Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Witamy się. :loveu: ONy cudowne:loveu::loveu:, a Dianka to chyba takie maleństwo przy nich, nie? :evil_lol::loveu:
  2. [url]http://images41.fotosik.pl/176/22fdddd416c05228.jpg[/url] Jaki piękny. :loveu: Dziękujemy za odwiedziny u nas. :razz:
  3. [quote name='Bewarka']Serio :-o No to by sie zmieściła. :D Sprzedaje ktoś? :siara:[/quote] Z tego co wiem RCookie ma Mki do sprzedania. :razz:
  4. [url]http://img10.imageshack.us/img10/4210/zabawywilczakw153.jpg[/url] Jak spojrzałam na zdjęcia to pomyślałam, że on jest sztuczny. :evil_lol: Masz cudownego wilczaka. :loveu: A tak w ogóle to się witamy, bo my u Was chyba pierwszy raz. :oops:
  5. [url]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-08/6d21f183.jpg[/url] Cuuuuuuudowny. :loveu:
  6. Ok, napisałam na gadu. ;)
  7. Czas mam, w końcu jeszcze 2 tygodnie wakacji. Ochotę też bo lubię spacery z innymi psami. Tylko trochę się boję, jak Aza zareaguje na suczkę, nie chciałabym żeby ten jej dystans się zwiększył.
  8. Świetny.:loveu: Chciałabym go poznać, przyjeżdżaj do Bielska. :evil_lol:
  9. [url]http://img300.imageshack.us/img300/4711/dscf3740.jpg[/url] Jacy oni śliczni. :loveu:
  10. Jezu, jakie to foty mają piękne kolory. :crazyeye::loveu::loveu::loveu: Świetnego masz psa. :cool3:
  11. [quote name='Złośnica']W Wilkowicach/Bystrej można nas spotkać na Grabeczniku lub na polach koło Świniarni, teraz już w obstawie 2 bulków. Czasami podchodzimy/podjeżdżamy na rowerach z psami pod Magnusa. [/quote] Na Grabeczniku w zeszłym roku widziałam białego bullka. :razz: Chodzę tamtędy często z piesą. [quote]W Bielsku różnie, na nogach z Wilkowic śmigam na błonia od strony Bystrej w tygodniu, kiedy jest zdecydowanie mniej ludzi. [/quote] Na błonia lasem też chodzimy. I pod Magnusem nas czasem można spotkać. ;) Lubię też chodzić na pola za kościołem w Bystrej Krakowskiej. [quote]Ana, chętnie zapoznam swoją młodą buliśke z ONkiem;)[/quote] Młodą, tzn? Bo niestety moja sucz raczej średnio się z suczkami dogaduje, chociaż kilka młodszych od siebie bardzo polubiła. :eviltong:
  12. [quote name='Złośnica']Wilkowice pozdrawiają ;) Jestem zmotoryzowana więc mogę podjechać. Ogólnie nie pcham się z psami do centrum, raczej w miejsca gdzie jest jak najmniej ludzi.[/quote] :crazyeye: Szczerze, myślałam, że nikt się nie znajdzie. :eviltong: Btw, widziałam kiedyś białego bullka w Bystrej, może to Ty byłaś? :evil_lol:
  13. My kilka dni temu wróciliśmy znad morza. Byliśmy w Sasinie, okolice Łeby. Przy wejściu na plaży sporo ludzi, ale już kawałek dalej praktycznie w ogóle. Dużo psów było, biegały puszczone jeśli tylko właściciele nad nimi panowali i nikomu to nie przeszkadzało. ;)
  14. Śliczni są. :loveu:
  15. O Jezu, jaki on cudowny. :loveu::loveu::loveu: I świetne zdjęcia. :razz: Ciągnie na smyczy?
  16. A my się poważnie zastanawiamy nad obozem w przyszłym roku. :razz:
  17. Wie ktoś dlaczego zamknęli reddingo.bazarek.pl ? :shake:
  18. W tym tygodniu byłam z moją suczką w typie DONka nad morzem. Wracamy sobie z plaży, z naprzeciwka idzie synek z tatą. Dziecko taki tekst: -Tatusiu, dlaczego ta pani ma wilka?! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie wiem z której strony nastolatka przypomina panią i z której strony Aza przypomina wilka, no ale niech mu będzie. :lol:
  19. http://i32.tinypic.com/10ngrgk.jpg Jaka ona śliczna.:loveu: http://i28.tinypic.com/116mlub.jpg Na co się rozdarła? :razz:
  20. Ja ją kocham. :loveu:
  21. Rogzette. :cool3:
  22. [url]http://farm3.static.flickr.com/2424/3738223429_1fde29e76a.jpg?v=0[/url] Jaki on słodki. :loveu:
  23. http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/79e79547.jpg Jaką ma fajną minę. :evil_lol:
  24. Jaki cudowny. :loveu: Daj więcej! :cool3:
  25. Wczoraj na spacerze jakiś facet się zdziwił, że piesa chodzi w szelkach a nie w kolczatce, bo 'przecież taka duża jest, że powinna chodzić tylko w kolczatce':mad:
×
×
  • Create New...