Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Coś jeszcze z [B]togowego[/B] ogródka [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9357/pict0497a.jpg[/IMG] Pepelek :lol: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4934/pict0514a.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1363/pict0519a.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2373/pict0526a.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1631/pict0531ay.jpg[/IMG]
  2. [quote name='kado']Bo [B]Lolino[/B] to byłby najszczęśliwszy, gdyby miał Was wszystkich razem przy sobie:) Oj tak, tak [B]togaa [/B]wynajmuję domek w ogródku :evil_lol: A za [B]togą[/B] ,to ja nie wierzę,że gadzina nie tęskni...[/QUOTE] Tęskni tylko nie ma czasu tego okazać tyle się dzieje. Chwilowo przerwa w oszczędzaniu pieluch, w nas takie temperatury, że zmuszeni jesteśmy siedzieć w domu. Jak dalej tak będzie to zejdziemy do piwnicy :evil_lol:. Wszystkie futra leżą na kafelkach i chrapią. Jedzenie zaczynają po godz. 19.
  3. Dziś [B]Lolcio[/B] był bardzo markotny, albo z powodu pogody /35 stopni/, albo teraz do niego dotarło gdzie był i gdzie jest jego [B]togaa[/B]. [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8952/pict0500a.jpg[/IMG] I Nasza Gadzina w całej okazalości ;) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1095/pict0513a.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/833/pict0520a.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3489/pict0528a.jpg[/IMG] [B]togaa[/B] dopiero teraz widzę, że też masz co podlewać :evil_lol:
  4. Oj [B]Pokerku[/B] a komu trafi się klon :cool3:. Strzygłam i goliłam, aż złoty kolczyk zgubiłam :mad: i czołgałyśmy się z [B]togą [/B]po trawnikach za zgubą :mad:. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6898/pict0494a.jpg[/IMG] Golenie [B]Niuni[/B] ;) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/668/pict0503a.jpg[/IMG] A teraz [B]ukochany Pepelek togii[/B] odwieczny rywal [B]Lolcia[/B] :evil_lol: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9343/pict0512a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7120/pict0509a.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2627/pict0505a.jpg[/IMG]
  5. Wróciliśmy wczoraj w nocy a Lolcio myk na swoje /moje/ łóżeczko i do spanka. oj [B]togaa[/B] :oops: sama wiesz jaka jest [B]Gadzina :loveu:[/B] nie można go nie kochać. Nie wiem czemu tak się do nas przykleił ;) a my do niego :evil_lol:. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2/dsc00253uo.jpg[/IMG] Śniadanko [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8198/dsc00259wt.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4901/dsc00252wm.jpg[/IMG] Czekam na Wujcia ;)
  6. [B]Śliczny Bamboszku :loveu: [/B]jak się cieszę :multi: powodzenia.
  7. Oj tak, tak, przynajmniej z metr dwadzieścia :evil_lol:. [B]Pomponik :loveu:[/B] cudności, poszczęścilo się chłopakowi, [B]taaaaaaki domek :multi:[/B] na kanapach pozwalają posiedzieć :evil_lol:.
  8. Właśnie miałam zrobić bazarek lawendowy a tu brak czasu na wszystko. A [B]Lolcio [/B]wcale nie jest smutny właśnie znalazł sobie kumpla :evil_lol: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3176/pict0321a.jpg[/IMG] z takim samym temperamentem :diabloti: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3831/pict0322a.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3770/pict0323ae.jpg[/IMG] żaden nie chciał odpuścić :cool3: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3222/pict0324a.jpg[/IMG] dziewczynka też była ale nieosiągalna :mad: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5774/pict0326a.jpg[/IMG]
  9. [B]togaa[/B] to już ostatnie dwa lawendowe zdjęcia i już jej nie ma :evil_lol: ścięłam wszystko. A minki to Lolcio trzaskał do pszczółek bo latały nad główką i wkurzały niemiłosiernie. A Lolcio nie lubi owadów :evil_lol:. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2756/pict0349a.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9341/pict0350a.jpg[/IMG] A teraz [COLOR="#2e8b57"][SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][B]LOLCIO Kaktusowy :evil_lol:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1876/pict0355a.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/303/pict0356a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7131/pict0359a.jpg[/IMG]
  10. [B]Pokaż się Pomponiku :loveu::loveu::loveu: czekamy niecierpliwie ;).[/B]
  11. [B]togaa[/B] dobrze napisałaś;) jak wróci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE="4"][FONT="Book Antiqua"][COLOR="#dda0dd"][B]Ciąg dalszy Pachnącego Lolcia[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1001/pict0336a.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4876/pict0338a.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1467/pict0339a.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3868/pict0340a.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3083/pict0342a.jpg[/IMG]
  12. [B]Derek[/B] w najlepszym domku, a[B]Pokerek[/B] to już chyba myślami gdzie indziej ;) Cudnego urlopu i wracajcie szczęśliwie [B]Pokerki[/B] :lol:
  13. [SIZE="5"][FONT="Book Antiqua"][COLOR="#dda0dd"]Lawendowy Lolcio [/COLOR][/FONT][/SIZE] uśmiecha się do swoich Cioteczek [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2373/pict0331a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4653/pict0332a.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3020/pict0333a.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6379/pict0334a.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9046/pict0335a.jpg[/IMG]
  14. [quote name='kado']I jak tam [B]Lolo[/B] skapnęło [B]Ci [/B]coś pięknoto z grillka smacznego? ;) Od cioci kado masz wspaniały kawał tortu z urodzinek [B]Karolci[/B] ( 1 roczek) :)[/QUOTE] Jak [B]Lolcio [/B]przewróci oczętami to wszyscy miękną i jak tu mu nie dać :evil_lol:. Ale nie tak od razu, musi sekundę poczekać /w ramach szkolenia/ i podczas tej sekundy pojawił się chyba dawny [B]Lolcio. [/B]Zadarł nosek do góry, wyszczerzył zębole i była w nim złość, strach i bardzo dziwne zachowanie. Miał ochotę na kogoś burknąć ale nie mial na kogo. Bo przecież Pańciu jest fajny i wrócił teraźniejszy Lolcio już spokojnie czekający. [B]Lolcio [/B]zagadka był chyba psem ulicznym, który musiał o wszystko walczyć i czasami to powraca. [B]Karolciu wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjj na te pierwsze urodzinki :):):)[/B] A na torcik to wszyscy sie skusimy :evil_lol:. [B]Energy [/B]nie podoba Ci się kosa :evil_lol:. Za kosę w Przemyślu dostaliśmy 5 zł rabatu u weta ;).
