-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc "Psi Delikates" ;) [IMG]http://a.imageshack.us/img237/7283/dsc00319f.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img97/2005/dsc00320zt.jpg[/IMG] -
Ja baaaaaaaaaaaaaaaardzo przepraszam, ale goście mnie nawiedzili i muszę pilnować całą trójkę psiaków bo mają ochotę na jednego dwulatka :mad:. Termni 08.08 był nieaktualny z powodu festynu w Żywcu na którym bylo Stowarzyszenie i [B]togaa. [/B]Nowy termin nie ustalony :evil_lol:. A [B]Lolcio [/B]przykleił się do naszej córuni, która też odwiedza staruszków :evil_lol:. Nie martwcie się [B]JPG [/B]daje sobie radę, on wie do kogo się przykleić.
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]togaa [/B]link do strony [B]Salonu Psia Metamorfoza w Bielsku[/B] nie działa :roll:. A [B]Teodor [/B]wypiękniał po wizycie w salonie :lol:. Jak włoski zaczną odrastać to dopiero będzie piękniś :loveu:. -
[IMG]http://a.imageshack.us/img576/6131/pict0571a.jpg[/IMG] Yukkowy król [B]Lolcio I[/B] :loveu: [IMG]http://a.imageshack.us/img830/724/pict0572a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img828/8356/pict0565a.jpg[/IMG] Pańci posłanko jest lepsze :evil_lol:
-
Jesteśmy, jesteśmy ;),ciężko zapracowani :evil_lol: . Postanowiliśmy zrobić bazarek cebulowy ;) i [B]Lolcio [/B]pomagał mi w wykopywaniu cebulek kwiatowych /tulipany, żonkile, hiacynty, szafirki, przebiśniegi, krokusy i nie wiadomo co jeszcze :evil_lol: niektórych nie rozszyfrowałam :cool3:/ . Teraz schną. Może znajdą się chętni do ozdoby ogródka na wiosnę i [B]Lolcio [/B]zarobi na transport. Bo jak nie :evil_lol: to zostanie u mnie na zawsze :multi: hihihi.
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Teo[/B] u fryzjera ;) [IMG]http://a.imageshack.us/img64/6199/dsc00290ez.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img688/844/dsc00292jv.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img823/3636/dsc00295mm.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img819/4039/dsc00296r.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img835/8884/dsc00300.jpg[/IMG] -
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę , kosmetyka :evil_lol: [B]Leosia[/B] [IMG]http://a.imageshack.us/img135/3930/dsc00281v.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img827/8861/dsc00283t.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img844/8605/dsc00284j.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img594/4054/dsc00286lr.jpg[/IMG] -
Bo [B]Lolcio [/B]to trudny przypadeczek ;) Ty wiesz coś o tym i ja też wiem. Ciężko bedzie znależć kogoś, kto będzie chciał poświęcić mu czas, duuuuuuuuuużo czasu. Do mnie pieluszki i chusteczki doszły, ale to chyba [B]bubu [/B]zamawiała. Jedzonko też jeszcze mamy bo od początku mieszam [B]Lolciowi [/B]jego Acanę z Eukanubą [B]Czika[/B] żeby starczyło do końca pobytu ;) ale kiedy koniec :evil_lol: nie wiadomo ;). [B]Ula [/B]jak kapiel suni ????
-
[B]togaa [/B]:evil_lol: ale masz pomysły :evil_lol: A jak [B]Lolcio [/B]zasmakuje wakacji u [B]Energy [/B]z jej dziewczynami z wyższej sfery to nie będzie chciał przyjechać do mnie :cool3:. U mnie same chłopaki i jeszcze jeden chce [B]Lolina [/B]pożreć. Zaplaczę się jak [B]JPG [/B]nie będzie chcial przyjechać :placz:.
-
W niebie są nowe trzy aniołki... Tinka z maluszkami...
