Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]Loluś siuśmajtek ;) [/B]pięknie dziękuje cioteczce [B]taks [/B]za szeleczki :lol: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5116/pict0196.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6995/pict0325a.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/528/pict0289a.jpg[/IMG]
  2. Witaj [B]kado [/B]u[B] Lolusia, [/B]jak to dobrze, że JPG ściąga nowe dogomanki :multi:. Każda pomoc potrzebna na dogo, tyle tych sierotek. A Lolcio cudo ;), [B]togaa [/B]prosimy o nowe zdjęcia :cool3:.
  3. [FONT=Book Antiqua]Berciku :loveu: trzymaj się "malutki" spokojnej nocki [/FONT]
  4. Czesiulku co u Ciebie ?????
  5. Oj Skrzatulku dawno mnie tu nie było, zdrowiej szybciutko. Może gdzieś czeka domek tylko jeszcze o tym nie wie.
  6. [quote name='togaa'][B]Onkom3[/B] dziekuje pieknie za wstawienie zdjęc.... [/QUOTE] [B]Togaa [/B]przecież wiesz, że my dla [B]Lolcia :loveu: [/B] wszystko :evil_lol:. Co z amorami JPG ??? wywietrzały mu już, czy nadal moknie pod płotem:mad:.
  7. I ja trafiłam do Czesia :) śliczny kudłacz może i jemu się poszczęści i domek się szybciutko znajdzie :)
  8. Opalanko :evil_lol: Magnolia śliczna :lol: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1197/dsc00092a.jpg[/IMG] Golasy ;) [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/6605/dsc00094ay.jpg[/IMG] Nasz zakochany amant :loveu: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/843/dsc00096af.jpg[/IMG]
  9. Jak nasz Pomponik :loveu: szczęściarz się czuje, kudełków mu troszkę narosło ???? Jak zdróweczko, wszystko się zagoiło ????
  10. [B]togaa :evil_lol: [/B]ale masz oko, ja dopiero dzisiaj zobaczyłam;) a to jest jego ulubiona zabawka zwana "dziób-dziób", jak pada to słowo Cziko się zaczarowuje :evil_lol:. A koncert się rozkręca ;).
  11. Lolusiu :loveu: ja też mam nową fryzurkę :) Twój kumpel z wakacji Cziko :evil_lol: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8785/pict0464a.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5833/dsc00089ah.jpg[/IMG] [B]Lolcio :loveu:[/B] [B]w nowej fryzurce :lol:[/B]
  13. Jestem ciekawa czy ktoś zauważył, jaki szczęśliwy jest nasz [B]Loluś :loveu: [/B]na tym filmiku. Taki szczęśliwy, uśmiechnięty pychol w zabawie z [B]Mikusiem.[/B] I gdzie mu będzie lepiej, żeby tylko [B]togaa [/B]mogła liczyć na jakąś chwilową pomoc. Albo wolne raz w tygodniu ;), albo Lolcio :mad: przestań siusiać w pieluchy.
  14. [B]Lolcio[/B] :loveu: tak zasuwa z tym papciem po śniegu, aż trudno uwierzyć, że kiedyś nie chodził. Super, że ARKA pomogła Lolciowi przy zakupie wózka. Czy wspomaga też Lolcia przy zakupach pieluch czy jedzonka ???? Bo Lolcio to już gwiazdor nie tylko dogo ale i ARKI mogliby pamiętać o nim i podratować czasami finanse biednego posiurańca :lol:.
  15. Bomba :loveu:bomba :loveu: ale co za bomba oby więcej takich :multi:. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, Pomponiku Ty psi szczęściarzu ale Ci się trafiło :multi:. A ja bywam czasami niedaleko Mrągowa ;).
  16. Oj tanitko nie dość, że dałaś Pomponikowi nowe życie biorąc go na zabiegi i opiekując się nim :loveu: to jeszcze domek się szykuje :multi:. Jesteś cudna :loveu::loveu::loveu: a Pomponik to szczęściarz, fulllllllll wypas na tymczasie ;). Trzymam kciuki za decyzję :lol:.
  17. Togaa czyżby Lolcio miał kitkę ????? To fryzjer potrzebny na już :evil_lol:
  18. Pozdrowienia z Koziej Górki przesyła JPG,Pepi i reszta :) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/849/dsc00085a.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/286/dsc00084a.jpg[/IMG] Jak Wam zazdroszczę wycieczek ;)
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/105933-maleńki-Puszek-po-wypadku-szczęśliwy-w-swoim-domu[/URL]!! Znalazłam Pepelowy wątek :)
  20. A to ukochany Pepelek [B]togaa[/B] też sierotka dogomaniacka
  21. A teraz [B]najpiekniejszy Lolo Kudłacz :loveu:[/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9226/dsc00080ri.jpg[/IMG]
  22. Sępienie w porze obiadowej :evil_lol: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4932/dsc00079ab.jpg[/IMG] Sępienie w kuchni :mad: [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7708/dsc00074az.jpg[/IMG]
  23. Piękny Bosmanek :loveu: na nowych zdjęciach. Czy ludziska tego nie widzą :cool3:.
×
×
  • Create New...