Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Ostrzeżenie było napisane jak już byłam w drodze :cool3: A teraz to się zastanawiam kto kogo wymiział :evil_lol: tak się wiercił tak się kręcił :evil_lol: Brodę mam zadrapaną :cool3: dobrze, że małż przy tym był :evil_lol: bo nie wiem ........ Do uszka naszeptałam, ale on miał w głowie co innego /szaleństwa na śniegu/ :lol:
  2. Przepraszam bardzo nie wiem gdzie łapy wsadzić , mam troszkę zaległości . I zwaliła mi się "banda" na głowę :evil_lol:. Nie wiem jak to ogarnę :cool3:. Mogą być jutro ;)
  3. [B]Rusałko [/B]kochana tak się cieszę, że już masz na hotelik :lol: Chciałabym pomóc, ale w tej chwili puuuuuusto w portfelu :oops:
  4. [quote name='magda z.']Tylko trzeba uważać, bo Bilon od razu miłość okazuje:) skoczna bestia i jęzorem od razu dosiega twarzy;) Fajny chłopak[/QUOTE] Nie tylko z jęzorem ale i z pazurami podskoczył :evil_lol:. Chciał od razu szaleć, fruwa cały czas, nie sposób zrobić zdjecia ;). I nie wiem co z nich wyszło. Nie duście mnie ale dopiero jutro będzie możliwość wstawienia. Szalał na śniegu i wcale nie spieszyło mu się na pokoje. Jemu chyba potrzebny domek z dorastającymi dziećmi, żeby go wymęczyły w zabawie :lol: tyle w nim energii:lol:
  5. Co tam u czorta :loveu: Ja dziś wiozłam do hoteliku w Lwówku takiego biednego psiaka :shake:. Lolcio Ty to masz szczęście, mówię Ci :loveu:
  6. Już jakąś chwilkę jesteśmy ale obowiązki wezwały ;) tayga było nam badzro miło :lol: Skrzatuś całą podróż grzeczniutki, jakby go nie było. Na początku troszkę płakał za taygą, tak cichutko, aż mi go było żal. Co on sobie myślał, już troszkę przyzwyczaił się do ludzia a tu znowu zmiana. Jest w nim wielki spokój i strach. Strach nie przed ludźni ale chyba przed nieznanym :shake:. Bardzo musiał być skrzywdzony. On chodzi jak cień. Wszystkie zabiegi zniósł ze spokojem. W hoteliku bardzo spokojny, troszkę pobiegał na wybiegu ale tam śnieg a on ma chyba dość śniegu. I poszedł do swojego apartamentu :lol: . Ma do dyspozycji duży pokój. Jak jest zimno psy są w domu i są wypuszczane na spacerki. Ponieważ od rana nie jadł dostał puszkę karmy do której wkruszyłam tabletki. Zjadł i umył talerz :evil_lol::evil_lol: Taka kochana, biedna psina. Jemu potrzeba ludzia, takiego własnego, żeby go obronil, żeby już nigdy nie musiał się bać. Znajdziemy mu :lol: prawda ??????:lol:
  7. Czekam na Skrzatusia :lol: jak dojadą bierzemy się za niego ;):lol:
  8. [quote name='Cajus JB']Trafiłem przez podobną psinę jak Loluś na dogo. Chętnie poznam Jego historię.[/QUOTE] Ja trafiłam przez [B]Lolcia [/B]i wsiąkłam :evil_lol: Zapraszamy do lektury ;) Energy sorki :evil_lol: nie przemyślałam wypowiedzi :diabloti: Loluniu masz rozumek największy :razz: tylko dlaczego chciałeś zjeść Ruda Maupę :mad: ;)
  9. Jakiego rozumku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I proszę go nie przekarmiać bo nie będzie koooooooooooooo:mad:
  10. Wymiziam i naszepczę do uszka :loveu:
  11. Jak się weźmiemy z taygą za Skrzacika to go nie poznacie :evil_lol:
  12. Witam [B]Bilonika[/B] :lol: i jego cioteczki :lol: Jadę jutro do hoteliku za Skrzacikiem z lasu ;) Może uda się jakieś zdjęcia porobić Bilonikowi, jest zapotrzebowanie ????????:lol:
  13. [quote name='matrioszka2']Zanim cokolwiek postanowisz o podróży, może jest możliwość kontaktu telefonicznego i przedstawienia wyników ? To samo chciałam szepnąć Poker jest z Wrocławia i miała wiele przypadków na DT Zuzliku może zwróc się do niej :lol: Mizianka dla Bercika :loveu:
  14. Też byłam na stronce :lol: ale coś mi na wzrok padło :evil_lol: dzięki:lol:
  15. [B]Grallik [/B]tak długo czekał na domek, ale chyba warto było czekać na ten najwspanialszy :loveu: Żeby już miał się do kogo przytulić w każdej chwili żeby domek był odpowiedzialny i wiedział na co się decyduje na taki domek warto czekać :multi: Nie martw się togaa znajdziemy taki dla Lolcia :lol: [B]Gralciu [/B]nie mogę uwierzyć, nie moge uwierzyć :loveu::lol:
  16. [B]Gralliku, mar-gajko :loveu::loveu::loveu:[/B] siedzę i ryczę a moje psy patrzą na mnie zdziwione :crazyeye: wiecie jak kibicowałam Grallikowi, tak się cieszę, tak się cieszę :multi:
  17. Postaram się jutro zrobić zdjęcia w hoteliku jak będzie taka możliwość. Adres mam, tel stacjonarny też, przydałaby się komórka. Ale może nie zabłądzę :evil_lol: Trzymajcie jutro kciuki za Skrzacika aby obyło się bez stresów :lol: żeby tylko zrozumiał że to dla jego dobra . Zobaczcie jaki on smutny, chyba już w nic nie wierzy. P
  18. 300 ZŁ ZA TRANSPORT :crazyeye: to gdzie chcesz go dowieźć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Nikt nie zaglada do maleństwa :loveu: Pokaż się Ciotkom i może jakieś imię co mu szczęście przyniesie ;)
  20. Trzymaj się Skrzatuś do czwartku :lol: już się cieszę na spotkanie :evil_lol:
  21. [B]Ulka [/B]a może załóż suni wątek, będzie Ci łatwiej szukać domku, czy prosić o pomoc, radę :lol:
  22. Zuzliku miej siłę dla Niego :loveu: Bercik :loveu: bardzo potrzebuje Twojej siły .
  23. [B]togaa [/B]:mad::mad::mad: no wiesz ciasteczka Lolcia :evil_lol::evil_lol::mad: A takimi ciasteczkami to pół dogo się zajada bo Cioteczka [B]Osa [/B]nimi dzieliła :lol:
  24. Skrzatusiu :loveu: wytrzymaj jeszcze chwilkę . Szczeniorek śliczny, co ci ludziska wyprawiają :mad:
  25. Lolciu :loveu: smacznego :evil_lol: tylko nie zjedz wszystkich ciasteczek od razu :diabloti: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2730/pict0211.jpg[/IMG] A tu zdjecie Lolusiowych pieluszek :lol:
×
×
  • Create New...