Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Myslę ze w sobotę pójdę do Tuptusia i zabiorę go na spacerek :) Musze tylko się z jamorem umówić .
  2. Szary , fajnie ze jestes z nami . Mamy na bieząco informacje o Elvisku :loveu: a Ty możesz nam sie nim pochwalic . U nie pustki w domu jak ubyło chłopaków . Barak nawet śpi w swojej klatce jak jestem w domu chociaz ma ja otwartą chyba troche teskni bo nawet kotów nie gania :cool3: .
  3. Ketunia ile miesięcy ma ten chłopczyk bo nie iwdze zebyś napisała. Ciekawe jak duży będzie :)
  4. [quote name='zaba14']jaśminka a myślisz że pies w kagańcu nie zdemoluje mieszkania? :o a co z dostępem do wody? jeden pies w klatce, drugi zamkniety w innym pomieszczeniu i psy sie nie widzą.. ani jedno nie czuje sie poszkodowane... w zachowaniu suń nie pomogę... no i swoją drogą jaśminka odważna wypowiedz z jednego postu.. nie widząc psów, nie widząc ich na ŻYWO... twierdzić że trzeba jedną oddać... :) marlenka przede wszystkim może warto zainwestować w dwa kojce?? zaprosić behawioryste do siebie niech oceni zachowanie dwóch suk.. jesli nic się nie da zrobić to po prostu jedna biega druga zamknieta w kojcu i tak na zmiany, psy sie nie pogryzą ....[/QUOTE] Własnie tylko tu widze rozwiązanie , chociaz to nie jest jakies nagminne to się zdażyło ze 3 razy ale moim zdaniem 3 razy za duzo , czasami jest tak ze biegają razem i nic się nie dzieje a czasami przechodza obok siebie i kołnieże staiwają na wojnę . Głupie malpy :) ale moje małpy :)
  5. [quote name='Jaśminka*']Podejrzewam ze niewiele da sie zrobic. Byc moze trzeba bedzie sie z jedna rozstac.[/QUOTE] Juz miałam taką porade i nie ma takiej opcji .... ale miałam nadzieje że coś się da zrobic :) więc czeka mnie walka z psami :)
  6. Trafiłam na ten wątek przypadkiem.... Tez mam ten sam problem ale z sukami które na codzień mieszkają na podwórku ( ze stałym dostepem do domu) Jedna ma około 7 lat druga to jej corka i jest rok młodsza , obie są po sterylkach i wtedy się zaczał problem. Dochodzi do awantur na smierć i życie . Są to duże psy po 30 -35 kg i jak się zlapią nie ma mocnych żeby je rozdzielić i to idzie o głupote , starsza szczeka na kogos podleci młodsza i od szczeku do szczeku i buch się gryzą , później sa poranione całe we krwi . Nie mam kojców więc jak mnie nie ma w domu jedna z nich musi byc uwiązana ( nie linczujcie mnie za to to jest tylko jak mnie w domu nie ma) i to mnie strasznie boli że zamist smigac po podwórku luzem musze jej ograniczać wolnosc nawet na te kilka godzin. Czy można zrobić coś żeby to gryzienie ustało
  7. Stivi rzeczywiście jest slicznym psem , ale każdy teraz chce miec " modnego "
  8. [quote name='mgie']No właśnie mając na względzie twoje dobre serduszko ... tak myślałyśmy sobie ... :evilbat::evilbat:[/QUOTE] Jeszcze mam drugie łózko do zjedzenia tak???? A tak powaznie to naprawdę musze narazie sobie dac na spocznij , pomalowac pokój bo Nugatek intensywnie obszczał mi sciany i wiecie co mi sie marzy ???? Dywan - ze wzgledu na psiury musiałam stary wywalić a teraz bym chciała sobie kupic dywan ..... a przy " nowym " psie to moge zapomniec o dywaniku ....
  9. [quote name='sleepingbyday']chomis brzydki!?!??!?! marlena bredzi, to pewnie z emocji. nugat jets uroczy! uroczy pokrak ;-). marlena - co z basterem?? pytam przez wzgląd na ciaputkę....[/QUOTE] jeszcze domu niet ....... SBD jeszcze raz wyzwiesz Nugata od pokrak to w niedzile jesteśmy u CIebie , cała rodzina - jakoś upchniemy sie do auta .
  10. [quote name='mgie']Czekamy,czekamy,czekamy:modla: Bierzcie Marlenę do Boguszyc...zwłaszcza teraz jak wydała dwa tymczasy hah :evil_lol:[/QUOTE] Wy mnie chcecie wykonczyc tak??? Juz powiedziałm Donacji że jak pojade wróce z psem . Ja wiem co kombinujecie wiecie ze mam miękkie serducho .
