-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='Energy'] Edit:i tak "dohtor" nic nie pomoże, bo na to nie ma lekarstwa, już mnie nie bij:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nawet jak się znajdzie :cool3: /likarstwo/:cool3: i tak nie będę zażywać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='pom-pon']nie wiem co mnie przyciągnęło ale wiem że mnie wciągnęło, że tak powiem, na maxa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Kamień z serca, że nie tylko ja wsiąkłam :evil_lol: A już myślałam, że muszę "dohtora" jakowegoś wołać :diabloti:
-
Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!
ona03 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki, jest bazarek z olejem rybim i suszoną rybą może warto zakupić do hoteliku :lol: cena przystępna a korzyści dla tych bid mogą być ogromne. Jest pare sierotek dogomaniackich w Lwówku. http://www.dogomania.pl/threads/179696-Ryby-suszone-i-olej-rybi-tran-dla-starych-chorych-gA-odnych-suk-i-klaczy-do-17-02 -
[quote name='togaa']No i jesteś jego Chrzestną Mamą !!!!.:lol: To Ty [B]Budrysku[/B] wymyśliłaś tego[B] "LOLUSIA"[/B].;) Strasznie mi sie to imie nie podobało, a teraz nie wyobrażam sobie innego.[/QUOTE] A mnie właśnie to imię przyciągnęło na wątek :lol: [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=seagreen]Loluś :loveu: [SIZE=3]Loluś :loveu: [/SIZE][SIZE=5] Loluś :loveu: [/SIZE][SIZE=7] Loluś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=1][COLOR=#2e8b57]ale komuś odbiło :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=7][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=1][COLOR=#2e8b57]a[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='BUDRYSEK']a ja wpadam powiedzieć dzień doberek :)[/QUOTE] I [B]Budrysek [/B]odwiedziła [B]Lolcia [/B] czy wiesz jaki On teraz piękny:loveu::loveu::loveu: A było tak prawie rok temu [URL="http://img513.imageshack.us/my.php?image=dsc01288.jpg"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4525/dsc01288.jpg[/IMG][/URL]
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
ona03 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Wątek nadal nie przeniesiony [B]emdziołek [/B]dopilnuj tego !!!!!!! -
:loveu::loveu::loveu:[B][SIZE=4][COLOR=red]Lolinku :loveu::loveu: Ty mój Walentynku:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
A to czorcisko ile ma latek :evil_lol: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7333/dsc00241c.jpg[/IMG]
-
[quote name='togaa'][B] 17- scie ???? [/B]A u [B]Onki3[/B] na miesięcznych wczasach ubyło jej pewnie z [B]7[/B]...;) I dzięki za ew. nagrodę.!!!.Jest SUPER !!!;) [/QUOTE] Huraaaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi::multi::multi::multi: ta odpowiedź jest prawidłowa;) [B]togaa :evil_lol: nagroda jest Twoja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='Poker']13,5 latek czy nagrodą niespodzianką jest może Loluś??[/QUOTE] [B]13,5 [/B]to też nie jest prawidłowa odpowiedź ;) Nagroda ewentualnie może być taka jak piszesz :evil_lol: i [B]togaa [/B]jak dobrze mnie słuchała zna odpowiedź :diabloti: dostanie nagrodę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Energy']12??? Jakie nagrody?:cool3:[/QUOTE] [B]12 - [/B]to nie jest prawidłowa odpowiedź :cool3: Nagroda niespodzianka :evil_lol:
-
A teraz zagadeczka, ile latek może mieć ta psia"babeczka" ????? Nagrody przewidziane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5125/pict0245a.jpg[/IMG]
-
Neruś jak płacze to tylko za wolnością i swobodą którą wszystkie szpice uwielbiają. Ale musi się przyzwyczaić do domku i do ludzia :lol: i będzie dobrze :lol: On chyba nawet nie wie, jak bardzo dobrze może być w swoim domku :lol:
-
[B]pom-poniku :loveu::loveu::loveu: [/B] [B]togaa :cool3::cool3: i tak Cię lubię :loveu: [/B]
-
[B]Zuzliczku :loveu: [/B]masz jeszcze czas i siłę odwiedzać [B]Lolcia:lol: [/B] [B]Dziękujemy za odwiedzinki:loveu:[/B]
-
Proszę nic nie poprawiać w powyższym poście :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Winni muszą być :diabloti:
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tamiśka [/B]śliczna :loveu: ale do nowego domku może nowa fryzurka :evil_lol: -
Rozmawiałam przed chwilką z [B]Lolusiem :cool1: [/B] [B]5 m taśmy [/B]sobie zażyczył :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]pom-ponku :loveu::loveu::loveu: [/B][SIZE=1]taką najtańszą znajdź i przepraszam za marudzenie :oops: [/SIZE] [COLOR=red][/COLOR]
-
Wiedziałam, że jak coś wymyślę :diabloti: Mój mężuś zawsze się śmieje z moich pomysłów, albo wygórowanych wymagań :evil_lol::diabloti: [B]togaa [/B]do raportu, zameldować się ;) Różnica między taśmą a linką jest taka, że jak JPG się zaplącze, to taśma jest bezpieczniejsza i nie ściska tak mocno łapek. Ale to jest tylko moje zdanie ;)
-
[B]Lolciu :loveu: [/B]dopiero idę spać :evil_lol: wszystko dla Ciebie :loveu:, nawet bezsenne noce ;)
-
[quote name='pom-pon']JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA :evil_lol: zamawiam!!!!! :evil_lol: sobie możliwość zapewnienia Lolusiowi możliwości śmigania na smyczce automatycznej!!!!! Czy JPG ma jakieś preferencje co do koloru? Czy ma być to linka czy taśma?[/QUOTE] [B]togaa [/B]mówi, że się nie zna i mnie wysłała do tablicy :evil_lol: [B][COLOR=red]Kolorek taki pikny[/COLOR][/B] Taśma szer. około 1 cm, dłg. 8 m :crazyeye: nie wiem po co im tyle, toż [B]Lolcio [/B]w lesie się zgubi :cool3: U mnie chodził na 5m i nawet mu starczało, to może mu rzeczywiście wydłużyć ;) No i waga 10-15 kg. [B]togaa [/B]ale jak zgubisz [B]JPG [/B]na tych spacerkach to :mad: [B]pom-poniku :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Jaki wymęczony pychol na zdjęciu, będzie dobrze jak jest już w swoim domku :lol:
-
Właśnie miałam pisać do [B]togaa[/B] żeby to wyedytowała bo jak [B]pom-pon [/B] przeczyta to będzie smyczka :loveu::loveu::loveu: A przecież [B]Lolcio [/B]już tyle prezentów od Ciebie dostał :crazyeye: A [B]JPG [/B]szeleczki ma czerwone i w czerwieni mu tak ładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: