-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
mnie to juz głowa boli z emocji bo Elvisek jutro a Nugat w niedziele . Ale sie wyrycze za wszystkie czasy , opróżnie kanaliki lzowe jak nigdy . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
dobra ja lecę do domciu miziac moje sierśiuchy , i czekam na telefon od Asi i Beki , jak na szpilkach . Jeszcze kupię sobie ze 4 paczki fajek , i siedze na doopsku z niecierpliowścia -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Gameta Nugat kocha tylko mnie ale mam nadzieję ze pokocha swoja nowa Panią . Zreszta co to za żona jak małzeńskiego obowiązku nie moze mąż spełnic . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']Gdzie gwarą? Tak swojsko gadasz.[/QUOTE] To żebys Ty mnie po alkocholu słyszała :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Taak... Misio to się nadaje... żeby się rozwalić na łóżku i spać cały dzień...[/QUOTE] Może sie podzieli z Tobą karmą :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Oooo... I tu też szansa na dom??? Pięknie! Marlena zaszalała. Tu także trzymam kciuki. Nie mam już wolnych rąk.... I kto obiad ugotuje....?[/QUOTE] Misio ..... -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Marlenka, nie schodz na zadne zawaly !:cool3: Kto bedzie te wszystkie znajdy ratowal ? :) Trzyma kciuki :):loveu:[/QUOTE] Dzieki za kciuki -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Tytuł wątku mnie tu zwabił. Trzymam kciuki! Do białości![/QUOTE] Trzymaj mocniutko :) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Napewno sie spodoba , nie ma innej opcji -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']barak, jakby co, ma zapewniony wikt i opierunek ;-)[/quote] prosze absolutnie nie oddawac baraczka sbd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']A to Nugatek też ma szansę na dom z basenem? Ty, marlena zgłupiejesz z braku rozrywek psich.;) A bo jak tak gadasz, to mi się wydaje, że ty na wsi mieszkasz, a nie w piwnym mieście :eviltong:[/QUOTE] Nie no nastepna mnie tu obraża , że niby co gwarą nadjaę czy co ? -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']oj nie tam szkoda :) ja sie ciesze! oby ten pan był wart![/QUOTE] Z telfonu fajny , zobaczymy jak w realu. Zoładek mam w gardle cholender. Jeszcze dzis wizyta dla Nugata normalnie padne. -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ja dzis zejdę na zawał 2 wizyty przedadopycjne jednego dnia dla moich dwóch tymczasów . Najpierw peweni zadzwoni Joanna83 a jak zdaze ochłonac Beka . Jak do jutra rana sie nie odezwę znaczy że zawał miałam - zaopiekujcie się moimi psami i kotami - :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']śmiesznie :) najpierw pan dzwoni do mnie, ja daje mu nr do malejwaszki od malejwaszki trafia do marlenki marlenka do mnie dzwoni i prosi o nr do beki... :) trzymam kciuki![/QUOTE] Widzisz jaki ten swiat jest malutki , szkoda że to nie Hen został wybrany , Wiwis ma większe szanse bo malutki mógłby poczekac . -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']mam nadzieje, pan fajnie brzmiał :) powiedział, że mu sie hen podoba, ale żony nie przekona :P pff![/QUOTE] Wiem nawet który to Pan , dzis u niego wizyta przedadopcyjna dla Elvisia . Pan mówil ze bardzo chcaił Hena ale żona tym razem chce małego sznupka . -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Dostałam sms od Pati, że Demi zabrana i jadą w kierunku Trzebnicy :loveu: Zdradzę jeszcze, że ja wyjeżdżam w ich kierunku z godzinę i będzie spotkanie na trasie. Transport łączony się posypał wczoraj wieczorem , nikt inny się nie zgłosił, tak więc pomyślałam, że wyjadę i poznam dziewczynę przed przekazaniem.[/QUOTE] To znaczy ze Demi juz jedzie do domku ??? Szerokiej drogi psinko i powodzenia -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Trzymajcie dziewczyny te paluchy, jutro w samo południe Demi powinna być zabrana od Jamora. Sześć godzin i powinna być na miejscu. Nie znam suni, ale Marlenka pisała, że fajna z niej psinka ...:lol: Spróbuję zrobić jakieś fotki ... jeśli Demi pozwoli :evil_lol: i nie schowa się w "mysią dziurę" pisałaś Marlenko, że strachulec z niej ogromny ...[/QUOTE] Ona na początku się bała , ale za chwilę właziła mi na głowę . Na cpn jak wysiadłam z auta to piszczała za mną , a jak wsiadłam cieszyła się jakbyśmy się znały od dawna , bardzo chce żeby ją głaskac , jest milusia w końcu to jeszcze psi podlotek , bardzo sie ciesze ze Demi jedzie do domku ... -
[quote name='majqa']Wobec tego został jeszcze Tuptuś.[/QUOTE] Tak czekam ale na spokojnie .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']A co to sie z sadlem stalo, nic o tym nie wiem:crazyeye:[/QUOTE] Nugat jak przyjechał do mnie to ważył ponad 10 kg , teraz waży 7,4 dlatego Anna pisze że sadło zabrali , a jeszcze nie tak dawno sama do mnie na odchudzanie chciała przyjechac :) Ciotki trzymajcie kciuki .... dziś wizyta dla Nugata Joanna 83 da znac jak poszło . -
Majqa dziekuję Ci , Baster ma około 18 miesiecy :) Piromanka możesz podmienic teks w ogłoszeniach ?? Plissssssssssssssssssss
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja tez zaciskam paluchy -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']A nie chcesz nic nowego.... bo mój TŻ mnie dziś oświecił, ze nasza sunia bedzie samotna....[/QUOTE] kochana ja jeszcze mam 3 duze na dworzu , -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Nie na długo............. zaraz znowu "coś" przytargasz........... ;)[/QUOTE] Anawa przepraszam za wyrażenie , ale żeby Twoje słowa się w g*****o obróciły :) Musze odpocząc . Ale póki co to mam jeszcze 2 siersiuchy do adopcji i moge o spokoju pomarzyć . jak bedzie po ...to będę się martwic -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jak pójdzie dobrze to od poniedziałku mamy z Barakiem wolną chate :)