Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='kado']Ciociu[B] pom-pon[/B] ta oferta dotyczy pieluch nr 4. Nasza mała też używa Bella Happy nr 5, czyli tych co Lolo więc się napaliłam na tą ofertę i doopa... :angryy: [B]Loluniu[/B] :loveu: pozdrowienia z kwarantanny opolskiej...Chorzy już wszyscy jesteśmy, tylko mała jak rus się trzyma :roll::multi:[/QUOTE] [B]kado :loveu: [/B]już dawno miałam spytać o zdrówko, ale grządki mnie wciągnęły :evil_lol:. Co za cholera do Was się przyplątała :cool3: przeganiamy ją :mad:. Co do pieluch to nie wiem ile [B]bubu [/B]płaci, ale chyba za paczkę 58 szt. około 45 zł. Pewna nie jestem, a używamy [B] Nr 5[/B] chociaż po najnowszych udoskonaleniach, to nie wiem czy nie przydałyby się mniejsze. [B]kado [/B]czy Nr 4 jest dużo mniejszy ????
  2. Tu to przyszła :cool3:, a do ogródka to nie łaska :mad:. Lolcio super pomaga, zwłaszcza na świeżo skopanych grządkach :evil_lol:, zapada się i muszę go szorować :evil_lol:. Sprawiedliwości to chyba nie ma ;), Krzyś mawia, że sprawiedliwie nie znaczy po równo :crazyeye:. I jeszcze dodam, że kolacyjki jadam zawsze po 22 :diabloti: jakoś wcześniej nie mogę zdążyć :evil_lol:. No chodź do tego ogródka [B]Energy, [/B]pokopiesz sobie :evil_lol:.
  3. Moja kolacyjka :multi: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/4192/pic0042a.jpg[/IMG] możecie mi zazdrościć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Lolcio[/B] :loveu: też uwielbia :evil_lol:
  4. Nikt nie odwiedza gadziny :evil_lol:. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1443/pic0030a.jpg[/IMG] Ukradł mi kłębek nici, którymi coś tam podwiązuję :evil_lol: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/454/pic0031a.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3251/pic0032a.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3459/pic0033a.jpg[/IMG] I nie odniósł na miejsce :mad: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2589/pict0297a.jpg[/IMG] .
  5. [quote name='togaa']No własnie; a propos jedzonka ! Iw[B]Onko3[/B] !!!! Nic nie mówisz, a ja tez na smierc zapomniałam! Przecież Lolo juz bez jedzonka, a ta Acana od [B]Smyku[/B] juz sie pewnie skończyła ????!!!!; czerwiec,lipiec,sierpień wrzesień...toz to wszystko już wszystko wyżarte! Ojejku, jejku...Przepraszam :oops:...[/QUOTE] Jakoś sobie radzimy ;) [B]Lolcio [/B] kocha podjadać z michy [B] Rudej Maupy[/B] :evil_lol:. Micha Rudzielca stoi na stojaku i Loluś staje przy misce i ryczy ta pięknie, że czasmi micha zjeżdża na dół. Niech się Lolinek nacieszy cudzym żarełkiem :diabloti: coś przecież musi jeść nie tylko śmietanę :diabloti:. Jak z bazarku kwiatowego będzie nadwyżka kaski, to zamówię mu jedzonko żeby miał na zimę :evil_lol:.
  6. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9272/pict0282a.jpg[/IMG] Jak to [B]Lolcia :loveu: [/B]karmią u tej onki :evil_lol: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1520/pict0284a.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8067/pict0285a.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1084/pict0287a.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/528/pict0289a.jpg[/IMG]
  7. Dziewczyny!!!!!!! pilnujcie bazarku, muszę wybyć na chwilkę :):):) na prawdziwy bazar :evil_lol:.
  8. [quote name='diuna_wro']a może by Lolusiowy ogonek szczypać często u nasady i samą końcóweczkę naciskać tak, aż będzie się ogonek nam wyrywał z palców, podobno wtedy wzmacniają się zwieracze odbytu. Ale poproszę Ciocię Pom-pon o konsultację, zanim zawyrokuję tę metodę....[/QUOTE] Wiem, że [B]togaa [/B]coś Lolciowi masowała, nie zdradziła mi tajemnicy ;) bo gadzina miał być u mnie słownie ;) jeden miesiąc :evil_lol:. Jakiś dłuuuuuuuugi ten miesiąc :crazyeye:. Dzięki za podpowiedź będę próbowała :lol:.
