-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
W tę niedzielę nie dam rady, ale w przyszłą chyba tak :placz:.Przeciągam jak tylko mogę ;).
-
[quote name='Iv_']Dobry wieczór ;):loveu: Zostałam zaproszona na dynie i muchomorki, a tu widzę lipa i nie ma :niewiem: to co ja mam oglądać :placz: :eviltong: :cool3:[/QUOTE] Witamy nową wielbicielkę [B]JPG :evil_lol:.[/B] Cierpliwości ;) wszystko jeszcze rośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak wyrośnie będą zdjęcia ;).
-
:evil_lol:Ja bardzo przepraszam :cool3: [B]togaa [/B]mnie ewidentnie inwigiluje :mad: to jest karalne. Coś tam nabazgrałam o muchomorkach :evil_lol: ale one jeszcze nie wyrosły :cool3: trzeba poczekać :evil_lol:. A u nas leje od soboty i skąd tu brać zdjęcia, dynki też dochodzą :evil_lol: jeszcze troszkę za miękkie :evil_lol:. Więc zdjęć ni ma :evil_lol:. Ale są już wszystkie wpłaty z badylkowego bazarku i możemy rozliczyć :). Lolcio pakuj się
-
[B]Lolita z Lolciem [/B]razem by się dogadali, ten gad też tylko spacerki, ogródek w domu nie chce siedzieć. Miejsce na którym Lolcio zajada śmietanę :evil_lol: to legowisko Rudej Maupy. Jak Lolcio chce tam sobie poleżeć / a chce cały czas :evil_lol:/ to przykrywam czymś ;) bo przeciez gad leje :cool3:. I tak latam to przykrywam to odkrywam w zależności, który chce sobie poobserwować teren. A widać wszystko i bramkę i ulicę, Lolcio to kocha :evil_lol: i przed spaniem, chociaż już ciemno jest musi sobie z pół godzinki poleżeć i postróżować :evil_lol:. Oj [B]togaa[/B] nie wiem, chyba musisz przebudować dom, on musi stróżować :evil_lol:. [B]Kado [/B]Rudzielec wymiziany, on to kocha, czasami ładuje się na moje kolana i muszę go czochrać, ale spać nigdy nie chciał z nami. Jak był malutki to ciągnęłam go do łóżka w nocy a on zwiewał. Bardzo niezależna natura :evil_lol:. I w kałużę też nie wejdzie, omija szerokim łukiem, za to śnieg to jego królestwo. Zimą prawie nie wchodzi do domu :evil_lol:. Powrót Lolcia nie wiem kiedy, co prawda nazbieraliśmy pieniążki na benzynę, ale [B]Lolcio :evil_lol: [/B]taki rozwydrzony, że teraz muszę go temperować jakiś czas, przecież nie oddam nie wychowanego gada.
-
A temu [B]Kado [/B]to nie za dobrze się powodzi ;) tak się rozwalać :evil_lol: i to do zdjęcia :evil_lol:. Nowa umiejętność się przyda do bazarków ;) bo mój ostatni to klapppppa na całego :cool3:
-
Sznaucerowata Lady już w nowym , cudownym domku!!!
