Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Ana04

    Spacery

    Jakoś nieszczególnie podoba mi się ten zakaz, chociaż oczywiście swoje plusy ma. Pełnoletnia nie jestem, ale nie wyobrażam sobie mojego potwora nie będącego na chociaż jednym długim spacerze dziennie, a wiadomo rodzice zapracowani, brat studiuje. Z kolei kilkuletniego dziecka czy nawet nastolatka niepanującego nad wielkim molosem także na spacerach nieszczególnie widzę, ale tu już wchodzi kwestia odpowiedzialności opiekunów. Bo chyba nikt nie puściłby na spacer dziecka z psem ważącym więcej od niego. ;)
  2. Ja na razie nawet jednego takiego maleństwa mieć nie mogę. :shake: Ale kiedyś na pewno taki misiek ze mną zamieszka. :loveu: [url]http://img.photobucket.com/albums/v600/daga10011/bajkaimagia.jpg[/url] Piękne. :loveu:
  3. [url]http://images8.fotosik.pl/107/bd1ff68d4599bb6emed.jpg[/url] Ta zielona jest śliczna. :loveu: My też ją posiadamy. :evil_lol:
  4. [url]http://img.photobucket.com/albums/v600/daga10011/magia%207%20mies/DSC00912.jpg[/url] Piękności. :loveu: Zazdroszczę takiej gromadki Leonbergerów. ;)
  5. Ślicznie w tym różu wygląda! :loveu: Muszę coś różowego mojej kupić :evil_lol:
  6. Ja też jadę w przyszłym roku. :p
  7. [url]http://w.fotka.pl/67f601dc0a.jpg[/url] Jak on pociesznie wygląda. :loveu:
  8. Zielone. :loveu:
  9. Ale on już duży! :crazyeye:
  10. [url]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/Spacer%2010%2010%2009r%20Polanka/DSC_0116.jpg[/url] Cudowne. :loveu: Rasta jest prześliczna.
  11. Oj dużo psów mi się podoba, ale taka główna trójka to: -Leonberger :loveu: -Landseer :loveu: -ONek :loveu: Oprócz tego bernardyny, niufy, kaukazy, berneńczyki, owczarki belgijskie, bobtaile i briardy.
  12. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/17526022/104/main/3f3ec3ec84.jpeg[/url] Śliczne.:loveu: Zazdroszczę Wam mieszkania nad morzem.
  13. [url]http://img185.imageshack.us/img185/7546/1003706t.jpg[/url] Klapnięte uchole.:loveu::loveu:
  14. [url]http://img21.imageshack.us/img21/3558/dsc02896g.jpg[/url] Piękny! :loveu::loveu: Więcej zdjęć. :evil_lol:
  15. [url]http://images44.fotosik.pl/210/a3ba0cff8c233849.jpg[/url] Biedny poczwar, a pańcia zamiast go ratować zdjęcia robi. :mad: :loveu::loveu:
  16. [url]http://images44.fotosik.pl/210/0566438de7932efdmed.jpg[/url] Skąd ja znam takie chude łapy. :evil_lol:
  17. [quote name='Daga & Maks']jeszcze zapomniałam dodać że nie chciałabym mieć nagiego psa peruwiańskiego.Pies zupełnie pozbawiony sierści to nie pies :diabloti:[/quote] Rodzą się także owłosione peruwiańczyki, ale nie mogą być wystawiane. ;)
  18. Jakie słodkie maleństwo. :loveu::loveu:
  19. [url]http://i33.tinypic.com/6p5kd0.jpg[/url] Uwielbiam ONy w biegu. :loveu::loveu::loveu:
  20. [url]http://img82.imageshack.us/img82/6880/1003677.jpg[/url] Ślicznotka. :loveu: A koleżanka także bardzo ładna. :razz:
  21. [url]http://i38.tinypic.com/o51hc5.jpg[/url] Jaki z niej fajny puchaty misiek! :loveu::loveu:
  22. [url]http://img503.imageshack.us/img503/3788/1003644.jpg[/url] Przepiękna. Ma takie inteligentne spojrzenie. :loveu::loveu:
  23. Ana04

    Mały wilk.

    Dawaj nowe mojego ukochanego wilka! :loveu:
  24. http://images44.fotosik.pl/208/3ffe92f16378fbe4.jpg Jaki frizbowiec. :loveu: Jak Ty to robisz, że na spacerze jest zainteresowany zabawkami? Moja olewa wszystkie, nawet te ulubione, na rzecz nowych zapachów i psich kolegów. :roll:
  25. [quote name='Onomato-Peja']na nas nie ma rozmiaru ;( 2 cm za cienka :-( [/quote] To jaką ona szerokość będzie nosić? Mojemu kundlowi starcza 2,5. :razz:
×
×
  • Create New...