Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Szary witam serdecznie , ale niespodzianka z samego rana , relecja prosto z domu :) . Wiwiś bardzo lubi zabawki i grzebanie w damskich torebkach . Ząbki sa pewnie w takim stanie bo nie wiadomo co on jadł , jak przyszedł do mnie to pochłanaiła takie ilości że Barak by tego nie zjadł . Trzymam kciuki za samo zostawanie w domu , u mnie nic nie zniszczyła przez 2 tygodnie to może i Twój dom ocaleje. Wymiziaj Elviska ode mnie .
  2. [quote name='zerduszko']Oni mogą być, ale ja jestem panikara :lol:[/QUOTE] Ja Cie zerduszko rozumiem , jak mi nastepnego dnia z rana nie dali znać co u Wiwisia tez sie denerwowałam , ale spokojnie odezwą się .
  3. [quote name='gameta']Oznacza "ja tu rządzę" - czyli jest objawem dominacji a nie zaznaczeniem terytoriium. Bo na terytorium to się sika od granicy do granicy :p Nie macie tak? A tak poważnie, kupa domowa może być ze strachu albo ze zwykłego "bo tak" i wtedy naprawdę trudno odzwyczaić delikwenta... Niedawno wróciłam na wątek Buby - buldożycy fr. Prawie po roku w DS kupole są znajdowane - zawsze po nieobecności pańciostwa. A właściciele Buby naprwdę robili i robiż WSZYSTKO żeby kupol był na dworzu...[/QUOTE] Tutaj to ja bym powiedziała że robi piesek po złosci . Mój Barak niby wytrzymuje zawsze , ale zdarzyło się tak ze wrócił z krótkiego spaceru i chciał jeszcze na dwór a ponieważ już było późno i miałam małego lenia to byłam z nim krotko na dworzu i zrobił wszystko co mógł , to tak latał tak dreptał ze się zesrał pod drzwiami i do tej pory sie zastanawiam czy to było złośliwie -" ty ze mną nie chcesz latać po dworzu to Ci nasram" czy po prostu miał sensacje żołądkowe i nie zrobił tego do końca i go przyparło . Wczoraj była powtórka z rozrywki , lataliśmy dosyc długo po dworzu , bylismy na spacerze dodatko na smyczy koło półncy wróciłam do domu i Barak zaczał latać i szukac czegos . Tuptał mi nogami po panelach , przynosił zabawki do łózka i jak ja powiedziałm "dosyć" zaczął sie naprężac do kupania - to ja w piżamie fiu na dwór i patrze - a on cos tam zrobił małego i zaczął się bawic z Korsa wcale nie miał zamiaru wracac do domu .
  4. [quote name='malawaszka']to co to oznacza jak niektóre burki walą kupsko na górkach? byle wyżej? :lol:[/QUOTE] Pokazuja "kto tu rzadzi :evil_lol:
  5. W imieniu Nugacika - serdecznie dziekuję i zycze wszystkim parówom takiego domu :)
  6. [quote name='gameta']kupą nie znaczy się terytorium :shake: kupa wychodzi z innych pobudek ...[/QUOTE] Ale moze ( jak to mówiła SBD o Nugaciku) niech Elvisek szanowną kupkę zostawia na dworku .
  7. Ketunia to wogóle nie chodzi spac a do Stiviego zagląda:)
  8. Wysłałam Pani wyniki Tadzika , ma isc z nimi do weta , nrazie tyle wiem , mam nadzieje ze o nic poważnego .
  9. Cioteczki prosze o usunięcie Nugacika z psiekow do adopcjii.... ponieważ wczoraj pojechał do nowego domku :)
  10. Własnie dostałam smsa że Nugatek nocował ze swoja Pańca w mińsku Mazowieckim , nie nabrudził nigdzie , i woli samochód swojej Pani bo tam jest z tyłu półka a u jej brata niesety nie ma . A wiecie jak Chomiś jeździ w aucie - z tyłu na półce najchetniej , on wogóle lubi wysokości . Umowa zostala wysłana do OS za Nugacika .
