to normalne - chciałby pewnie być już zdrowym piesiem bez pieluch. Uganiać sie za Pepim i resztą bandy;) [B]Lolusiu[/B] - napraw kranik już dość pieluch:mad:
-
[B]Loluś[/B] długowłosy, chciałabym to zobaczyć:lol: A co On na to, czy Loluś lubi się czesać ;)
-
Hej Szakirku sierotko :lol::lol: dmuchaj na tę łapkę żeby szybciej się zagoiła i do domciu :loveu::loveu::loveu:
-
Jak byśmy Lolusia tak pięknie wyczesały :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Byłby jeszcze ładniejszy:lol::lol:
-
Drapanka wieczorne dla Lolusia:lol::lol: Wczoraj wysłałam Lolusiowi obiecaną kasę:oops: Czekałam na rozliczenie bazarków ale niestety:shake: Tam też troszkę zaszlałam czekam tylko na podliczenie i wysyłam:lol::lol::lol:
-
Stadko przyjęło Lolusia - jak to sie super czyta:loveu::loveu: Chyba rozstanie wpłynęło pozytywnie na relecje w stadzie:lol: Najwyższa pora żeby się dogadali (doszczekali):evil_lol::evil_lol: Loluś ma swoje stadko, albo stadko ma Lolusia:multi: I krzaczki będą mokre, na pewno ;)
-
Trzymaj sie Szakirku będzie dobrze :lol: musi być :loveu::loveu:
-
I jak stadko wytrzymało podróż, chyba było gorąco:cool3::cool3: Jak tam Loluś "śmiga" coraz szybciej ???:loveu:
-
Nie spadnie, nie spadnie:lol::lol: Lolusiu musisz być grzeczny;) Oddaj jedno kolanko Pańci - Pepiemu, bo jak Pepi się wkurzy:evil_lol: