-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Ale [B]Loluś :loveu: [/B]jest przesłodki i jednym mlaźnięciem języka rekompensuje wszystkie trudy związane z jego pielęgnacją ;););) Prawda :mad::mad::mad: [B]togaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
-
Też byłam u [B]Koli, [/B]taka śliczna mordka :lol: Może ktoś odpowiedzialny się znajdzie, bo na taką adopcję trzeba się zdecydować i na 10000 % być pewnym, że da się radę i finansowo i czasowo. Nad[B] Lolusiem [/B]cały czas czuwają jakieś anioły, dlatego ta mordeczka taka szczęśliwa. :loveu::loveu::loveu:
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocy :lol::lol::lol: -
Klaudus podczytywałam wątek Mikusia, tak cieszyłam się z jego szczęścia na te ostatnie miesiące jego życia. Bo przecież wiadomo było, że latka swoje ma. Był szczęśliwy z Wami to jest pewne, a teraz pozwól mu odejść. Jak tam jest nie wiemy i chyba nie chcielibyśmy wiedzieć. Jest już spokojny, może zerka na nas i uśmiecha się. Taki śliczny był jego uśmiech i takim GO zapamietam.
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tami :lol::lol::lol:trzymaj się:lol:[/B] -
"Poproszę wszystkie kalendarze" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I zapraszam na [B]Lolciowy [/B]bazarek ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179682-Dior-Chanel-Gucci-i-ciuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-27-02-2010-godz-22-00[/URL]
-
Pirat - Ślepy staruszek bez oka odszedł za TM ['] :( !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek na Piracika również :lol: http://www.dogomania.pl/threads/179682-Dior-Chanel-Gucci-i-ciuchy-na-Lolcia-pieluchy-do-27-02-2010-godz-22-00 -
Neruś był przyzwyczajony do warunków zewnętrznych i chyba w domu jest mu za ciepło. Z czasem przyzwyczai się do temperatury w domu i się zaaklimatyzuje .:lol: Neruś masz domek nie rób numerów, bądź zdrowy. :lol:
-
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie można pozwolić żeby Bilonik rządził :mad: konsekwencje, konsekwencje , króciutko czorta na początek i będzie dobrze ;), bo jak się rozbryka :evil_lol:. Ale Bilonik jest młody piecho i da się ulożyć. -
Przyłączam się do prośby :lol::lol: chcielibyśmy się cieszyć razem z [B]Grallikiem :loveu:[/B]:lol:
-
Może napady drgawek maja związek z kapielą, może przewiało go. Wiem, że pies z takim futrem schnie ze 3 dni nawet suszony suszarką. Nie powinien po kąpieli wychodzić na zewnątrz w ten sam dzień. Może zamiast kąpać go, przetrzeć tylko gąbka zmoczoną, żeby nie moczyć skóry. Trzymaj się Nero.
-
[quote name='togaa']No właśnie,[B] Lola[/B] w całej swej wytworności....! Wiec sie nie dziwcie że głupio sie poczułam z bandą moich okłaczonych,podtytych i nie kąpanych latami psów... Lola to wielki świat a u mnie niziny społeczne.....Jak w życiu..[/QUOTE] Chyba nie tylko troszeczkę przesadziłaś :mad: [B]Lolcio [/B]jest najpiękniejszy w świecie :loveu: [B]Pepelek [/B]cudny diabełek :evil_lol: [B]Mikuś [/B]pełna kultura, jak na piesa prosto z ulicy przystało :razz: [B]Niunia [/B]delikatna sunieczka :lol: I [B]Królowa Togaa [/B]nad nimi Wszystkimi panująca :eviltong: [B]Lola [/B]zauważyła ich wyjątkowość i dlatego tak ładnie z nimi brykała po śniegu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Teraz to ja się wcale nie dziwię, że [B]Lolcio i Togaa [/B]są pod urokiem [B]Loli[/B].:loveu: Kiedy następny wyjazd ????;) Jadę z Rudą Maupą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakieś 600 km z hakiem mam do Ciebie :cool3: A jak Togaa mnie przechwyci w połowie drogi :razz: [B]Togaa :mad: [/B]pilnujemy [B]Lolcia z Energy.[/B]
-
[quote name='Energy']Oj nie wiem czy takie miejsce istnieje:cool3: A teraz Ona03 uciakamy obie:evil_lol:[/QUOTE] Masz jakąś kryjówkę ?????? :cool1: Już tydzień siedzę nad Lolciowym bazarkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idzie mi to jak nie powiem co :diabloti: [B]Loluniu [/B]chodź no tu i pomóż ;)
-
Piękny Bilon w Nowym Domku Dziękuję wszystkim za wsparcie Bilonika !
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wiadomo jak Bilonik się miewa :lol: -
Ooooooooo widzę, że [B]pom-pon [/B]pozytywnie zakręcona :evil_lol: na punkcie [B]Lolcia.[/B] [B] JPG :loveu: [/B]to ma szczęście, nawet panienki posażne do niego przyjeżdżają ;) I gdzie mu będzie lepiej. :cool3: Jak [B]Lola [/B]taka cudowna to poproszę zdjęcie :lol:, może z [B]Lolciem [/B]chociaż jedno jest ????
-
Piękny, uśmiechnięty [B]Grall :loveu: [/B] Bądź szczęśliwy piesku :loveu:
-
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Jak domkowi trudno przejechać 100 km :cool3:, i jeszcze nie zadzwonić, to nie jest prawdziwy domek. [B]Tamisia[/B] znajdzie ten najwspanialszy :lol: -
Jak cudnie, że Neruś ma "Ludzia" :multi: Tayga skąd Ty te domki bierzesz ????? :lol:
-
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
ona03 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
A kto ma odwiedzać wątek, jak "'PIES JEST W NOWYM DOMU " Wątek do dziś nie przeniesiony ????? Gdzieś wyczytałam, że [B]Gucio [/B]jest w schronisku i dlatego weszłam na wątek i spytałam o niego. Powinnaś chyba zmienić tytył wątku, jak tylko Gucio trafił do schroniska, kiedy to było ?????????? Weszłaś dopiero po moim wpisie, dlaczego ?????? Jak dla mnie za dużo znaków zapytania :shake: -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
ona03 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
I chyba musisz przenieść wątek