-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Zepsuta Psia Ławka :mad: Widząc Lolcia mnikę :loveu: nie chciałabym być w skórze tego co ją zepsuł :evil_lol: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/899/dsc00187ik.jpg[/IMG]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piątkowe zdjęcia Lili z USG ,przepraszam, że z takim opóźnienie:oops: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3029/dsc00181oy.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6051/dsc00182sy.jpg[/IMG] -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
ona03 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[B]Bambusku :loveu: [/B]ale wieści :multi: szybciutko limuzyna niech podjeżdża :evil_lol: -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lucyfcia']Hmm,... dziwne zwyczaje, doprawdy.[/QUOTE] [B]lucyfcia[/B] w pierwszym poście jest adres e-mail na adopcje- bielsko, możesz również napisać PW do [B]bubu [/B]lub [B]togaa.[/B] Jeżeli są w tym momencie na necie, na pewno będziesz mogła się skontaktować z nimi. Przecież nikt nie siedzi non stop przed komputerem. -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lilunia [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7740/dsc00171al.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4858/dsc00172pg.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6969/dsc00175d.jpg[/IMG] Jedzonko w saszetkach [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4571/dsc00176vn.jpg[/IMG] -
[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8498/dsc00161g.jpg[/IMG] ciąg dalszy wylegiwania :evil_lol: zmiana pozycji ;) [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9230/dsc00162ws.jpg[/IMG] Kot Dudi jest cierpliwy ;), ciekawe czy Loluś też :evil_lol: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1815/dsc00163go.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4817/dsc00156p.jpg[/IMG] Jedzonko Lolcio już ma [B]JOSERA[/B] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/92/dsc00158w.jpg[/IMG] Nudy :crazyeye:, jak to ???? [B]togaa[/B] nie zaplanowała Dnia Dziecka :mad: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5497/dsc00159eh.jpg[/IMG] Lolcio :loveu: wyleguje się po śniadanku
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza Lilunia [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/828/dsc00166og.jpg[/IMG] -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6305/dsc00155rz.jpg[/IMG] Kroplówka na kolanach -
[quote name='Poker']psiaki anetek są po prostu wzruszające, cudowne. Ciekawe czy Loluś kiedyś "wyrośnie " z pieluchy?[/QUOTE] Od anetek to [B]Jeżynio [/B]mi zapadł w serducho. Jakiś czas temu miałam nadzieję, że Lolcio pokona pieluchę :mad:, ale po takim czasie to nie wiem. Lolinku wstawaj na niedzielny spacerek, masz tyle smyczek do wyboru :evil_lol:
-
Niechciany prezent - z kanapy do schrony.Pipi oczarowała DT. Zostaje .
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Czarnulka usmiecha się do Cioteczek :) -
Brzusio [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5571/dsc00105df.jpg[/IMG] Plecki [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5917/dsc00104vb.jpg[/IMG]
-
[B]Evelko[/B] pieluchowa prezentacja [B]Lolinka[/B]:evil_lol: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6751/dsc00111ql.jpg[/IMG]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4240/dsc00138gg.jpg[/IMG] -
[B]Smyku[/B] dla Ciebie [B]Lolito [/B] :loveu: w paradnych szeleczkach :evil_lol: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5255/dsc00148h.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4899/dsc00149hf.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4453/dsc00136ox.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1/dsc00150ep.jpg[/IMG] Lolcio się pasie :evil_lol: [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6035/dsc00145s.jpg[/IMG]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Liluni, o jej stanie napisze togaa. [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/5609/dsc00139z.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3881/dsc00140l.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4240/dsc00138[/IMG] -
Niechciany prezent - z kanapy do schrony.Pipi oczarowała DT. Zostaje .
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/448/dsc00119oq.jpg[/IMG] Pipi na badaniu [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2479/dsc00120xe.jpg[/IMG] -
Kudłaty CZESIO .ADHD. Trudna adopcja ale zostaje w DS
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Czesiu wszyscy o Tobie zapomnieli, pokazuj sie cioteczkom :) -
Bardzo proszę Cioteczki JPG w całej okazałości z szelmowskim uśmieszkiem :evil_lol: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4654/dsc00125un.jpg[/IMG] Mniam, mniam [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6266/dsc00127hb.jpg[/IMG] Mam go :evil_lol: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5708/dsc00131jy.jpg[/IMG]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jeszcze jedno zdjęcie z wczoraj [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9075/dsc00122vf.jpg[/IMG] A jak dzisiaj, togaa jak Lilusia zniosła kroplówki ????