Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Cholercia wszystko wkleiłam na watek ogólny OS . Anna jak chcesz sie pobawić to mozesz przekleic
  2. C.D. Popołudniami oglądam " majke " z Marlenka ja oglądałem [IMG]http://images43.fotosik.pl/266/4d7b46290d255a27med.jpg[/IMG] Po "Majce " odpoczynek seriale są meczące [IMG]http://images44.fotosik.pl/266/f6ef29ca0d8d3d65med.jpg[/IMG] Troche mi smutno bo Ci moi ludzie nie piją kawy z mlekiem i nie jedzą słodyczy , nie ma co ukraść , ale co tam pojadę w gości do cioci do Wakri to sie najjem [IMG]http://images41.fotosik.pl/262/09093f678209ec38med.jpg[/IMG]
  3. Witam Pani Marleno 1. Od wczoraj wieczór pies zmienił imię. Od tej chwili nazywa się *Gucio (od Gustaw)*. Ku naszemu zaskoczeniu, było to imię na które zareagował. Przeczytałam psu kalendarz, i wszystkie imiona przyjmował obojętnie (uważał, ze to nie do niego). Zmiana była tylko przy Guciu. Osobiście nie wierzę, że to jego dawne imię, raczej jest jakoś zbliżone brzmieniowo. Chociaż nie wiem, na Benia nie zareagował w ogóle. Co śmieszniejsze, pies reaguje na tego Gucia normalnie, nie tylko przy tamtym teście, ale w ogóle. Może mu się po prostu podoba? W sumie nam też - wygodniejsze w codziennym funkcjonowaniu. 2. Pies prawdopodobnie w pierwszym swoim domu przeszedł dobrą "kindersztubę". Jest bardzo niekłopotliwy i nie broi, bardzo ładnie prosi o wyjścia i nawet w obcych miejscach nie sika w pomieszczeniach. 3. Już przypomniał, że na smyczy chodzi się inaczej niż niż luzem po podwórku. Lepiej chodzi mu się z obrożą niż szelkami (lepiej czuje kierunek i ładnie reaguje na sygnały dawane smyczą (musiała być to dla niego codzienność kiedyś). 4. Ogon nie jest amputowany przez weterynarza. To nie głupi pomysł jakiegoś właściciela tylko prawdopodobnie efekt jakiejś psiej bójki (to jest odgryzione !) 5. Pies boi się ludzi i zwierząt. Mieszkamy koło gimnazjum. Nie boi się dziewcząt (nawet hałaśliwych), ale obawia się chłopców. Kobiet nie boi się nawet jak maja w ręku "broń" czyli kulę lub laskę, z mężczyznami gorzej. Chyba obrywał jednak od jakiegoś faceta lub grupy. 6. Pies ma geny myśliwskie, bo patrząc na kawki od razu wykonuje klasyczną stójkę oznaczającą u psów polujących wystawienie zwierzyny. To chyba genetyczne, nasz poprzedni pies tez tak robił choć w życiu nie polował. Psy inne nie robią stójki, tylko lecą za zwierzyną lub nie. 7. Pies ogląda telewizję (i śpi w dzień na fotelu przed telewizorem). 8. Jak jemy obiad, to piez nie żebrze, tylko sam idzie do pokoju "na telewizję". 9. Ten pies szczeka tylko ze strachu (ale co raz mniej). 10. Pies nie zmienił koloru po myciu. 11. W Guciu jest zaskakująco dużo cech jamnika. Wygląda, że ma małą domieszkę innej rasy. Klatkę na wysklepioną jak rasowy jamnik i chyba dlatego woli obrożę. Jamnikom w szelkach po prostu jest niewygodnie. To jedyna rasa małych psów która nie powinna używać szelek (czasem nawet deformują im się klatki). Szelki są więc do odebrania w każdej chwili (tak jakby przy okazji - albo mogę gdzieś podrzucić w Białymstoku). 12. Pies prawdopodobnie jeździł dużo samochodem i to na długich trasach. Ja jeżdżę pick-upem, więc nie ma tylnej półki, ale psu podoba sie jego służbowe miejsce. 13. Pies udaje, że jest w pełni z nami zżyty i zaadoptował się u nas, ale nie mogę w to uwierzyć. Za mało minęło czasu, a cuda nie zdarzają się za często (dlatego nie tracę czujności, ale i tak nikomu go nie oddam - rodzice też nie oddadzą). 