  11. Będe w wolnych chwilach doklejac plakaty , ale niesadze ze Anioł by do Warki doszedł . Dziewczyny trzymam kciuki ale szczerze mówiąc nie wiem czy go znajdziemy :(
  12. [quote name='Anna_33']Zolza, metryke wypomina...:mad: ale co prawda, to prawda, w kapciach zdarza mi sie z domu wychodzic :cool3:[/QUOTE] no co Ty ? To ja nie wiedziąłm że az tak źle jest :)
  13. [quote name='Anna_33']Wlasnie Asio, przeciez mi przypominalas :-))))[/QUOTE] Ech juz ten wiek ....... nie przejmuj się Anna skleroza nie boli hihihi
  14. Może pksa??? Od Jamora chociaz tez trudno powiedziec jak on do kotów . Może wybierz jakby co jakąs bide .
  15. [quote name='Anna_33']Ech Marlenko...przyznaj sie, ze co rano poduszka mokra jeszcze ;-) Ale my naprawde mozemy pomoc Ci lzy obetrzec..przyjedz w piatek do Boguszyc :diabloti: Jeszcze raz tutaj podziekuje za piekna opieke nad Nugacikiem.Jeszcze kilka takich dt i problem boguszycki mocno sie zmniejszy :-) Uprawie troche spamu jesli mozna, to wazne: [B][COLOR=Red]Pilnie szukamy kogos do wizyt przedaadopcyjnych w Krakowie, a dokladnie:[/COLOR][/B] [B]Dobczyce[/B] 30km od Krakowa. [B]Mogilany[/B] k. Zakopianki [B]sam Krakow[/B], nie znam jeszcze ulicy. Chodzi o Rawianina staruszka, tylko wizyta go dzieli od moze, jakims cudem, spokojnej starosci.[/QUOTE] Z Krakowa jest Asior napisz do niej koniecznie , napewno pomoże . A co do ocierania łez to niekoniecznie ..... rob zdjecia będziemy ogłaszac :)
  16. [quote name='Piromanka']Z której wizyty nic nie wyszło? Z wizyty u Jamora czy przedadopcyjnej drugiej?[/QUOTE] W Poznaniu . Na Twoją i Donacji czekamy i jeszcze jedna Pani co chce do Jamora przyjechać zobaczyc Bastera ewentualnie innego psa . Piromanka czekam na wieści z Twojej wizyty tylko mnie niepokoją te koty żeby Baster ich nie zjadł .
  17. [quote name='MyrkurDagur'][B]Marlenko[/B], jak u Ciebie z plakatami? Plakaty porozwieszane , i czesciowo pozrywane:( szczególenie po sobocie gina jak ludzie z imprez wracają . W lecznicy w łazach tez dalam już wcześniej i teraz pytałam czy nikt nie zgłaszał ze widział Anioła , przy mnie jedna Pani buchneła smiechem i powiedziała " szukacie wiatru w polu , jak pies moze uciec przez 2 pary drzwi i zostac niezauwazony , dała mi do zrozumienia że tego psa nigdy nie znajdziemy bo ...go nie ma :( Wetka mówiła ze ludzie tak własnie reaguja , dzieki plakatom robimy tamtej lecznicy antyreklame ( nie iwem czy dobrze czy źle )
  18. Ja nie dostałam zadnego PW
  19. [quote name='auraa']może nowe zdjęcia? Nowy tekst? Przecież to szczeniak! Jaka ona może być docelowo? Czy już grzeczniejsza i może iść do mieszkania w bloku?[/QUOTE] Aura masz DS dla nuini??? Ja myslę ze kolos to z niej nie będzie , taka do kolana lub ciut za .
  20. [quote name='Szarotka']Zdjecia z pierwszej strony zniknely :(:([/QUOTE] Jamor nie opłacił pewnie abonamentu hihihi. Z wizyty nic nie wyszło ale będa nastepne . Dalej sa paluchy zaciśniete potrzebne .
  21. [quote name='sleepingbyday']marlena, plis, odnawiaj codziennie z rana cafeanimal trzeba walczyc o metro!!![/QUOTE] Najlepiej po południu wrzucac wtedy większe sznase sa .
  22. Zapisuje się
  23. [quote name='auraa']Czy ktoś dzwonił?[/QUOTE] Nikt..............
  24. Nic a nic :( Zaraz się wezme za robienie nowych ogłoszeń to może się coś ruszy .
  25. [quote name='ostatniaszansa']Marlenko szczególne podziękowania dla Ciebie, za serce, cieprliwość, poświęcenie, za Nugacika. Jesteśmy przekonani, że turla się ze szczęścia a to czego sie nauczył u Ciebie zaoowocuje w nowym domku. Dziękujemy, wszystkim wspomagającym, wspierającym. Kolejne boguszki czekają na uśmiech losu, na nowe domki... ewa[/QUOTE] Nie ma za co , Nugat jest fajnym psiakiem i pomimo braku urody ( wybacz chomisiu) mozna się w nim było zakochac . To dzięki Agnieszce z OS Nugat dostał szanse , to ona wsadziła mi go na ręce i juz nie miałam serca go zostawić . Pani Nugata zasypała mnie wczoraj smsami z czego się bardzo ciesze . Wyslę jej na mailalink do wątku może zajrzy - do Elviska Pan zajrzał i zdaje nam relacje. Nugat u mnie nie byl jakis całuśny , nie lizał a Pani wczoraj mi napisała że jej mamę gania z jęzorem , zdrajca jeden . A tak powaznie to sie cieszę ze psy się zaklimatyzowały szybko , bardzo się zawsze przejmuje ze moga tęsknic , ale wiem że domki sa super i nie dadzą moim pieskom sie smucić . Jak nie zapomnę to wyślę zdjecia ( ostatnie ) jak mój syn sie zegnal z Nugacikiem , on chyba bardziej to przeżył niż ja . Moje dziecko ma dobre serduszko - jacy rodzice - taki syn.
×
×
  • Create New...