  9. [quote name='Energy']A może tak się poprawi, że nie będzie w końcu zasiurana...[/QUOTE] I wtedy nie będzie problemu z domkiem :evil_lol: [B]togaa [/B]go chętnie przygarnie bez pieluszki :multi:. Poprawę widać jak Lolcio po podniesieniu nóżki stawia ją i wtedy leci wiecej siurków, bo kiedyś to było kap, kap, kap. Ale on i tak nie wie, że sika :shake: tak samo kupencja. Leży sobie Lolcio na trawce a tu wyłazi coś, że tylko nos zatykać :evil_lol:. Dobrze, że powonienie mam dobre ;) to sprzątam od razu :diabloti:.
  10. [B]Energy [/B]nie obijać się :cool3: już na bazarek kwiatowy :evil_lol:. Wiem, że to co napisałam o siurkach Lolcia wywołało dużo radości, ale i tak w tej chwili on to robi bezwiednie. Poprawa jest taka, że nie kapie po kropelce jak kiedyś,tylko jest większa ilość wylana :evil_lol: w jednym momencie. W jakim stopniu jest to poprawa i czy będzie miał czucie wypowie się fachowiec [B]pom-ponik :loveu::loveu::loveu:.[/B] [B]kado :loveu: Lolito [/B]i reszta bandy zdrówka życzy :lol:. Ruda Maupa jest cudna i bardzo przeżywa pobyt [B]Lolcia[/B] i co ja mam zrobić :placz:.
  11. No to niezła z niej [B]Lady :evil_lol: [/B]tak rozrabiać ;). Trzymajcie się [B]Pokerki [/B]bo kto nas będzie pocieszał :oops:. A ja zakopałam się w cebulach :evil_lol:.
  12. Tak, tak [B]pomponiku :loveu::loveu::loveu: [/B]wykupuj dookoła hektary i sadź, sadź, sadź :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]dzielnie mi asystuje podczas wykopywania reszty roślinek, czasami podniesie nóżkę. Najpierw leci parę kropelek a później to już ciurkiem. Chyba Twoja kuracja [B]pomponiku :loveu:[/B] daje wstepne efekty.
  13. [B]Energy [/B]chłopaki udają, że ich nie ma obok siebie :evil_lol:. Jak tylko spojrzą w swoją stronę od razu odwracają wzrok. [B]moni12 [/B]to nie jest tak, że nikt go nie chce tylko właśnie chodzi o te możliwości i to jest najtrudniejsze. Bo [B]Lolcio [/B]potrzebuje opieki przez całą dobę i jak to pogodzić z codziennością, pracą, rodziną, wakacjami.
  14. Zapraszam na bazarek również dla [B]Fado :loveu:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192234-Loluś-zaprasza-do-ogródka-do-19.09.2010[/URL]
  15. Loluś zaprasza na bazarek... [url]http://www.dogomania.pl/threads/192234-Loluś-zaprasza-do-ogródka-do-19.09.2010[/url] Ruda maupa za żelazną kurtyną... [IMG]http://a.imageshack.us/img375/4383/pict0249am.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img688/6733/pict0248a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img714/1540/pict0251a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img267/2599/pict0187a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img843/9314/pict0190a.jpg[/IMG]
  16. Jak [B]Lady [/B]dzisiaj się czuje pod czujnymi oczyma :evil_lol:. Przestała broić ?????
  17. [B]Cebulkowy Pomocnik Lolcio :loveu:[/B] [IMG]http://a.imageshack.us/img299/4418/pic0015a.jpg[/IMG] Muszę pilnować żeby nic nie pomieszali :evil_lol: [IMG]http://a.imageshack.us/img709/3724/pic0016av.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img337/3485/pic0019a.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że ktoś coś kupi :mad: bo inaczej zostanę tu na zawsze :evil_lol:
  18. [quote name='Anja2201']Mam pytanie czy Loluś może używać tylko pieluch które nosi teraz ? Bo mam paczkę (27 pieluch ) z jedynki , jest mi nie potrzebna , może Lolusiowi by się przydała . Wiem , że to nie dużo , ale jak się przyda to proszę o adres , wyślę .[/QUOTE] Dziękujemy bardzo za chęć pomocy. Pieluszki dla Lolcia były bardzo długo testowane na nim, ponieważ gad :loveu: jest bardzo żywiołowy. Jak pieluszka będzie za mała to obetrze on sobie klejnociki :evil_lol: i całą resztę, jak będzie za duża to pogubi niespodzianki ;), które tam produkuje i sikawką obleje wszystko co napotka na drodze swoich szaleństw. Obecnie używamy Happy bella Nr 5 i w tej chwili firma Bella bez konsultacji z nami :mad:ulepszyła /ich zdaniem/ pieluszkę, poszerzając pasek na brzegu pieluchy i teraz to ja testuję w którym miejscu zrobić dziurkę żeby pielucha dobrze leżała na brzuszku i pleckach. Rozmiar pieluszki jest obojętny jak piesek nie chodzi i może lepiej będzie podarować pieluszki takiemu czortkowi, niż ponosić koszty przesyłki, jak nie jesteśmy pewne czy pieluszka zda egzamin u Lolcia. Nawet jest taki potrzebujący :lol:. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180640-POMOCY!Potrzebne-leki-pampersy-karma-light-kaska-dla-cierpiącego-Nico[/URL] Bardzo, bardzo dziękujemy za chęć pomocy ale same przyznacie, że przyjmowanie czegoś z czego nie zrobi się użytku mija się z celem. A są inni, którzy chętnie skorzystają tej pomocy.