14. Pies nie je słodyczy, bo ich u nas w domu po prostu nie ma (rodzice na diecie, a ja nie przepadam). 15. Pierwszy raz widzę, żeby pies nie bawił się zabawkami (ani przedmiotami typu puste pudełko czy tam coś). Ja nawet u in innych nie spotkałam się z takim zjawiskiem. Bawią się nawet psy łańcuchowe, a Gucio nie - dziwne! To na razie tyle spostrzeżeń. Postaramy się, aby uwierzył w człowieka. Musi wiedzieć, że nie każdy to wróg i nie wszyscy chcą go skrzywdzić. Nie wiem czy uda się go nie mam pojęcia. To idealizm, a przed nami warunki jakie zaserwuje nam życie. Na razie był za mną w pracy na krótkim kameralnym posiedzeniu. Grzeczny był, a na koniec nie bał sie nikogo i dopraszał się od wszystkich głaskania. W barze na stacji benzynowej też potrafi się zachować. Na pewno zobaczy ze mną różne miejsca i ludzi, ale raczej nie tłumy na raz (ja tez się wtedy źle czuję ;) ---------------- pozdrawiamy z Białegostoku AnnaS. i Gucio Cześc Ciotki to ja Gucio - nie żaden Nugat jak na mnie wołałyście , [IMG]http://images39.fotosik.pl/263/1ecc59ae24e4a277med.jpg[/IMG] To moja Pani , razem pracujemy - musze jakoś zarobić na jedzonko [IMG]http://images44.fotosik.pl/266/817566673d4457e7med.jpg[/IMG] Czasami jak się zmęcze to przysnę na chwile [IMG]http://images49.fotosik.pl/267/3686391a6b3f5f3fmed.jpg[/IMG] Tutaj moja Pani i moj dziadek :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/178/386d9ee3737a505fmed.jpg[/IMG] A tutaj mnie dziadek mizia , jak ja to lubię [IMG]http://images37.fotosik.pl/262/a774b6668680b1b3med.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Anna_33']No masz, i Ty Brutusie????Marlenko, Slonce Ty moje, musisz gadac...bo inaczej podrzuce Ci trzy Nugaciki :-) Wlasnie, jak sie ma Nugacik?[/QUOTE] Nie wiem o jakim Nugacie mówisz ... ja znam Gucia z Białegostoku
  5. [quote name='Anna_33']Nowe, nowe. Faktycznie jest cudny. Wiesz, latam sobie po okolicy i podrzucam pod boguszycka brame, coby poglowie za bardzo nie spadlo...;-) Widze, ze dzwonilas wczoraj. Usnelam w dzien i nie slyszalam, przepraszam.Dopiero w nocy sie aktywna zrobilam.[/QUOTE] I tak już z Toba nie gadam :(
  6. Anna skąd Ty takie cudaki bierzesz??? To znowu "coś " nowego w Boguszycach ??
  7. Ok !!! Nie ma SBD to ja napisze :) Fifi zostaje na DS u dziewczyn u których miała Dt , dziewczyny się w niej zkochały i nie wyobrażają sobie żeby ją oddać . Wreszcie mała ma swój dom i swoje dziewczyny które je uwielbiają :)
  8. Znalałam osobę z która ewentulnie bedziemy wyprowadzały Tuptusia , tylko musimy dogadać sprawę . Myslę ze w poniedziałek pójdziemy razem w razie czego gdyby Tutpus jedna zjadl druga go odprowadzi do Jamora i powiadomi rodzine :) to taki mały zart:)
  9. Znalałam osobę z która ewentulnie bedziemy wyprowadzały Tuptusia , tylko musimy dogadać sprawę . Myslę ze w poniedziałek pójdziemy razem w razie czego gdyby Tutpus jedna zjadl druga go odprowadzi do Jamora i powiadomi rodzine :) to taki mały zart:)
  10. Fifi to szczesciara ...tylko tyle napisze reszte napisze Sbd w poniedziałek ... to w końcu prawie jej zasługa:multi:
  11. Tula masz Ty namiary na ta rodzine prosze podaj mi ...
  12. Co tutaj tak cichutko ????
  13. [quote name='Monday']Czyli marlenka zajmuje się kołowaniem kogoś na wizytę przed///dla Bobika[/QUOTE] Postaram się , potrzebuje dane .....