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[B]Lady [/B]rozrabia, chyba musi mieć ludzia na wyłączność ;). Na pocieszenie dodam ;), że gada [B]Lolcia [/B]strzygłam ostatnio w kagańcu :mad: inaczej łapki też miałabym fioletowe :evil_lol:, kłapie gadzina na lewo i prawo jak ktoś zbliża ręce do jego tylnych łapek, chyba jeszcze uraz powypadkowy. -
[quote name='Evelka']Chciałam Wam tylko powiedzieć, że Cioteczka [B]Taks [/B]jest po prostu [COLOR=darkorchid][B]NIESAMOWITA[/B][/COLOR]!:loveu: Nie dość, że zgodziła się zrobić szeleczki dla Iskierki, to powiedziała, że zrobi je za darmo, no i jeszcze okazało się, że już DZIŚ je wysłała!:crazyeye: Łzy wzruszenia popłynęły mi po twarzy... Naprawdę... A Iskierka 28 IX ma I urodziny, więc dostanie wspaniały prezent!:multi: [COLOR=green]Jeszcze raz ogromnie DZIĘKUJEMY cuuuudownej [B]Taks[/B]!!!![/COLOR]:loveu: [COLOR=black]A przy okazji, oczywiście proszę o porządne wymizianie Lolusia:loveu:[/COLOR][/QUOTE] Cieszymy się razem z [B]Iskierką :loveu:[/B] też będzie się jej miękko spało:multi:. [B]Loluniu :loveu:[/B] miziany od rana do nocy :evil_lol:. [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Zapraszam na bazarek na Lolusiowe pieluszki[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193398-Kostium-buciki-dla-Lolusia-do-04.10.2010[/URL]
-
Właśnie trwa bazarek szeleczkowy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192916-obroże-szelki-smycze-na-3-cele-do-27.09[/URL] może coś podpasuje, Lolciowe są superaste :multi::multi::multi:. Może ktoś jeszcze się skusi :)
-
[B]Kochana taks :loveu::loveu::loveu: Lolcio :loveu: [/B]pięknie dziękuje za gratisowe szeleczki :multi:. Miękko mu będzie w nich spać :multi::multi::multi:. [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9654/pict0084a.jpg[/IMG] .[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7515/pict0115a.jpg[/IMG] .[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1190/pict0117a.jpg[/IMG] .[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3268/pict0097a.jpg[/IMG] .[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3316/pict0105ap.jpg[/IMG] .
-
Troszkę za bardzo się wiercił :evil_lol:. [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3268/pict0097a.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3316/pict0105ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3292/pict0107a.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7515/pict0115a.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1190/pict0117a.jpg[/IMG] .
-
[B]togaa [/B]a Ty to chyba upominasz się o [B]Lolcia :evil_lol: [/B]jeszcze troszkę poczekaj na gadzinę. Jakiś czas temu zauważyłam, że szeleczki [B]Lolcia [/B]są przetarte, ponieważ gadzina w nich sypia to muszą być miękkie. A jak miękkie, to tylko [B]kochana taks[/B] :loveu: może zrobić na specjalne zamówienie :evil_lol:. Napisałam do niej PW w czwartek, a w piątek już szeleczki leciały do nas. W poniedziałek odebraliśmy przesyłkę :multi: od listonosza. Zobaczcie, ona musiała w nocy chyba szyć, żeby gadzina mogła ''gacie'' nosić. I czy on nie ma szczęścia do ludzi :loveu:. Dostał dwie pary mięciutkich szeleczek, zupełnie gratis :multi: [B]taks :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy[/B]. A za chwilkę model pokaże się w nowych szeleczkach :evil_lol: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9654/pict0084a.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6199/pict0087a.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/580/pict0089a.jpg[/IMG]
-
Przez ten bazarek na nic czasu nie mam, biedny [B]Guziczek, [/B]a może już nie.
-
Kochane moje :loveu: nie jest tak tragicznie z tą pieluchą, po prostu trzeba się przestawić ;). U mnie [B] Lol :loveu:[/B] lata z gołym :evil_lol: tyłeczkiem jak nie pada, pieluszka tylko w nocy, a w nocy się nie wierci, śpi smaczniutko :evil_lol:, więc czy te pieluchy są beeeeeeeeee okaże się jesienią jak będzie siedział w domku. Zobaczymy co dalej :lol:. Kiedy [B]Lolcio [/B]:loveu: wraca nie wiem :evil_lol:, jakoś nie możemy się rozstać :diabloti:.
