Jestem ciekawa czy ktoś zauważył, jaki szczęśliwy jest nasz [B]Loluś :loveu: [/B]na tym filmiku.
Taki szczęśliwy, uśmiechnięty pychol w zabawie z [B]Mikusiem.[/B]
I gdzie mu będzie lepiej, żeby tylko [B]togaa [/B]mogła liczyć na jakąś chwilową pomoc.
Albo wolne raz w tygodniu ;), albo Lolcio :mad: przestań siusiać w pieluchy.