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zdążyły się nacieszyć życiem maluszki tak przykro :-(. I mamusia, ile ona musiała wycierpieć :-(. Pieniążki rozdysponujcie według potrzeb. -
W niebie są nowe trzy aniołki... Tinka z maluszkami...
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysyłałam pieniążki dla Leosia i dolożyłam 70 zł dla sunieczki i maluszków :) trzymajcie się. -
Psiaki cieszą się baaaaaaaaaaardzo i torby przeszukują :evil_lol:, najbardziej Ruda Maupa ale nie mógl uczestniczyć w powitaniu :cool3:. Czikuś raz, jak miał chyba rok skoczył do pańci ,tam jest ze 120 cm :crazyeye: szaleniec jeden. Od tamtej pory uważamy. Lolcio też był za barierką dlatego została osiatkowana, chciał pogadać z Ruda Maupą :evil_lol: A kuperek [B]Lolcia [/B]wcale nie pasuje do reszty ;), przód ma taki "Pudzianowaty" :evil_lol: napakowany a tył chudziutki, nóżki patyczkowate i łeb wielki jak wiadro :evil_lol:, jak mawia [B]togaa. I jest najcudniejszy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.[/B]
-
Leoś - od zbieraczki dzięki pomocy wielu ludzi znalazł DOM!
ona03 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Taka ślicznota z [B]Leosia, [/B]klonik [B]Lolcia, [/B]wyskrobię mu 30 zł i niech biegnie do domciu :):):) -
Znalazłam [B]Lolciowego [/B]klona w Pszczynie [IMG]http://images8.fotosik.pl/375/30a983685838526c.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188198-Leoś-od-zbieraczki-potrzebuje-natychmiast-dt-lub-ds...-Pszczyna[/URL]
-
Obiecała, obiecała i nic tu nie działa :mad:. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5775/dsc00261l.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7002/dsc00262v.jpg[/IMG] Śliczny ten [B]Teodorek[/B] tylko jak go oswoić. [B]Kado[/B] przepraszam, ja jestem blondi :evil_lol: jeżeli chodzi o wstawianie, ja tylko zakańczam.
-
[quote name='ick']A te kubraki to intuicyjnie- na odległość dla LOTKA SZYTE BYŁY... Opłacało się wygłada super!!! Sto lat jubilatowi życzę...a piłeczka też się podoba...pozdr.[/QUOTE] Witamy cioteczkę [B]ick :loveu: [/B]u [B]Lolcia. [/B]Kubraczki super, jakby ktoś zdjął miarę z [B]JPG :loveu:.[/B] Lolcio potrzebuje kubraczka bo nie ma wcale podszerstka tylko cieniutkie włoski i jak zmoknie to od razu jest cały mokry i trzęsie się z zimna. Taki delikatny ten Nasz [B]Lolcio.[/B] [B]Czikuś [/B]dziękuje za życzenia :loveu:.
-
[B]togaa [/B]skąd wzięłaś tego cudnego [B]Teodora :loveu:[/B]/takie poważne imię/. Podmieniasz [B]Lolcia :cool3: ???????[/B] Niech no on tylko się dowie to zaraz A4 pod prąd będzie biegł.
-
[quote name='kado']No nie...[B]Gadzinie[/B] już się w głowie poprzewala na pewno;) [B]Czikusiu[/B] 100 latek od cioteczki Kado:)[/QUOTE] Czikuś dziękuje za życzenia :loveu:. Gadzinie nic się nie poprzewalało, drugi dzień siedzimy w domku i się nudzimy bo leje. Żadnych gonitw, żadnych spacerków, pogoda kanapowa więc [B]Lolcio [/B] chrapie na kanapie :evil_lol:. Tak jak kiedyś [B]togaa [/B]ładnie powiedziała "to tylko biedny, chory piesek" i jak na niego czasami popatrzę z boczku to tak jest. Więc niech czasami ma odrobinę przyjemności ;).
