-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Sunia [B]Koksunia :loveu: [/B]pewnie na kanapach przesypia całe dnie i waga rośnie ;). -
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Mokre całusy są najpiękniejsze :evil_lol:. A możemy poprosić o cudne [B]Teodorowe :loveu:[/B] opowieści i może zdjęcia :lol:. Takie relacje z nowych domków są balsamem ..... -
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ciekawe jak minęła Filutkowi noc...[/QUOTE] Pewnie[B] Filutek [/B]przespał w ciepełku, a Ty spałaś troszeczkę ;), trzymam kciuki nadal :) -
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B]Luna :loveu:[/B] trzymaj się maleńka może już jutro bedzie wiadomo co dalej... -
[B]Lolitku [/B]:) słonko, gdzie te ciotki poszły, nikt Cię nie odwiedza. [B]Togaa [/B]jak stoisz z pieluchami bo jedzonko to chyba jeszcze jest, co prawda już 4 miesiąc je wcina i kiedyś się skończy :evil_lol: to krzycz będziemy mysleć.
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[B]Koksuniu :)[/B] jak domki dzwonią ??? -
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Będziemy trzymać kciuki za malutką :) -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']dobry pomysł, spróbuję tylko ,że wtedy muszę mieć 3 smaczki dla całej trójcy :evil_lol:[/QUOTE] Nie ma smaczków, których reszta nie lubi :evil_lol:. A może jakąś zabaweczkę piszczącą lub inną jej pod nosek, aby odwrócić uwagę w momencie wychodzenia. Albo coś gadać:evil_lol:, jak moje rano nie chcą wyjść, to ja otwieram drzwi i mówię głośno dzień dobry, sekunda i już lecą do bramki :evil_lol:. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Jaki trudny przypadeczek z tej[B] Tami[/B], jak ją znaleźć, jak nie można wołać. -
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B]Filutku [/B]pan się wystraszył zanim Cię zobaczył, może to i lepiej. To nie był TEN TWÓJ PAN:cool3:. -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
No tak pańciu lepszy:evil_lol: nosi Koksię, a może lepiej ją na smaczka przez ten próg, może ona delikatna paniusia potrzebuje zachęty ;). -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poczytałam troszkę u pieknego "MIŚKA" i chwilowo nie mogę pomóc inaczej, ale mam takie informacje ;) może troszkę pomogą w przyszłości : - na łupież jest super szampon Iv San Ber...- Mineral H proszę nie sugerować się ceną, 500 ml ok. 80 zł. jest jakościowo bardzo dobry i wydajny. Zakupiłam go z 5 lat temu, wyleczyłam małego piesia z łupieżu, drugiego dużego, przygotowałam na ponad 30 wystaw i jeszcze troszkę jest w butelce. Tu cena tak duża jak jakość, ale warto. Kupując zwykłe szampony za 10-15 zł wystarczają na 3-4 kąpiele sami oceńcie. - scanomune - ludzki odpowiednik Beta Glukan /nie Vita lub coś innego/ cena za 60 kapsułek mniej więcej taka sama ok.60 zł ale zawartość betaglukanu w scanomune jest 7.5 mg w tabletce, a w Beta Glukanie 200 mg w kapsułce. -no i coś na stawy Corta -vet-HA kupiony w Polsce jest drogi ale sprowadzony z Anglii jest dużo tańszy. Bigusiu :loveu: życzę Ci dużo zdrówka w Twoim nowym domku, a Państwu cierpliwości do czorta ;). -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tami [/B]wracaj, deszcz jest jeszcze gorszy niż mróz.... -
Troszkę spóźnione ale [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green]zdrówka i szczęścia w Nowym Roku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/T2GoBearsRainbowHNewYear2Dvi.gif[/IMG]
-
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Banerki śliczne :multi: pięknie dziękuję. Może [B]Lunie[/B] poszczęści się jak [B]Lolciowi [/B]i będzie chodziła, ale to już [B]bubu[/B] odpowie w jakim stanie są nóżki [B]Luny[/B]. -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[B]Koksa [/B]Ty się ciesz, że jesteś dziewczyna ;) jak mój piesio miał tylną łapkę usztywnioną to nie wiedzial przy siusianiu, którą ma podnieść a na której się oprzeć :evil_lol:. Cierpliwości malutka jeszcze troszkę. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
ona03 replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[B]Tami [/B]wracaj do domku do ciepełka, gdzie się podziewasz .... -
[B]Groniu :loveu: [/B] słonko, po cichutku śledziłam Twoje losy i tak się cieszę :multi:......
-
[quote name='togaa']To fakt.. Nieprzeciętna bestia. Potrafi w sobie rozkochać człowieka.... A w wielkiej pace od Anioł[B]Onka3[/B] było poniższe dobro; Z etykiety wynika że było dla [B]Lolka[/B], ale mąż nie doczytał i pochłonął zawartość prawie w całości... [/QUOTE] Chyba z pomocą futrzaków:evil_lol: bo my dopiero wczoraj skończyliśmy słoik, a był dużo wcześniej niż Twój :evil_lol:. To może jak mężuś jest barrrrrdzo roztargniony to przez pomyłkę zmieni Lolciową pieluszkę w zamian za ten smalczyk :evil_lol:. A ten zielony stwór ma takie same oczy jak Lolcio, jeszcze są na miejscu :cool3: czy już wydłubane :mad:.
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
ona03 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[B]Filutku :loveu:[/B] zlituj się nad ciotkami i bądź aniołkiem ;) dla nowego pana. -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jak [B]Koksunia :loveu: [/B]spokojnie z łapką czy rozrabia ;) ? A u [B]Tami [/B]jakieś nowe wiadomości, jak wątek Tami jeszcze jest to może wrzuć tu Pokerku będziemy śledzić. -
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=green]Wszystkiego najlepszego życzę Teosiowi :loveu: i jego rodzince w Nowym Roku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/n/newyear/2525257EHappy2525255FHolidays2525255FVintage2525255FTopper2525255FRM.gif[/IMG] -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
ona03 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[B]Koksuniu :loveu: [/B]trzymam kciuki, już [B]Poker :loveu: [/B] wyprowadzi Cię na prostą. -
[B]togaa [/B]gdzie jest nasz zapieluchowany kuperek :cool3:, wysłałaś go w kosmos razem z fajerwerkami ???? [B]Lolinku :loveu: [/B]odezwij się sam do cioteczek :evil_lol:.