  19. Mój bazarek cebulowy też będzie, dziś poczyściłam część cebulek, jutro reszta jak się uda :evil_lol:. Potem tylko posegregować, policzyć i lecimy. Dziś nawet popatrzyłam na ceny cebulek w sklepie żebym nie wyleciała jak Filip :evil_lol: [IMG]http://a.imageshack.us/img188/9775/pict0043ak.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img21/7324/pict0044a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img442/8950/pict0045ad.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img444/4287/pict0047a.jpg[/IMG] To zdjęcie to chyba jeszcze z października, z pirwszej wizyty Lolcia u nas [IMG]http://a.imageshack.us/img718/6307/dsc00071p.jpg[/IMG]
  20. Przez okno wygląda się superasto :evil_lol:. [B]Pokerku [/B]jesteśmy cierpliwe i wierzymy, że [B]Lady [/B]w końcu zrozumie jak lady :evil_lol: powinna się zachowywać. Ostatnio Cziko i Lolcio poburkują na siebie przy miskach, ale jak tupnę nogą to od razu jest spokój ;).
  21. Jak nic ten śliczny [B]Pomponik [/B]:loveu: podmieniony :evil_lol:.
  22. Oczywiście, że [B]Poker :loveu: [/B]jesteś Nasza :evil_lol: i bardzo prosimy o linki do tymczasków [B]Pokerkowych [/B]i bazarków zostawiać u [B]Lolcia [/B]bo gdyby nie [B]kado [/B]to byśmy z dużym spóźnieniem trafiły do Lady. Dziś na kolację mieliśmy kaszaneczkę, a [B]Lolcio [/B]jest wielkim jej smakoszem. I jak wyczuł, że na stole stoi talerz jeszcze pełny, odstawił koncert przy stole patrząc błagalnym wzrokiem to na mnie to na stół, oblizując się przy tym :evil_lol:. Aż musiałam zadzwonić do [B]togii [/B]niech sobie posłucha gada. Dostał odrobinkę, coś się śpiewakowi należało ;).
  23. :cool3:Oj [B]Pokerku, [/B]ja ostatnio mało wchodzę na dogo i dlatego tak późno jestem :oops:. Też skromną dyszkę wysupłam. Teraz możesz sobie wyobrazić co mam w domu izolując cały czas [B]Lolcia [/B]i [B]Ruda Maupę.[/B] Czasami mi ich żal bo nie mogą przebywać ze mną równocześnie.
  24. [B]togaa[/B] ja też tak potrafię :evil_lol: [IMG]http://a.imageshack.us/img405/1449/pict3940a.jpg[/IMG] [B]Smyku[/B] popierdółka wyprzytulana :loveu: ta gadzina nie da o sobie zapomnieć jak tylko przechodzę obok niego nadstawia się do miziania ;) [IMG]http://a.imageshack.us/img843/4506/pict0055a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img225/4541/pict0053a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img84/5830/pict0049a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img17/4926/pict0048ab.jpg[/IMG]
  25. Kochane Cioteczki już jesteśmy po długiej przerwie. Wszyscy wrócili z urlopów to teraz ja poproszę o urlop niekoniecznie od [B]JPG[/B] :evil_lol: [B]togaa[/B] zarezerwuj domek w Ondraszku :evil_lol: [B]Pokerku[/B] :loveu::loveu::loveu:[B]Loluś[/B] uśmiecha się i rozwiewa wszystkie Twoje smutki [IMG]http://a.imageshack.us/img228/7135/pict0030aa.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img63/540/pict0031ai.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img693/7784/pict0032az.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img683/731/pict0038a.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img651/5674/pict0040au.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...