  15. [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8946/pict0308a.jpg[/IMG] Ciekawe co to będzie ;) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/954/pict0309a.jpg[/IMG] Może coś mi się dostanie :cool3: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8256/pict0310a.jpg[/IMG] No dajcie troszkę :mad: byłem grzeczny :evil_lol:
  16. [B]Pokerku Derek [/B]będzie na wyciągnięcie ręki :):):) a to jest bardzo dużo.
  17. Śliczna królewna z Dusi. Dobrze Pokerku, że masz urlop nie będzie czasu rozpamiętywać :):):)
  18. [B]togaa [/B]za tego indianina to masz :mad: A wujcio właśnie dowiedział się do kiedy ma wakacjować [B]Lolcio[/B] i zrobił wielkie gały :crazyeye:. Na spacerki Lolcio chadza rano z wujciem, wieczorkiem ze mną. Wczoraj wieczorkiem wzięłam się za podlewanie ogródka bo susza okrutna. Skończyłam o 21.30 i padnięta wołam Lolcia do domku a on nie pójdę i w nogi do bramki. Ze trzy podejścia zrobiłam a Lolcio strajk, do domu to on nie pójdzie co najwyżej na spacer. I o 22 wyciągnął mnie z domku bo przecież nie zaśnie bez spacerku. Więc spacerki są wtedy :cool3: kiedy ktoś :evil_lol: ma na nie ochotę ;).
  19. Prosę Pani troskę mnie tu karmią ;) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5084/pict0290a.jpg[/IMG] Tylko taki jeden :cool3: mi podkrada :mad: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6359/pict0293a.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3743/pict0300ak.jpg[/IMG]
  20. Ja czekam, aż się [B]togaa[/B] wkurzy i przyjedzie na kontrolę :evil_lol: a tu nic :cool3: JPG w kwiatkach [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1222/pict0286a.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2659/pict0288a.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2447/pict0305a.jpg[/IMG]
  21. [B]Pokerku [/B]po Twoich postach to wszystkie się zaryczymy ;). [B]Dusieńka [/B]już szczęśliwa :loveu: w nowym domku jak kota zaakceptowała, będzie dobrze. Pakuj się pakuj i na urlopik :lol:
  22. A kolor jakiś konkretny :roll: tego lakieru :evil_lol: [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5071/pict0283a.jpg[/IMG] [B]togaa [/B] [B]Lolcio[/B] pędzi do Ciebie ;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4236/pict0280a.jpg[/IMG] Lolcio na trasie z Czikiem
  23. [B]Lolcio[/B] przywiózł sobie pogodę to się wietrzy :eviltong: i jeszcze parę zdjęć bo mi [B]togaa[/B] kontrolę naśle :evil_lol: [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5899/pict0272a.jpg[/IMG] Lolcio i podeptany kot :mad: [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7098/pict0273a.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4409/pict0275a.jpg[/IMG] Trasa Lolcia ;) [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1162/pict0277a.jpg[/IMG]
  24. No proszę worek się rozwiązał ;), przecież mówiłam Pokerku, że do lipca to z 5 domków się znajdzie. Ale fajnie, że Derek będzie na oku ;)
  25. Kochane Lolciowe wielbicielki zdjęcia miały być wczoraj ale w dzień zaniemógł Cziko i dziś pół dnia biagaliśmy po doktorach. A wieczoram tak dogo mulilo :mad: zobaczymy dziś. [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1378/pict0259a.jpg[/IMG] Lolcio poderwał sobie nową Dużą Kudłatą :evil_lol: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3258/pict0262a.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3103/pict0264a.jpg[/IMG] I jeszcze jedną :evil_lol: a co ;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/8572/pict0267a.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/5977/pict0269a.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...