-
Nieprawdaż, że w czerwonym mu do twarzy :evil_lol:. A teraz zielony :lol: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/610/pict0598a.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5310/pict0599a.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3783/pict0617a.jpg[/IMG] Patrolu ciąg dalszy ;) [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4786/pict0608a.jpg[/IMG] Jubilat Czikuś dostał piłeczkę, dziś kończy 7 latek :evil_lol: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7053/pict0606a.jpg[/IMG]
-
Oj [B]togaa[/B] :mad: grabisz sobie u [B]Lolcia[/B] wszystko mu powiem :evil_lol:. [B]Lolcio [/B] dostal od cioteczki [B]ick[/B] kubraczki na zimę, bardzo proszę prezentacja [B]modela[/B] :crazyeye: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4967/pict0586a.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3594/pict0587a.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7741/pict0589a.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8387/pict0593a.jpg[/IMG]
-
Oj [B]Pokerku [/B]nie pękaj :evil_lol: 13 lipca minął miesiąc a [B]togaa [/B]ucichła, chyba zapomniała ;) o gadzinie :loveu:. A gdzie teraz jesteście ???? Zimno tam, czy już cieplej :evil_lol: ???? [B]EVA[/B] ten zgubiony kolczyk był z bazarku na [B]Kacperka :loveu:, [/B]tak się cieszę,że się odnalazł.
-
Upał opuścił nas na dziś a było koszmarnie. Ale jak pada to jeszcze gorzej bo siedzimy w domu i spacerków mniej. I jak tu dogodzić ludziskom. Metek nie zauważyłam a oglądam wszystkie niespodzianki pieluszkowe bo wyłażą przeważnie w nocy i rano na tapetę :evil_lol:. Dupinkę wietrzy się super ale [B]Lolcio [/B]kocha leżeć na trawce, a w trawce łażą różne gadziny i wczoraj taka jedna wredna mrówa ugryzła go w :evil_lol: jajo aż zapiszczał. [B]Lolcio [/B]jest tak delikatny, że jak go coś ukąsi to biega dookoła i piszczy a ja za nim żeby sprawdzić co się dzieje . Normalny facet :evil_lol: panikarz ;).
-
[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6835/pict0368a.jpg[/IMG] [B]Loluś[/B] obgryza :cool3: wszystkie metki z zabawek i chyba je zjada bo jeszcze żadnej nie znalazłam :mad: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3516/pict0374a.jpg[/IMG] Ulubiony papeć zając [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1102/pict0369a.jpg[/IMG] [B]Lolcio[/B] baaaaaaaaaaaaaardzo zmęczony
-
Cichutko u [B]Lolcia [/B]chyba upały dają sie wszystkim we znaki. [quote name='Energy']Znalazł się kolczyk???Szkoda, że tego nie widziałam:diabloti::evil_lol: Cudowne zdjęcia psiaczków:loveu: A ja już nie mam gości :placz:[/QUOTE] Tak po prawdzie to za bardzo nie wysilałyśmy się podczas szukania zguby. Miałam dziwne uczucie, że sama się znajdzie i znalazła sie po 3 dniach w reklamówce z ciuchami. A było tak, Lolcio lub Cziko zahaczył pazurkiem o kolczyka, a że w tym uchu mam dwa :evil_lol: to jak dotknęłam ucha kolczyk był. Po jakimś czasie stanęło na drodze lustereczko i kolczyka nie było. [B]Togaa [/B]wspaniałomyślnie ;) podarowała mi piękny złoty kolczyk z trzema turkusikami, a teraz jak mój się znalazł chyba muszę zwrócić :cool3:. [B]Lolinek [/B]prawie całymi dniami się wietrzy. Do domu wcale nie chce wchodzić a wieczorem po spacerku to muszę siłą wnosić Gadzinę do domu.
-
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2398/pict0515a.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8528/pict0516a.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1865/pict0529a.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/334/pict0534a.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5972/pict0533a.jpg[/IMG]