-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[B]ihabe :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B]jesteś cudna !!!!!!! Ale [B]togaa[/B] to cwaniara :evil_lol: zwinęła chłopakom zabaweczkę :cool3:, jak tak można, tak ładnie sie bawili :evil_lol:. A [B]Lolcia [/B]dupinka w pieluszce śliczna ;).
-
[B]Togaa [/B]Ty lepiej napisz jakie to schronisko :evil_lol: bo co niektórzy zawału dostaną ;). [B]Lolcio [/B]pewnie chrapie zmęczony, buzialeczki dla księciunia :loveu:.
-
[B]Lolciuniu :loveu:[/B] kochany, biedroneczko Ty moja :evil_lol: w czerwonym Ci najładniej :evil_lol:. [B]Togaa[/B] :cool3: podstaw mu jakiś stoleczek pod ten plotek, nóżki go zabolą jak długo będzie czekał :evil_lol:. Jak pielucha, sprawdza się obcinanie brzegu ????
-
[B]Energy[/B] :evil_lol: no może troszkę mi się przytyło :evil_lol:. Ratunku !!! jakas baba mnie ciągnie :mad:, teraz to ja się nie dziwię, że Loluś tak chętnie zmienił samochód, toż to był horror :mad:. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9550/pict0221a.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3710/pict0222a.jpg[/IMG] Tu z telefonem przy uchu :evil_lol: [B]togaa[/B] sprawdza czy aby na pewno przywiozę [B]:evil_lol:[/B] [B]Lolcia [/B] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2489/pict0224a.jpg[/IMG] ..
-
[B]Lolciu :loveu: [/B]słoneczko, gdzie ja Ciebie wywiozłam, dupinka Ci zamarznie w tym śniegu wracaj :evil_lol: szybciutko u mnie cieplej :evil_lol:. Po rozstaniu z [B]Lolciem [/B]zjadłam pudełko ptasiego mleczka, opakowanie michałków, kamyczki, dwa opakowanie paluszków krakersowych i trzy czekolady w tym jedna od [B]Poker :loveu: [/B]dostałyśmy na pocieszenie :evil_lol: i nic mnie nie pocieszyło :mad:. [B]Pokerku [/B]dziękujemy, ja zapomniałam o wszystkim z wiadomego powodu :evil_lol: a [B]togaa [/B]to chyba nie może nacieszyć sie gadziną. [B]Loluś :loveu: [/B] jesteś najsłodszy :loveu::loveu::loveu:. Zdjęcia z sobotniego spacerku przed wyjazdem zostawiłam na deserek :evil_lol:. [B]Lolciowi[/B] nie spodobała się ani Gęsiareczka ani gąski :evil_lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3830/pict0213a.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4481/pict0214am.jpg[/IMG] Sam nie wiedział co ma o nich mysleć :crazyeye: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3075/pict0215a.jpg[/IMG] Błagalny wzrok :evil_lol: Prosę Pana :evil_lol: ratunku :evil_lol: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1860/pict0217a.jpg[/IMG] AŻ zaczął uciekać i za karę chciał mnie oplątać smyczą :mad: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/905/pict0218a.jpg[/IMG] ...
-
[B]Dudi [/B]koci bandyta :mad: jest śliczny z tym plaskatym pyszczkiem :evil_lol:. [B]Lolciowi [/B]najbardziej u mnie brakowało kolesia, nie miał z kim poszaleć po grządkach :evil_lol:. Jeden za duży, drugi za mały :evil_lol: co to za towarzystwo :cool3:. A co dziś Lolcio -psi ideał :evil_lol: spsocił ???? [B]togaa [/B]jak minęła noc bez kłoty, bardzo smutno ????