  14. [quote name='auraa']cisza tu. Ludzie szukali szczeniaka ale mniejszego. Małe mieszkanie.[/QUOTE] Tak póki mały to fajny później urośnie i ląduje jak Fifi - albo jeszcze gorzej . Ja nie wiem co ludzie maja na mysli "małe mieszkanie" ze niby ppies ma w tym mieszkaniu biegać , spacerować ???? To ja chyba nawet kota nie powinnam mieć , jak takie głupie tłumaczenie ...
  15. [quote name='beka']szczenieta i kocieta po uredzeniu są dla gadów....uważajcie[/QUOTE] Beka nikt by nie oddał szczeniaka tuz po urodzeniu , brrrrryyyyy ale mną wstrząsnęło jak to przeczytałam co za bestia potrai noworodkami karmic swoje ulubione pytony albo inne ....
  16. Może ja spróbuje ze szczecina chyba mam kogoś . Kto ma namiary na tych Państwa z Goleniowa???
  17. [quote name='mtf zalesie']pani ala jest zdecydowana na ten dom dla bobika -szukamy szybko kogos na wizyte i transport[/QUOTE] ja nie wiem bo wczoraj Ala nie odbierała telefonów ( pewnie była na zewnatrz) a ja póxnej usnęłam :)
  18. MTF co z tym szczeniakiem podrzucnym ???
  19. e tam ja się nie przejmuję tym , nie odpisuje chyba ze juz przeginają to pisze ze jeszcze jeden taki sms- a ide na policję więc jak toś ma telefon na abonament to sie przestraszy.
  20. [quote name='Agata69']Nie korzystam, bo musiałabym wydać fortune a i tak to beznadziejna sprawa. Ale dla ciebie jest jeszcze szansa...[/QUOTE] Chyba zarutjesz Bambino już nic nie pomoże ( tak jak nam wszystkim ) <hahaha>
  21. [quote name='zerduszko']Ke?? Panna powinna napisać tak: nie pozwole, zeby moje dziecko było takim egoistą i nieodpowiedzialnym leniem jak ja :lol:[/QUOTE] Zerduszko takie są niesety minusy podawania swojego numeru telefonu w ogłoszeniach , ten sms to pikus przy tych co przychodziły .
  22. [quote name='mtf zalesie']jak rozmawialam wczoraj to dom z pomorza byl najbardziej chetny bo ten w lodzi to mieszka w bardzo ruchliwej i halasliwej okolicy i chyba pani ali sie nie podobal w tym sensie ze bobik jest strachliwy i na smyczy nie nawykl chodzic,miala dzwonic w jego sprawie jeszcze nad morze,blagala o adopcje szczeniakow[/QUOTE] To ja już wiem prze kogo byl wczoraj ciągle zajety telefon :) sie dodzwonić nie moge .....
  23. [quote name='malawaszka']Warszawa: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=924102987[/url] napisałam do panienki... dostałam odpowiedź... nie wiem - po takim czymś mam ochotę Dropsa nie oddawać - ludzie nie wychowają, biorą sznaucerki bo rasoowweeee i łaaadneeee a potem wypieprzają na zbity ryj... ale mi się ciśnienie podniosło... tylko psa szkoda... 10 lat ma...[/QUOTE] Ciotka nie stesuj się .... ciesz się ze nie dostajesz smsow ze ktos chce kupic Twoje noszone rajstopy :) Dropsik znajdzie super dom .... tylko ludź jego sie jeszcze nie trafił .
  24. Ja podczytuje wątek i trzymam kciuki .
×
×
  • Create New...