-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
ona03 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
No tak :) były kudłatki, były golaski, teraz czas na gładko:evil_lol:włose. Troszkę odmiany nie zaszkodzi, a [B]Lisiczka :loveu: [/B]śliczna, tylko niech zostawi kłota w spokoju ;). -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Od [B]Pokerka :loveu:,[/B] to one migusiem szorują do domków, która następna Pokerku??? żal byloby to zaprzepaścić :evil_lol: nie każdy ma taką rękę ;) do wydawania piesów :loveu:. [B]Koksuniu :loveu: [/B] szczęścia w nowym domku :lol:. -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokaż się maluszku cioteczkom :) -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak dobrze widzieć szczęśliwe piesy, czas kibicowałam [B]Liluni :loveu: [/B]podczas choroby i później. Malutka poszczęściło Ci się ;), a najlepsze jest to rozrabianie, ja bym nie chciała mieć grzecznych piesów :evil_lol:, ktoś musi rozrabiać :evil_lol: od razu weselej ;). -
[B]togaa [/B]dzisiaj bardzo zajęta ;), troszkę pomogę :) [B]Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne "Dla Braci Mniejszych"[/B] ul.[B]Folwark 8, 34-300 Żywiec[/B] [B][COLOR=#999999]KRS:[/COLOR] [/B][URL="http://www.zumi.pl/2087451,Stowarzyszenie_Humanitarno-Ekologiczne_%22Dla_Braci_Mniejszych%22,Zywiec,firma.html#"][COLOR=#2a80d8][B]0000324731[/B][/COLOR][/URL]
-
Nikogo jeszcze nie zauroczył [B]Rudzielec :), [/B]tak się zastanawiam dlaczego on nie dostał pilota ;) po takim zabiegu chyba się należy ;).
-
[quote name='jambi']o Energy zdjęcie wstawiła,aż sie przestraszyłam co jej sie tak pies rozjaśnił, a to jak rozumiem piesa Filo?[/QUOTE] Ja też pomyślałam, że dziewczynki [B]Energy [/B]posiwiały :evil_lol:, dawać zdjęcia :mad:.
-
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B]Lunko :) [/B]wypatruj swojego domku :) -
[quote name='Smyku']Oneczko po ostatnim tygodniu w pracy poruszam się lotem niskopodłogowym . Iwonko , sukces , wyłazi mi z ziemi coś zielonego[/QUOTE] Jak to wyłazi :evil_lol: o tej porze roku, nie ma prawa :evil_lol:, zakop to natychmiast :evil_lol:. Oczywiście żartuję, u mnie też tulipanki pozwoliły sobie wyjść i hiacynty mają już kwiatostany nad ziemią :crazyeye:. Nie wiem co z nich wyrośnie ;). [B]togaa :mad: [/B]a kto marudził, że Lolciowi tak piknie w loczkach :cool3:, jak pilna potrzeba to zapraszam, oskubiemy gada jak się da :evil_lol: i resztę ferajny też.
-
[B]Grallik [/B]już rok w nowym domku, a może jakieś zdjęcia, informacje o nim, myślę, że jest więcej osób, które chętnie zobaczą uśmiechnietego [B]Grallika :). [/B]Czy można na to liczyć ????
-
[quote name='Smyku']Przelatuję ukochać moje skarby .[/QUOTE] Oooooooooooooo :evil_lol: a jakie linie lotnicze :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]długowlosy całuski od nas też :loveu:.
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie :evil_lol: kto to widział dysputy przez telefon, a piesio się nudzi. Defiluj Teosiu defiluj, niech pańcia Cię zauważa :evil_lol:. -
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B]Lunka [/B]pokaż się cioteczkom :) -
[B]Lolito [/B]kochane będzie długowlose :evil_lol:. [B]togaa, Lolcio [/B]niech zarasta zrobimy na wiosnę bazarek z [B]Lolciowymi[/B] puklami :evil_lol:, będzie kaska na pieluchy. Ja mam jeden w filiżance, taki śliczny czarno-biały :evil_lol: pukielek, ciekawe czyj ;). [B]rytka :evil_lol: [/B]światowa dziewczyna jesteś no, no, no :evil_lol:.
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pare dni nieobecności, a tu takie zmiany :multi: [B]Koksuniu, [/B]powodzenia w nowym domku :multi:. -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pieseczku pokazuj pycholka cioteczkom :) -
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Wydmuszek nie zostawili:crazyeye::placz: To poproszę z ptaszkiem i kołami w górze:cool3:[/QUOTE] [B]Energy :evil_lol: [/B]ależ masz pomysły :evil_lol:. Biedny [B]Filutek[/B] będzie się gimnastykował, żeby pokazać co trzeba wymagającej cioteczce :evil_lol:. -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bigusiu jak miło patrzeć, że masz swój kawałek podłogi ;), cudny jesteś :). -
Cisza u [B]Rudzielca , [/B]podniosę go chociaż :)
-
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pusto tu, pokaż się chłopaku :) może ktoś Cię zobaczy. -
[B]Lolitku :loveu: [/B]kochana gadzino :evil_lol: tyle cioteczek Cię odwiedziło, ale Ty masz powodzenie. A oczyska spod kudełków cudne, jak on łypie :evil_lol: zaczaruje wszystkich :evil_lol:. Filmik z Andaluzji fajny :evil_lol: oglądać mogę a w realu to nie wiadomo :evil_lol:.