-
Ruda Maupa nie odwiozła Lolcia bo delektowała się domkiem tylko dla siebie :evil_lol:. Nikt mu nie zamykał drzwi przed noskiem, nie wyganiał, nie zabraniał ;), nareszcie wolność :evil_lol:. A w domku pozostały jeszcze inne zwierzątka :roll:, czarna kotka, którą zawsze ganiał Lolcio. Nie wiem dlaczego przyczepił się akurat do niej. Nie miała prawa przebywać w zasięgu wzroku gada :cool3: bo robił wrzask i gonił ją pozostawiając w spokoju inne koty -Pixi /kolorowa/ i Tigerka. [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4499/pict0231a.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7157/pict0233a.jpg[/IMG] Ślimaczki :evil_lol: tych gadzina nie chciał ganiać :mad:. [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1141/pict0236a.jpg[/IMG] motylki, które zjada Pixi i dlatego jest taka kolorowa :evil_lol:. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5756/pict0199a.jpg[/IMG] I nad tym wszystkim panował [B]Patrolowy Loluś[/B] :evil_lol: [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9195/pict0183a.jpg[/IMG] .
-
Dzieciom :evil_lol: życzymy kolorowych snów :lol:. A teraz [B]Lolito[/B] szczęśliwy w swoim :evil_lol: samochodzie. [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1480/pict0232a.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7157/pict0233a.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8884/pict0234a.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1064/pict0235a.jpg[/IMG] No ile mam czekać :cool3:, może byśmy w końcu pojechali :evil_lol:
-
[B]Poker :loveu: [/B]działa jak błyskawica, sunie wymieniają się w locie :evil_lol: niesamowite. A ja jak zwykle spóźniona ;).
-
. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9437/pict0226a.jpg[/IMG] Skąd ja ja znam ???? [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/841/pict0227a.jpg[/IMG] Dlaczego uciekła :crazyeye: muszę ja dogonić :evil_lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/405/pict0228a.jpg[/IMG] Mam Cię :multi:/ale błysk w oku :evil_lol:/
-
Szkoda [B]Lisia :(, Lolcio [/B]miał więcej szczęścia. [B]moni12 , [/B]przecież już dawno [B]Energy :mad: [/B]nazwała mojego Czikusia '' starym indianinem'' :cool3:. Muszę coś wymyslić na jej laski :evil_lol:. [B]Lolusiu :loveu: [/B]gdzie jesteś gadzino, jakoś tu pusto :roll:.
-
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lisiu :( tak smutno, wszyscy się starali, nie udało się. Śpij spokojny już (*) -
[quote name='Energy']Oj u Togii? Kiedy pojechał, cieszył się? Ona03 będziesz tęsknić za gadem pewnie...:glaszcze:[/QUOTE] Ja za gadem :cool3: w życiu :evil_lol: wtulił się w [B]togę [/B]:loveu: i miał nas w nosie. Ja mu dam wakacje :evil_lol: niech no on tylko przyjedzie, będzie kopał grządki aż się będzie kurzyło :evil_lol:, wykopie wszystkie tulipany ;) jak będzie chciał wrócić niewdzięcznik jeden :mad:. [B]Energy [/B]gdzie są Twoje tulipany :evil_lol:.
-
Tyle razy przekładałyśmy powrót[B] JPG[/B] i [B]Lolito :loveu: [/B]już u [B]togii [/B]idę sobie ...pospać :placz::placz::placz:.
-
[quote name='moni12']Zgadzam się z tym na 1000%. Ona03 czy Ty doczepiłaś ten warkocz yorusiowi?:evil_lol:[/QUOTE] No wiesz [B]moni :cool3: [/B]u nas wszystko naturalne :evil_lol:. Za część pieniążków z bazarku badylkowego :evil_lol: [B]Lolcio [/B] zakupił sobie jedzonko :evil_lol: 2 wory ACANA light :) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1410/pict0165aq.jpg[/IMG] i właśnie sprawdza czy aby dobre :roll: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9679/pict0170a.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2751/pict0171a.jpg[/IMG] ..
-
Jak samochód otwarty [B]Loluś[/B] pierwszy wsiada :evil_lol: i nie ważne czy ma pieluchę czy nie :cool3:. On koooooooooooooocha jeździć :evil_lol: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/6166/pict0158a.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5580/pict0159az.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2554/pict0161a.jpg[/IMG] .