-
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
ona03 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[QUOTE=tayga;. Biały?? Albo jakiś inny fajny krzaczek... albo iglaczka kupię. Biały, duży i pachnący dla Fuksia :loveu:, a że na bazarku nie wystąpił, będziesz musiała wziąć w gratisku. -
Głuchy Fuks - ofiara człowieka - odszedł za TM :(
ona03 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tayga trzymaj się, widać tak miało być, zaznał u Ciebie dużo dobrego i to jest najważniejsze. Biegaj Fuksiu już szczęśliwy... Bzy mam jakie tylko zechcesz, zapraszam. -
[quote name='moni12']Cioteczki o ile nic nie pokręciłam to potrzebne są pieluchy w starej wersji happy nr .5 bella . jutro zadzwonie do przedstawiciela bell. który przyjezdza do mnie do sklepu i zapytam czy maja jeszcze takie na hurtowni.[/QUOTE] Właśnie o takie chodzi, byłoby super ale i tak za dużo nie uda nam się kupć, [B]Stowarzyszenie [/B]chyba nie będzie miało na większą ilość kasy. No i wszędzie ta kasa kurka wodna, dobrze, że cebulki schodzą jak świeże bułeczki ;).
-
[quote name='Energy']A może w związku ze zmianą pieluch mają gdzieś jeszcze stare w magazynie:roll:może by sprzedali taniej, bo chyba zwykle są zamawiane u producenta ? Dobrze pamiętam czy coś pokręciłam:cool3:[/QUOTE] Nic nie pokręciłaś :evil_lol:, ale [B]kado [/B]też nie pasują te nowe, więc chyba będzie więcej chętnych ;). To gdzie masz te tulipany :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
-
[quote name='pom-pon']aż z ciekawości podjadę dziś do reala, bo u mnie w gazetce było że dotyczy też tych pieluch junior [URL]http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/[/URL][/QUOTE] [B]Lolcio Szczęściarz :loveu: [/B] przesyła buziale, tyle cioteczek martwi się o gada :evil_lol:. Na mojej wsi ;) nie ma reala :evil_lol:, nie mogę sprawdzić :evil_lol:.
-
[quote name='kado']Te nowe / wg mnie/ są za szerokie. Szybko zsuwają się z brzusia i jak to mówi mój mąż ...robi się bałda m-dzy nóżkami. Dzisiaj już raczej nie wyjdziemy, bo panna Malinowska smacznie podchrapuje:sleep2: ...pogoda wymarzona do spania, taka pochmurna dżdżysta ...ale jutro na pewno wskoczę do apteki i oblookam co i jak:)[/QUOTE] [B]kado [/B]ani mi się waż wychodzić z domu :mad:, bo napuszczę Lolcia na Ciebie :evil_lol:. Masz się kurować, pieluch jeszcze parę zostało, a później będziemy dumać ;).
-
bico :lol: ja też ryczę jak wszystkie, a nie po to tu wlazłam :oops:. Musimy być dzielne dla nich wszystkich :loveu:. Berciku :loveu: Zuzliku :loveu: zawsze było, a teraz :oops:. Chciałam przeprosić za długą nieobecność, przywiozłam sobie Lolinka :loveu: 13 czerwca i nie ogarniam wszystkiego, jeszcze chwilkę pobędzie i jedzie do BB, muszę się nim nacieszyć :lol:.
-
Dzięki, kochana jesteś, [B]togaa [/B]już prawie wszystkie wypróbowała i te z Belli były najlepsze, ale udoskonalili. A jak Wam pasuje udoskonalenie, czy może jedziecie na starych zapasach ????
-
Ło matko kochana, ależ Was dopadło :evil_lol: zdróweńka życzymy :loveu::loveu::loveu:. [B]togaa [/B]też potwierdziła, że Nr 4 za małe, a 4+ nie ma jak wypróbować. [B]kado [/B]będziesz naszą specjalistką od pieluch :evil_lol: może wiesz jakie jeszcze mają podobny do Happy Nr 5 rozmiar i kształt. Teraz najbardziej przeszkadza ten pasek pod brzuszkiem, który poszerzyli. Dla Lolcia troszkę nie bardzo pasuje, ale obserwuję go dalej, czy siusiak nie wylezie.