-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]Filutku jak najszybciej domku Ci życzę, a Cioteczkom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/dieren5Fgelukwens08.gif[/IMG] -
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku DZIEWCZYNKI :evil_lol: i nie tylko ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/2525257EHappy2525255FHolidays2525255FVintage2525255FTopper2525255FRM.gif[/IMG]
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[COLOR="#8b0000"][SIZE="3"][FONT="Book Antiqua"][B]Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/2525257EHappy2525255FHolidays2525255FVintage2525255FTopper2525255FRM.gif[/IMG] -
[COLOR="#008000"][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][B]Wszystkiego co najlepsze w Nowym 2011 Roku[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/T2GoBearsRainbowHNewYear2Dvi.gif[/IMG] [COLOR="#2e8b57"][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][B] Lolusiu kochany zasypało Twoją trasę patrolową :evil_lol:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6034/pict0037a.jpg[/IMG] Ruda Maupa pozdrawia ze swojej górki ;) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1379.snc4/163125_1375544928588_1830787637_734170_39908_n.jpg[/IMG]
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Wreszcie przyczłapalam ;). Kłota z [B]Koksią [/B]fotka cudna, tylko je poczochrać :evil_lol: po tych brzucholkach. -
Oj [B]ihabe :loveu: [/B]niezłe masz już stadko :evil_lol: to ile ich jest ???? Prosimy o zbiorową fotkę, jest to możliwe :evil_lol:.
-
[quote name='Kateczka']a co to za akita :) widzę, zę mój rudy nie jest jedynym fanem Taksowych wyrobów :)[/QUOTE] Na obroży i smyczy są pięknie namalowane akitki, tylko fotograf się "spsuł" :evil_lol: albo aparat :evil_lol:. Akitek Amai Bakira;) [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/880/pict0032t.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8305/pict0034o.jpg[/IMG] Naprawili się :evil_lol:
-
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B]Wesołych Świąt[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] Moje czorty dostały piękne prezenty :multi: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2821/pict0007ak.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3476/pict0008al.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5969/pict0013aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8674/pict0019at.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1379.snc4/163125_1375544928588_1830787637_734170_39908_n.jpg[/IMG] .
-
Niestety :placz: ani papcie, ani szczeniorek, ani nawet zdjecie nie jest moje :evil_lol:. Ukradzione :roll:. A u mnie wiosna :evil_lol: właśnie zakwitł mi [B]grubosz drzewiasty[/B], tzw. [B]drzewko [/B][B]szczęścia[/B] :multi:. [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/1015/pict0005ak.jpg[/IMG] I jeszcze w doniczce z fuksją, która wisiała całe lato na czereśni wyrosły dwa dąbczaki :evil_lol:, już mi drzewa w doniczkach rosną :evil_lol: co to będzie dalej ;). Oczywiście przesadziłam je do doniczek i wiosną pójdą do ogrodu, gdzie znajdę miejsce na dwa dęby :evil_lol:.
-
[B]Lolitku :loveu: [/B]co Ty na takie papucie, zeżarłbyś z ochotą :evil_lol: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs616.snc4/59679_133078653407375_121362841245623_175388_2630505_n.jpg[/IMG]
-
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]Wesołych Świąt,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000]uśmiechu na każdy dzień Nowego Roku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000] [COLOR=purple]Lolusiowi, [/COLOR]jego wielbicielom i wszystkim futrzastym.....[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#008000][URL="http://smajliki.ru/smilie-715720167.html"][IMG]http://s10.rimg.info/59c15b53fcc0ba5a7dbf50937d0e7c07.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
-
To ja moglam sobie szukać niebieskich :evil_lol: jak [B]Lolcio[/B] już zawędził, a chciałam wzywać laski [B]Energy [/B]na pomoc w poszukiwaniach, we trzy obskoczyłyby szybciutko dom i okolicę :evil_lol:. [B]Togaa :evil_lol: [/B]a Ty szukaj różowych świnek, są u mnie w szafie :evil_lol:. Oj Lolcio, Lolcio aleś namieszał.
-
A cóż ten [B] Lolcio [/B]tak się kokosi po fotelach, nie za dobrze mu ;). [B]Lolito :loveu: [/B]wybacz, nie wiem gdzie jest drugi papuć ;), tak go schowałam :evil_lol:, że nie znajdę :evil_lol:. Nawet porządki przedświąteczne nie pomogły :cool3:.
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Filutek musi poznać człowieka, żeby się otworzyć, a do tego potrzeba czasu. Oj Filutku daj sobie pomóc. -
[quote name='Smyku']Iwonko , jak tulipanki nie zakwitną to o następny bazarek poproszę .[/QUOTE] Jak nie zakwitną to już nikt nie kupi u mnie kwiatków :placz:. [B]kaduniu [/B]ja dopiero posadzilam malinki w listopadzie. [B]togaa [/B]a może Agnieszka która robiła bazarek malinkowy ma soczek ??? A teraz zapraszam na bazarek [B]Pokerkowy, [/B]miała wstawiać tu wszystkie linki i co :mad:. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198273-By-Amisia-mogła-chodzić-popatrz-za-3-zł-na-zwierzęta-z-mojej-podróży.Do-23.12.g.22[/URL]
-
I ja trafiłam do kudłatka Misia, będzie dobrze, tyle cioteczek przybyło :)
-
Coś tu [B]togaa [/B]nakłamała :evil_lol:, bo futerko było moje oczywiście /tak się fajnie w nim odśnieżało :evil_lol:/ dopóki [B]Lolcio[/B] go nie przywłaszczył :cool3:, a paputki to mojej córci, ale już z nich wyrosła :evil_lol:. [B]Lolcio[/B] już załatwił 2 paputki zajączki, te co ciąga z [B]Mikusiem [/B]to były pieski, też chyba dostał 2, zostały jeszcze ładne różowe prosiaczki :evil_lol:. Powoli wszystko mi wywozi do BB, może się przeprowadzę ;). A wypina się Lolcio pięknie, żeby chociaż jednego bobka wystękał :cool3:.
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B]Filutku [/B]popraw się, bo nie będzie szansy na lepsze jutro. -
No proszę i [B]kado [/B]wędruje z [B]Lolciem :loveu: [/B]tak go rozreklamujemy, że od razu DS się znajdzie :evil_lol:. [B]togaa [/B]Twój [B]Niko[/B] nie działa ;). Gadzina to pewnie już śpi, miziaj go togaa miziaj :evil_lol:.
-
Jak mi miło :) i Lolciowi, że będzie z Tobą wędrował :evil_lol:. [B]Smykuś [/B]śynuś ładny chlopak, na tulipankach też będzie się wylegiwał :evil_lol:, jak wyrosną :evil_lol:, bo jak nie to mi się dostanie :evil_lol:. Idę szukać swojego avatarka, kiedyś miałam ale dogo mi zwinęło :evil_lol:.