Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Wczorajsza kroplówka Lilusi [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5756/dsc00121br.jpg[/IMG] A teraz chyba są na następnej ...
  2. Pipi pokazuj się, może ktoś Cię zauważy, pomoże .....
  3. I jak Czesio z kotami, dogaduje się ????
  4. [quote name='tanitka']płasko na Mazurach? tam tylko górki i dolinki prawie jak na żywiecczyźnie ;) Pomponowi się tam podoba, jest zadowolony i mówi, że zostaje :). To samo chciałam napisać, jakie płasko :mad:, musze koniecznie zabrać togaa na Mazury :evil_lol:
  5. Zdjęcia od togaa z wizyty u weta Kroplówka [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6907/dsc00117sb.jpg[/IMG] Kroplówka [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8638/dsc00114p.jpg[/IMG] Gdzie to nas wsadzili ;) [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9459/dsc00112bs.jpg[/IMG]
  6. [quote name='togaa']:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] [B]togaa [/B]co z maluchami ???? będą leczone ??? Biedne maleństwa taki start w życie, banerek by się przydał dla szorściaków.
  7. togaa to Twój pierwszy piesio wyadoptowany dlatego tak trudno Ci się rozstać z banerkiem. Ale Pomponik już szczęśliwy :loveu: niech w niepamięć odejdą dredy, schron i całe to jego złe życie. Dzięki tanitce znalazł się ktoś, kto go pokochał i piesio szczęśliwy. A my może kiedyś wybierzemy się na Mazury :evil_lol:
  8. Jaki Pomponik :loveu: szczęśliwy na moich kochanych Mazurach :loveu:. Pomponiku wymieniamy banerek na inną sierotkę.
  9. Dusia wtulona w swoją kanapę cudna :loveu:. A Wrocławiankom życzę jak najmniej wody i duuuuużo słonka :)
  10. Obraz cudny :multi: tylko link nie działa ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185963-piękny-koci-obraz-dla-Małej-Maxa-i-innych-do-5.06[/URL] może teraz - działa :) [B]Lolciowe Ciocie :) [/B]jak dobrze, że jesteście bezpieczne :)
  11. [B]Pokerku [/B]jak u Was ??? Bezpiecznie ???? A nowa rezydentka superasta :), maluchy mają to do siebie, że na wszystkich z zębolami, nie ważne czy ludź czy większy piesio :evil_lol:.
  12. [quote name='togaa'][B]kado[/B], jestes bezpieczna.? Ta 7 metrowa fala jaką zapowiadają.....Straszne...[/QUOTE] [B]Lolciowe Cioteczki [/B]jak tam u was ??? bezpiecznie ???? [B]kado ???[/B] [B]popmpnik [/B]- jak Częstochowa ??? [B]Pokerku [/B]- jak Wrocław ??? Aż strach włączać wiadomości, trzymajcie się. A [B]Lolinek[/B] dalej moknie, czy już przestało padać ???
  13. [quote name='togaa'][B]Ona3,[/B] dołujesz nas na dobranoc totalnie....[/QUOTE] Siebie też, ale może ten paproch z oka w końcu wypłynie. Buzialeczki dla Lolcia i dobrej nocki
  14. Brak słów :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź[/URL]!
  15. Zuzliku najważniejsze, że byłaś z Nim i przy Nim przez ten czas, bądź silna, Bercik już na zawsze szczęśliwy .....
  16. A ja już dziś wpłaciłam 30 zł za 3 m-ce, wcale tyle nie musi być w tym hoteliku ;) może wcześniej dać nogę do super DS :evil_lol:.
  17. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185419-Psia-moda-by-taks/page3?[/URL] [B]togaa [/B]obiecany link :)
  18. Jak cudnie oglądać szczęśliwe psiaczki, Pomponiku :loveu: jakie Ty masz szczęście, że jesteś tam gdzie jesteś :multi:.
  19. [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][COLOR="#2e8b57"][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Rozpieszczony JPG :evil_lol:[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7213/dsc00102al.jpg[/IMG]
  20. Skrzatulku jak smutno, jest Ci dobrze tam gdzie jesteś ???????
  21. Jakąś dychę miesięcznie wyskrobię dla Bambo-ślicznoty ;)
  22. Śliczny Czarnulek, cosik wyskrobię :)
  23. [FONT=Book Antiqua]Zuzliku, Berciku Wszyscy jesteśmy i będziemy z Wami bądźcie silni........[/FONT] [FONT=Book Antiqua][/FONT] Konto R mam
×
×
  • Create New...