  11. [quote name='auraa']cisza u dziewczynki. Cioteczki, gdzie jesteście? Jak sprawuje sie mała? Może nowe zdjęcia? ten wątek umiera....[/QUOTE] Aura wątek nie umiera Fifi cały czas ma odnawiane ogłoszenia , czasami nie ma czasu na "hopanie" na watku wolę porobic ogłoszenia , Fifi ma się dobrze rosnie , jest zdrowa .
  12. [quote name='malagos']Mam dom dal małej młodej suni po sterylizacji, domek z ogródkiem pod Ostrołęką, starsza pani. Pisek ma być na kolana do domu. Z warszawy i okolic. moze?...[/QUOTE] Malagos a domek sprawdzony ??? Co do Ciaputki to chyba ona najpierw Dt pilnie potrzebuje żeby sie oswoić bo dzika podobno strasznie .
  13. 510-429-213 napiszcie oba telefony plus mój jako grzecznosciowy . Bo inaczej to doopa z adocji będzie .
  14. [quote name='Piromanka']Ten spokój w domu jest pewnie nie do zniesienia...?[/QUOTE] Nie no jakos jeszcze nie mialam okazji pobyc tak naprawde sama . Wczoraj póxno Ola zawiozłam , wrociłam to od razu do łózka . Rano jak wstałam to nigdzie kupki , nigdzie nic nie obsikane , jednak Mój Baraczek to porzadny chłop . Rano tylko jeden pies do odsikania , luzik....
  15. Tula , Marzenus , Ala ma nieczynny telefon stacjonarny , nie iwem do kiedy bo szczyle znowu jej kabel zjadły , jesli mozecie to wpiszcie telefon te do mnie w ogłoszeniach i do Ali na komórke , Podajcie linki żebym wiedziała który pies to który .
  16. [quote name='Ingrid44']Ona sobie sama znajduje i to regularnie. Ta Warka to chyba jakies popularne miejsce do wyrzucania psow :([/QUOTE] Ingrid u nas nie ma miasta gdzie nie ma psów . Dzis w nocy jakos dziwnei dużo łózka miałam dla siebie i pierwszy raz od dłuuuugiego czasu spał ze mna Blejd( kot) ale miał radochę ze go nikt nie goni . Nugatek napewno będzie miał dobrze , Pani fajna tylko kawy z mlekiem nie pije . Joanna jak pojadę do Ciebie to musimy chomika na kawę zabrac bo nam się chłopak załamie.
  17. [quote name='gameta']Nie rycz, bo Ci zaraz dwa inne tymczasy znajdziemy...[/QUOTE] Nie kcem , mam załobe
  18. Nugacik pojechał ...czuję się jak zdrajca:(
  19. [quote name='Ingrid44']Stokrotne Dzieki Ketuniu :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Juz chyba nie musimy prosic o wiecej. To bardzo duzo.[/QUOTE] Ja od poniedziałku będe go wrzucac na cafeanimal zeby do metra trafil , tylko z merta to czasami dzwonia tacy ludzie ze masakra , ręce opadają .
  20. poczekamy zobaczymy :)
  21. [quote name='zerduszko']Przez banerki, to chyba ludzie przestali już wchodzić ;) Jest piekna, a jaka ona duża?[/QUOTE] Zerduszko bierzesz Ciaputkę na DT??
  22. Dzis dostałam znowu maila z zaproszeniem do Elviska , wysłaąłm Panu link do watku moze się zaloguje i sam napisze nam o Wiwisiu .
  23. Własnie czekamy na Pania , juz po Nugacika jedzie .
  24. Gameta jak zwykle sceptyczna:) przepraszam ze dopiero teraz ale dopiero mam chwile . Wczoraj Pan był godzinę przed czasem zabrał Elviska , już miał smycz i obroze kupiona na predko , dzis rano byli na spacerku , dostałam maila ze Elvis został wykąpany , obszczekiwał wszystkie psy najgroźniejsze w okolicy . Pan jest zadowolony . Jak będą foty to tez dostaniemy .
×
×
  • Create New...