-
Oczywiście :evil_lol:, że na tym wątku [B]Lolcio[/B] :loveu: jest najpiękniejszy :cool3:, może nie jest najgrzeczniejszy ;) [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/944/pict0173af.jpg[/IMG] Kawę pija tylko z filiżanek :evil_lol: [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2205/pict0178a.jpg[/IMG] Trochę burczy na kłota ;) [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8871/pict0180a.jpg[/IMG] Czasami śpiewa :roll: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3020/pict0181a.jpg[/IMG] I uwielbia ciasteczka :loveu: ...
-
Sznaucerowata Lady już w nowym , cudownym domku!!!
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przez tego [B]JPG :loveu: [/B]taaaaaaaaaaaakie :evil_lol: zakończenie mnie ominęło. Gratulacje [B]Poker[/B] wytrwałości, udało się :multi: a było ciężko :evil_lol: ukłony :lol:. -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lisku :loveu: zamawiałam ostatnio ręcznie malowane szeleczki, obrożę i smycz dla swoich psiaków u taks :loveu: i ona pieniążki za to przeznacza dla Ciebie :loveu:. Bubu pieniążki przekaże Ci togaa, trzymaj się Lisku cioteczki jak zwykle niezawodne przybywają :lol:. -
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
ona03 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Liseczku :) pokazuj się cioteczkom sierotko. -
[B]togaa [/B]'' kłota'' jest śliczna :loveu:, musimy wymyslić jej imię ;) bo jak do niej się zwracasz :evil_lol: chodź tu kłota :evil_lol:. Dziewczyny wymyślajcie :lol: plissssssssssss ;).
-
[quote name='kado']Mizianko [B]Lolito:loveu::loveu::loveu: [/B]w ten depresyjny dzień:shake:[/QUOTE] [B]Lolito :loveu: [/B]wymiziany reszta też :evil_lol:. Cóż za depresja :mad:. U nas słoneczko cały dzień więc sadziłam tulipanki, nie wiem kiedy skończę :evil_lol: a Lolito grzał dupcię na słoneczku ostatnie promyczki, u [B]togii [/B]cały czas leje jak on się przestawi na te mokradła ;). W nocy mieliśmy przymrozek musiałam szybko chować donice z kwiatami. [B]togaa [/B]jak tam Twoja ''kłota'' musimy jej wybrać imię bo taka bezimienna ;). Jak Loluś będzie się do niej zwracał :evil_lol:. A może już domek jest na oku, kotek poszedł a koteczka została i jej smutno. Może załóż jej wątek to poszukamy domku :lol:. I dawaj zdjęcia ''kłoty'' też chcemy na nią popatrzeć.
-
[quote name='ihabe']och jakiz piękny będzie Twój ogród na wiosnę;-))) Ciekawe czy moje roślinki wykiełkują;-))) Loluś------- buziakiiiiiii[/QUOTE] Niech no tylko spróbują nie wykiełkować :mad: to jak je [B]trzasnę :evil_lol: [/B]jak mawia [B]togaa :evil_lol:.[/B] Ale , ale dziewczyny [B]Smyku [/B]:loveu: dokazuje :multi: na [B]Lolciowym :loveu:[/B] bazareczku :multi:.
-
[quote name='Poker']trudno, poczekam. Mam nadzieję,że mąż mnie z manelami nie wyrzuci z domu.[/QUOTE] Nie wyrzuci ;) nie wyrzuci ;). U mnie też zawalone manelami dla [B]togii :roll: [/B]i jeszcze mam gdzie spać :evil_lol:. [B]Togaa [/B]szykuj garaż, piwnice, strych :evil_lol:. U nas nieśmiało wychodzi słoneczko, idziemy z[B] Lolciem[/B] sadzić pozostałe tulipany, jest ich ponad 200 :evil_lol: reszty to nawet nie liczę :evil_lol:. Zima nas zastanie ;).