Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. My wpadłyśmy życzyć szczęśliwego nowego roku. :D
  2. Nie poznałam jej! :O
  3. [url]http://i50.tinypic.com/2it1kig.jpg[/url] Jest piękna! :loveu: [COLOR=Red][B]Wesołych świąt![/B][/COLOR] :tree1::x-mas:
  4. [quote name='Martens'] Na dogo jest/był biały bullterier Luger, wychowany od małego na barfie i przyznam, że wygląda pięknie ;) [/QUOTE] Jeśli chodzi o Lugera Złośnicy to mogę potwierdzić, wygląda świetnie na żywo także. ;D Gratuluję szczeniora, jest prześliczny.
  5. Świetne zdjęcia! :D Jaki masz aparat?
  6. Gratulujemy postępów. :) [url]http://i45.tinypic.com/30kg803.jpg[/url] Ale on był cudowny. <3
  7. [quote name='asiunia']Zamówiłam właśnie rogza zaciskowego dla poczwara...Gad jest w staie wyciągnąć łeb z każdej obroży...Wzór bones of red(czy siakoś tak ;)),"nieświeży"już ale mam do niego jakiś sentyment. Zdjęcia jak tylko dojdzie[/QUOTE] Aza też wyciąga łeb z obroży i chodzi w rogzie z łańcuszkiem. [B]Pestka,[/B] mi się wydaje, że 2,5cm starczy dla Saby, Aza jest chyba od niej masywniejsza a chodzi w 2,5 i mi się w niej podoba. :) [B]Vini, [/B]wg mnie Daisy ładnie wygląda w tym 15 albo 16. ;)
  8. [quote name='Yorshirka'] PS. Bedzie to shih tzuuu ;d[/QUOTE] Shih? Jeszcze niedawno miał być Pomeranian. :crazyeye: Aj, życzę Wam miłego zlotu. Trochę żałuję, że się w końcu nie zdecydowałam, ale termin nam niezbyt pasuje. Może za dwa lata jeśli takowy się odbędzie... :evil_lol::evil_lol:
  9. Ładnie wygląda jak jest zarośnięta. :cool3:
  10. Obydwie są cudne. :loveu: I gratulacje dla Bajeczki. ;)
  11. Cudowna jest. :loveu: I świetny ten kaganiec ma. :razz:
  12. Gratulujemy wszystkim ! :loveu: Nawet my się załapałyśmy. :crazyeye::evil_lol:
  13. Prześliczny chłopak. :loveu: Czekamy na zdjęcia, czekamy. :razz:
  14. [quote name='Aga i Thunder']O kurczę,dzięki za miłe słowa! Tak jak mówiłam,dopiero się uczę,ale mam nadzieję,że z każdą następną będzie coraz lepiej...także jak ktoś by chciał,to chętnie zrobię mu emotkę z jego psiakiem :oops:[/QUOTE] Jeśli tak bardzo Ci się nudzi to z moim potworem też możesz zrobić. :loveu:
  15. Aga, świetne Ci te emotki wychodzą. :cool3: Czekamy na wyniki...
  16. [url]http://img687.imageshack.us/img687/5138/dsc05814g.jpg[/url] Ale groźnie wygląda. :evil_lol: A mastifka tybetańska [?] piękna. :loveu::loveu:
  17. Super zdjęcia. :cool3: Ja się tak skromnie zapytam, nie obfociłaś przypadkiem leonbergerów, landseerów i bullterierów? :evil_lol:
  18. [quote name='Doda_']Myślę nad kupnem tej smyczy: [URL="http://animalia.pl/produkt,9408,70,Rogz_Armed_Response_Fixed_Lead.html"]Rogz Armed Response Fixed Lead 25 mm / 120 cm - smycze i szelki - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/URL] oczywiście inny kolor. Czy byłaby dobra dla duzego psa, ktory ciagnie? Moze ktos miał/ma taki smycz? Nie wiem jakiej grubości jest... Szerokosc i dlugosc OK.[/QUOTE] Ja mam Lkę o szerokości 2cm, dla dużego ciągnącego psa. Wytrzymuje już kilka miesięcy intensywnego użytkowania, a nie jestem jej pierwszą właścicielką. Więc myślę, że XLka na pewno będzie dobra. ;)
  19. Wszystkiego najlepszego! :new-bday:
  20. [url]http://images46.fotosik.pl/223/39a51a9d0871b28fmed.jpg[/url] Ładnie razem wyglądacie. :cool3:
  21. [url]http://i37.tinypic.com/2yuwtaw.jpg[/url] :loveu::loveu: Ja właśnie siedzę z gorączką, kaszlem i katarem w domu i nawet pójść z piesą nie mogę. :shake: A tak w ogóle czym focisz? ;)
  22. [url]http://i38.tinypic.com/2i1obcz.jpg[/url] Cudowne zdjęcia. :loveu:
  23. [url=http://img195.imageshack.us/i/wszyscypieknie.jpg/]Imageshack - wszyscypieknie[/url] Ale Aza ma minę. :lol:
×
×
  • Create New...